Şimdi Ara

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
17.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben İstanbul dayım.Apple destek ile telefonda konuştum Zorlu ya gidin bu bir sorun dediler.Zorlu ya gidince de Apple bunu bir sorun olarak görmüyor şeklinde bir açıklama yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Valla bende Nevşehir'de ikamet ediyorum. Apple destek ile telefonla görüştüm. Kayserideki servisleri olan Pupa bilişime yönlendirdiler. Pazartesi gönderdim. Kayıt oluşturulmuş, bakalım ne yapacaklar.

Sarı ekran mı video cızırtısı sesinden mi gönderdiniz acaba ?
  • STATIC-X kullanıcısına yanıt
    Sarı ekran-videoda hışırtı, kulağımı arkada bulunan elma logosuna koyunca uzaylı uzaylı sesler ve biriyle yapılan telefon görüşmesinde de yine karşıdaki şahsın noluyo bilgisayarın yanındamısın dıt dıt dıt diye garip sesler geliyor demesi nedeni sorunları ile gönderdim

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Sarı ekran-videoda hışırtı, kulağımı arkada bulunan elma logosuna koyunca uzaylı uzaylı sesler ve biriyle yapılan telefon görüşmesinde de yine karşıdaki şahsın noluyo bilgisayarın yanındamısın dıt dıt dıt diye garip sesler geliyor demesi nedeni sorunları ile gönderdim

Cihaz hakkındaki son durumları buradan paylaşabilirmisiniz rica etsem bende pupa ya vermeyi düşünüyorumda.
  • Değişim olsada ayni aorun dvm edicektir genel problem var bence 1-2 ay beklemek lazim yeni prtlar gelicektir belki ozaman problemi cözmüş olurlar hayal kirikliği oldu.ekranim sari ama zamanla alişiyom video desen kamerayla işim olmaz resim kafi vnm sıkılırsa şubat mart gibi göndericem

Tabi hocam yazarım pazartesi kargoyla yolladım salı ellerine ulaştı çarşamba kayıt açtılar takip numarasını mesaj attılar aradım konuştum 1.5 haftada sonuçlanır dediler muhtemelen haftaya bugün sonuçlanır

• Çıkan sesi kaydettim de çok kötü gerçekten ya.

https://www.youtube.com/watch?v=d0TgOtW12bc&feature=youtu.be
  • 7+ 256 jetblack Ekran parlakligi yuzde75 4G ve zaman zaman wifi ile durum

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓

• Dün akşam kardeşimde iPhone 7 Mat 128GB satın aldı.. Ben şahsen 10.0.0 sürümündeyim ancak o hemen 10.1.1 sürümüne güncelledi. Telefonla konuştuktan sonra kapatırken (arada sırada) kapattıkten hemen sonra hoparlörden yüksek seste ani bir hışırtı sesi yükseliyor. Başına gelen var mı ?
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum fakat bir de dfu moduyla bilgisayardan günxellemeyi deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: atahanbb

Teşekkürler bilgi için. iTunes üzerine yedekleyip dfu moda alarak güncelleyelim bakalım bir değişiklik olacak mı. Bu arada kendi cihazım 10.0.0da ve 10.1.1 e geçmek istiyorum. Ota dan güncelleme hatası veriyordu. İtunes de 9006 hatası veriyor güncelleme yapamıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

quote:

Orijinalden alıntı: atahanbb

Teşekkürler bilgi için. iTunes üzerine yedekleyip dfu moda alarak güncelleyelim bakalım bir değişiklik olacak mı. Bu arada kendi cihazım 10.0.0da ve 10.1.1 e geçmek istiyorum. Ota dan güncelleme hatası veriyordu. İtunes de 9006 hatası veriyor güncelleme yapamıyorum :)

Dostum itunes dan indirmeyi bekle bilgisayara insin yukleme işleminden sonra telefonu önce komple sil temizle bütün verileri vs leri sonra DFU moduna al ve itunes da Shift tuşuna basarak yükle de dosyanın yerini soracak bilgisayarda ordan dosyayı göster o şekilde yüklemeyi dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

Dün akşam kardeşimde iPhone 7 Mat 128GB satın aldı.. Ben şahsen 10.0.0 sürümündeyim ancak o hemen 10.1.1 sürümüne güncelledi. Telefonla konuştuktan sonra kapatırken (arada sırada) kapattıkten hemen sonra hoparlörden yüksek seste ani bir hışırtı sesi yükseliyor. Başına gelen var mı ?

