Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ortadaki yeşil renk Spigen yazan kılıfı nerden algınız galiba kola takılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derniere kullanıcısına yanıt
    Tek kelimeyle mükemmel
  • @TrErO
    Kılıf güzel ama uyduruk bir cam aldım beklememek için siz camı nerden aldınız, kavisli mi düz mü cam?

@osmantkulu

Trero nickli arkadaş aldı ortadaki kılıfı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Beyler ayarları karıştırırken kafama bişey takıldı. Bu aktif olanlar ne anlama geliyor. Çektiğim fotoğraflar biyerde mi paylaşılıyor benden habersiz anlamadım. İlk kez ios kullanıyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

kimseye paylaşmıyor örnek pcin de icloud kuruluysa çektiğin foto ona da kaydoluyor yada ipad var ona da kaydoluyor

• Arkadaşlar 16.9 formatında fotoğraf çekemiyor mu 6s Plus. Bunun bir çözümü yok mu ? Neden çekemiyor anlamıyorum telefon kendi 16.9 formatında zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

Telefondaki resimleri cihazi pc ye baglayip itunes i aciyorsun, telefonu gordukten sonra itunes ten sol ust kisimlarda telefon simgesine bas acilan yerde sol satirlarda resimlerin oldugu yeri bulursun muzikler videolar fotograflar falan yazar ordan gir yada itools indir fotograflar o program ilede gorunebiliyor daha kolay sekilde..

resımlerı ve zılseslerını itools ıle halletım bilgi için teşekkürler hocam
  • http://www.apple.com/tr/shop/product/HGNY2ZM/A/iphone-6-plus-için-powersupport-arc-bumper?fnode=99 Bu kılıf hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar biraz pahalı gibi ama sağlam bişeye benziyor orginalliğide bozulmaz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fztemreaksoy

http://www.apple.com/tr/shop/product/HGNY2ZM/A/iphone-6-plus-için-powersupport-arc-bumper?fnode=99 Bu kılıf hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar biraz pahalı gibi ama sağlam bişeye benziyor orginalliğide bozulmaz gibi

Saka mı bu bildiğimiz bumper mı bu.229 tl.hocam para sizin siz bilirsiniz de bumper a 229 tl verilir mi.gittigidiyorda binlercen cesit var 10-20 tl ye.ben de space gray iphone kullanıyorum,siyah bumperla birlikte.ama dedigim gibi baska yerlere bir goz gezdirin.229 tl nedir allah askına

• köşeli ekran koruyuculardan alıp kullanan var mı? şahsen 1 kere denedim ve ekranın kenarlarında 2haftada hava baloncukları artmaya başladı. ve kavisli diye piyasada 40-50 tl ye satıyorlar. kadıköyde ise 30-35 arasında idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

quote:

Orijinalden alıntı: Fztemreaksoy

http://www.apple.com/tr/shop/product/HGNY2ZM/A/iphone-6-plus-için-powersupport-arc-bumper?fnode=99 Bu kılıf hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar biraz pahalı gibi ama sağlam bişeye benziyor orginalliğide bozulmaz gibi

Saka mı bu bildiğimiz bumper mı bu.229 tl.hocam para sizin siz bilirsiniz de bumper a 229 tl verilir mi.gittigidiyorda binlercen cesit var 10-20 tl ye.ben de space gray iphone kullanıyorum,siyah bumperla birlikte.ama dedigim gibi baska yerlere bir goz gezdirin.229 tl nedir allah askına

Apple yapiyorsa iyisini yapar diyen fanatiklere satabilir zaten. Akli olan bir kilifa 230 kagit vermez.

Ha para basiyordur, nereye harcayacagini bilemiyordur o ayri tabi. Ama o insanlar farkli bir evrene ait olduklarindan kale bile almamak gerekir

• Bu (peek/pok) özelliği kullanabilmek için herhangibir ayar yapmam gerekiyor mu arkadaşlar? Benim cihazda neden olmuyor acaba?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 17 Şubat 2016; 10:18:41 >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    ayarlar-genel-erişilebilirlik-3d touch menüsünden açmanız lazım.

altındaki ayardan da hafif yaparsanız kolaylaşıyor kullanımı.

başka bir ayarı yok.
  • Apple bumper 6 plus için , 6 s plus için değil dikkatinizi çekerim .Ayrıca gerçekten arkadaşların dediği gibi çok pahalı bumper için @Fztemreaksoy

• Arkadaşlar bu 6S kullanıcıların bazılarında konuşurkern ahizede çızırtı sorunu oluyor bu tür sorunu olupta apple cihaz değişimi yapan oldu mu ?

• Denediğiniz ekran koruyucu hangisi ? Şu yeni çıkan ekranı tam kaplayanlar mı ? Bende deneyen varsa merak ediyorum N 11 de kullanıcı yorumları olumlu ama forumda alpta memnun olan varmı arkadaşlar ? @gladiator947

• Beyler %50 %60 gibi cihazı şarj etmemizin bir sakıncası olur mu?
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Olmaz Hocam

• fofer kullanıcısına yanıt
    öyle bi ayar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Yıllardır iphone kullanıyorum çoğu şeyini yeni öğreniyorum android cihazımda var iviğini civiğini çıkardım.İphone olunca insan bir çekiniyor.Bu fotolardaki özgünü tut kısmında ne seçili sizde acaba.

evet aslında kamera uygulaması içerisinde olması gerekir bu ayarın ama saçma sapan bi yere koymuşlar maalesef.

özgünü tut dediği HDR fotoğraf çektiğinizde hem normal şekilde hem de HDR olarak hafızaya kaydeder. eğer özgünü tut derseniz ikisini kaydeder bu ayar kapalı olırsa sadece HDR olan kaydedilir.
  • Cevap alamadığım soruları tekrar sorayım arkadaşlar bu yeni nesil telefonların IMEI numaraları kötü niyetli kişilerce kopyalanabiliyor mu? yoksa bitti mi o dönem ve birde Safari tarayıcısında sık kullanılan siteler kayıtlı olduğu halde gezdiğim hiçbir sitenin kaydını yapmıyor. Ben istiyorum ki Safari'yi ilk açtığım ekranda karşıma en çok girdiğim sitelerin bir listesi gelsin ama olmuyor... Nasıl düzeltebilirim_ ?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.