Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • henüz ilk şarjım durum alttaki gibi sizce nasıl? 6s

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Silinmez, ustteki kullanim verileri surekli devam eder hep son 24 saati gosterir, kullanim ve bekleme sureleri yuzde yuz sarjdan sonra sifirlanir

Cevap için teşekkürler hocam. Peki şarjımın ne kadar gittiğini tam olarak nasıl anlayabilirim, pek bilgim yok.
    %100 şarjdan sonra çıkartıp, tekrar şarja takmadan mı kontrol etmem gerekiyor?
    Birde şu işlemciyi gösteren uygulama hangisiydi merak ettim de =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Silinmez, ustteki kullanim verileri surekli devam eder hep son 24 saati gosterir, kullanim ve bekleme sureleri yuzde yuz sarjdan sonra sifirlanir

Cevap için teşekkürler hocam. Peki şarjımın ne kadar gittiğini tam olarak nasıl anlayabilirim, pek bilgim yok.
    %100 şarjdan sonra çıkartıp, tekrar şarja takmadan mı kontrol etmem gerekiyor?
    Birde şu işlemciyi gösteren uygulama hangisiydi merak ettim de =)

yüzde yüz şarjdan sonra hiç takmazsanız doğru bilgileri elde edersiniz.

lirum device diye başlayan uygulamada cpu kısmından kontrol edebilirsiniz.
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Cihazınızı tam şarj ettikten sonra kullanmışsınız ve tekrar fişe, ya da bilgisayara takmış şarj etmişsiniz demek. İphone %100 dolmadıktan sonra batarya sürelerini sıfırlamaz.

Edit: Arkadaşlar cevaplamış zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 16 Şubat 2016; 17:28:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce de 120 gündü hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

Merhaba arkadaşlar

kardeşime 6s aldım kendim lg g3 kullanıcısıyım fakat 6s te dosya yöneticisi yok bulamadım bunun için ayrıca programmı satın almak lazım storeden ?

ayrıca telefoınu pc ye bağlayınca dizin olarak açılmıyor araştırdım iTunes yüklemek lazımmış onuda yüklememe rağmen telefondaki resimleri bulamadım
    telefona mp3 yada dosya atamıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Teşekkürler

bu kadar iphone kullanan bilmiyormu yaf
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    JB'siz dosya yöneticisini sağlıklı bir şekilde kullanamayacaksınız diye biliyorum. İcould kullanıyorsanız bilgisayardan icould.com'dan fotopraflarınızı indirebilirsiniz.

• hsenx kullanıcısına yanıt
    Telefondaki resimleri cihazi pc ye baglayip itunes i aciyorsun, telefonu gordukten sonra itunes ten sol ust kisimlarda telefon simgesine bas acilan yerde sol satirlarda resimlerin oldugu yeri bulursun muzikler videolar fotograflar falan yazar ordan gir yada itools indir fotograflar o program ilede gorunebiliyor daha kolay sekilde..

• 6S Plus 64 GB Gold aldım ve Android'den iOS'a geçiş yaptım. Şuanlık çok memnunum, telefon rehberi gitti tek sıkıntı o.

Kılıf önerisi isteyen arkadaşlar olmuş, arkadaşlar bende telefonu alır almaz internetten araştırır kaliteli bir kılıf alırım diyordum, hatta 50 lirayı bile gözden çıkarmıştım. Telefonu Turkcell'den aldım çıktım ve caddenin birinde bir telefoncuya rastladım. İçeri girdim kılıflara bakarken bir tane şeffaf kılıf gördüm, 20 liraya aldım. Çok hoş duruyor telefonda, sırıtmadı. Bende size telefonculara bakmanızı öneririm.
  • nihayet elimde 6s plus 128 .. yarı şarjı bitirmiştim gündüz.. şarjda idi ve 2.5 saate şarjı doldu sayılır.. pil süresi falan atmayacagım sonuçta bu kullanımla alakalı oldugunu düşünüyorum.. gündüz ilk izlenimlerim sıkıntısız makina göründü..biraz 4k video çektim ısınma yok..forumu bayadır okuyorum test etmeye devam edeceğim bakalım göreceğiz her hangi bir eksiklik yaşayacakmıyız.. bu arada makına almanyadan alınma .. makina temiz ise pasaport işini de 1 hafta sonra hallederim inş. .. ilk bakış olarak makinayı sevdim.. ilk defa ios kullanıyorum..saçma sorular sorarsak şimdiden affoluna hepimize güle güle kullanmak nasip olsun :) iyi forumlar.. gözüm ve kulağim sizlerde..