10.1.1 in iki sürümü var bilmiyorum belki psikolojiktir ama sanki ikinci çıkan B150 serisi 10.1.1 problemli gibi ben https://ipsw.me/ adresinden 10.1.1 B100 ü tekrar indirim bilgisayara, telefonu komple sildim ve dfu modunda yükledim yeniden imzalar kapanmadan geçiş yapın derim.

Arada şarja takman nasilda belli oluyo be kardeş yaniltma bari insanlari 40 saat bekleme 10 saat kullanim 30 saat resmen bekletmişsin yuh ya 2 gün boyunca hemde yukarda allah var durmadan cihazi kullan 3 gün kullanirisn millet 8-9 saati görüyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Arada şarja takman nasilda belli oluyo be kardeş yaniltma bari insanlari 40 saat bekleme 10 saat kullanim 30 saat resmen bekletmişsin yuh ya 2 gün boyunca hemde yukarda allah var durmadan cihazi kullan 3 gün kullanirisn millet 8-9 saati görüyor:)

Al yavrum alt kısmı kesilmemiş farklı bir pil kullanımı durumu, yeni gelinin elinden düşürmediği gibi yada hayatını telefonun ekranında kaldırmayan zamane ergenleri olmadığımdan kullanım süreleri bunlar. Telefon görüşmemi yapıyorum sosyal medyayı kullanıyorum dediğim gibi yaşım gereği cihazda oyun vs oynamaya pek vaktim olmuyor.

Hafta sonu evde uyuyarak bahçede oyalanarak geçti tabi gelen görüşmeleri cevapladım whatsapp bildirimlerine cevap verdim internette dolaştım biraz pazartesi işe geldim ve kullanım durumu.

• Bu telefonlari Apple store den alip da sari ekran sorunu ile karsilasmayan var mi acaba

• Merhabalar Arkadaşlar,
    Ben de 28Ekim'de iP7 128GB Jet Black aldım.İlk aldığımda şarj süresi ile ilgili bir problem yoktu.Sonra ne olduysa bir gün telefonu şarja taktım almadı.Başka priz denedim yine almadı.iPad şarjını taktığımda düzeldi ama yine tekrar orijinal şarjına döndüm.Sorun orda da kalmamıştı.Ondan mıdır yoksa 10.1.1 sürümünden midir nedir bilmiyorum ama şarj süreleri inanılmaz kısalmaya başladı.Ana ekrandaki öğelerin yerlerini değiştiriyorum, birkaç ayar yapıyorum, whatsap-facebook diyince bir bakıyorum %10-%15 gitmiş.Servise gönderdim hiç bir problem yok dediler.Apple müşteri hizmetlerini aradım sorun yok dediler.NE yapacağımı bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedoctor1907

Bu telefonlari Apple store den alip da sari ekran sorunu ile karsilasmayan var mi acaba

Sanırım yok
    Yok evladim yok kiyamam sana öfke kin nefret ile başrisiz olursun sakin ha sakin büyklerine karşi öfkeli olma sen şahin k gecmişsin onun yolunda kücük adimlarla ilerliyorsun Yakinda hedefi tutursun güveniyorum sana hadi koçum kim tutar seni:))

• Arkadaşlar ekranın alt veya üst tarafı diğer bölgelere oranla daha sarı olanlar ne yaptılar, değişim söz konusu mu bu durumda. Sarıya razıydık da, ekranın sağ alt tarafı daha sarı olunca dumura uğruyor insan

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.