Şimdi Ara

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
17.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: mali76

quote:

Orijinalden alıntı: STATIC-X

quote:

Cihazı yeni aldım 128 gb plus ve ekranı normal beyaz 6s ile aynı

Merhaba kaçıncı hafta üretimi oldugunu ve ekran filtresi ayarları kapalı olarak ikisinin yan yana resmini paylaşabilirmisiniz acaba.

Bu dediklerini nasıl yapacam

kaçıncı hafta üretimi olduğuna
    http://sndeep.info/en buraya seri numaranı girerek bakabilirsin.

41. Hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

quote:

quote:

Cihazı yeni aldım 128 gb plus ve ekranı normal beyaz 6s ile aynı

Merhaba kaçıncı hafta üretimi oldugunu ve ekran filtresi ayarları kapalı olarak ikisinin yan yana resmini paylaşabilirmisiniz acaba.

Bu dediklerini nasıl yapacam

kaçıncı hafta üretimi olduğuna
    http://sndeep.info/en buraya seri numaranı girerek bakabilirsin.

41. Hafta

Benimde aynı şekilde hocam video çekerken hayvan gibi ses çıkartıyor demi..

• Ne sesi ya hiç bi ses yok herşey normal

• Bu arada ekran filtre ayarı nasıl yapılıyor

• mali76 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar- genel-erişebilirlik-ekran kolayliklari

• Peki beyaz renk almam için bu ayarları nasıl yapıyorz

• mali76 kullanıcısına yanıt
    Bende yaptım mavi gibi oluyor rengi.Benim sarı dediğim ekranda iphone 6s mavimsi duruyor.Değiştirmedim bende.
  • Bence sorun yazılımsal

• Fotokobi makinasinda kullandigimiz sari ve beyaz kagitlar gibi ekranlar biri 1. kalite digeri 2. Kalite..

• İnceleme için gönderilen 7'leri özellikle seçip mi göndermişler diye merak ettim şimdi, çünkü benim takip ettiklerimin hiç biri sarı ekran vs gibi sorunlardan bahsetmiyordu.
  • Evet yeni farkettim video çekimlerinde acayip hışırtı var.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Aynı ses sorunu bende de var.Nasıl bi yol izleriz.Para iadesi yaparlar mı?
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Zorludan aldiysan iade alirsin diğer magazalari bilmem..

• Arkadaşlar böyle ekrana lanet olsun..tırnakla ki azıcık ekranı kaydırırken oldu büyük ihtimalle bir ekran çizilebilir mi ya?bukadar dandik mi bu 7nin ekranı..hani incelemelerde cizilmiyo gozukuyodu hafif surtmelerde vs.. hikaye..siz siz olun koruyucu yapıştırınzz

• İkisi de 6 😀
    7 daha da sarı...
    ▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Arkadaşlar merhaba böyle bir başlığa gerek duydum çünkü 7 7 plus konusunda gerek sarı ekran gerek kamera hışırtı sesi, lenste bulunan toz, pil kullanım süreleri problemleri gerekse çözüm yolları ile alakalı fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlar sayfalar arasında kaybolup gidiyordu ki bunlardan biriside bendim. Bu başlık altında cihazınızın sarı ekran kamera hışırtısı sorunu kamera lensi tozu bunlardan kaynaklanan değişim ve değişim taleplerinizde elde edindiğiniz tecrübeleriniz paylaşabilirsiniz. İlk olarak ben kendime aldığım cihazın resimlerini paylaşayım. Sizde cihazlarınızın 6s ile yada 6 ile yanyana çekilmiş resimlerini paylaşın ki hangi cihazda sarı ekran hangisinde yok bunu belirleyelim.

SARI EKRAN PROBLEMİ OLAN CİHAZLARIN ÖRNEK KARŞILAŞTIRMALI RESİMLERİ;

Hocam bana da yardımcı olun ya 7 plus 256 gb kullanıyorum benim de pil sürem çok kötü en fazla 8 saat kullanım alıyorum. Servise de yolladım sorun bulamadık diye gönderdiler

Son durum bu şekilde

• Cihazin 7 saatini kullanip diğer kalan 13 saatini beklemeye koymuşsunuz kullanmaya kiyamamişsiniz bugun bende paylaşicam bakalim durum nasilmiş..

• Sarı ekran sorunu ve hışırtı yüzünden servise gidip değişim alan varmı ? Değişim aldı iseniz yeni Telefonda aynı sorunlar mevcutmu ?
  • cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Videodaki sesler yüzünden değişim alan var ama ekran yine sarıymış.
    Anlamadığım şu madem sarı ekran normal o halde neden Apple ın Zorlu ve Akasya daki mağazalarındaki hiçbir teşhir ürünü ( iphone,ipad,mac,ipod vs) sarı değil?Hepsi de beyaz ötesi 😀
    Neden

• arthshock A kullanıcısına yanıt
    Valla bende Nevşehir'de ikamet ediyorum. Apple destek ile telefonla görüştüm. Kayserideki servisleri olan Pupa bilişime yönlendirdiler. Pazartesi gönderdim. Kayıt oluşturulmuş, bakalım ne yapacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.