• Bu video çözünürlüğünü Nasıl değiştiriyoruz çekimlerde 4 k yada normal olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bu video çözünürlüğünü Nasıl değiştiriyoruz çekimlerde 4 k yada normal olarak.

ayarlar -> fotoğraf ve kamera -> aşağıya kaydırın kamera kısmında görürsünüz.
  • neoorog kullanıcısına yanıt
    Yıllardır iphone kullanıyorum çoğu şeyini yeni öğreniyorum android cihazımda var iviğini civiğini çıkardım.İphone olunca insan bir çekiniyor.Bu fotolardaki özgünü tut kısmında ne seçili sizde acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoorog

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bu video çözünürlüğünü Nasıl değiştiriyoruz çekimlerde 4 k yada normal olarak.

ayarlar -> fotoğraf ve kamera -> aşağıya kaydırın kamera kısmında görürsünüz.

Fotoğraf çözünürlük ayarı var mı hocam?

• http://www.apple.com/tr/shop/product/HGNY2ZM/A/iphone-6-plus-için-powersupport-arc-bumper?fnode=99 beyler bu nasıl

• Dedim %21 ile 3 saat ekran suresi nedir... sonra okudum kendime geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar ön kamera ile çekilen özçekimlerin bir nevi ayna görüntüsü şeklinde çıkması ve bunun Lg ve Samsung'larda ki gibi ayarlardan tıpkı arka kamera gibi gördüğümüzü yani düz çekmesini ayarlamanın bir yolu sanırım yok. Bu bana büyük eksiklik gibi geliyor. 3.part uygulamaların hiçbiri kendi ön kamerası gibi iyi çekmiyor. Ancak kendi ön kamerasıda malumunuz anlattığım gibi çekiyor. Bunu aşmanın bir yolu var mı ?

Saygılar..

Aynı dertten muzdaribim nickdaş :))

Ben normalde Note 5 kullanıyorum ancak önceden iPhone 5 kullanıyordum. Birçok soru alıyorum iPhone mu Samsung mu gibisinden özellikle bayanların ilk sorduğu soru bunlar oluyor. Sağlıklı bilgi vermek açısından sormak istedim sonuçta insanların binlerce lirası sizin kelimelerinizle harcanıyor. Ben iPhone 5 kullanırken instagram ile çözüm bulmuştum ancak hala bu kadar basit birşeyi arayüze koymaması beni şaşırttı.

Umarım yakın zamanda bu özellik iPhone'lara gelir.

Güzel ve sorunsuz bir kullanım deneyimi dilerim nickdaş..:)

Saygılar..

Adamlar hala 16:9 foto Çekimi koymadılar onu da bekleriz daha.

Peki özçekim çektikten sonra fotoğrafı düzenleme bölümünden olması gereken düz haline getirebilme şansımız var mı ?

• Bende 6plus ı Zaman'ında büyük diye sattım ama arkadaşlar pil olayında çok önemli şarjım bittiği Zaman şarj imkanım yok işim gereği 6s mi 6s Plus mı 64gb alacağım en az zaten Türkcell den alacağım içinden hangi yazılım çıkar bilmem ama 9.0.2 olursa hiç güncellemeyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

Herşeyim hazır telefonumu bekliyorum :)

Aynı kılıfı aldım bende telefona çok iyi oturdu. Siz memnun musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ayarları karıştırırken kafama bişey takıldı. Bu aktif olanlar ne anlama geliyor. Çektiğim fotoğraflar biyerde mi paylaşılıyor benden habersiz anlamadım. İlk kez ios kullanıyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.