Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlardan safariyi seçin aşağıda göreceksiniz sık ziyaret edilen siteler onu açık konuma getirinı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybp90

Cevap alamadığım soruları tekrar sorayım arkadaşlar bu yeni nesil telefonların IMEI numaraları kötü niyetli kişilerce kopyalanabiliyor mu? yoksa bitti mi o dönem ve birde Safari tarayıcısında sık kullanılan siteler kayıtlı olduğu halde gezdiğim hiçbir sitenin kaydını yapmıyor. Ben istiyorum ki Safari'yi ilk açtığım ekranda karşıma en çok girdiğim sitelerin bir listesi gelsin ama olmuyor... Nasıl düzeltebilirim_ ?

Teşekkürler.

evet IMEI çalanlar hala var geçen yaz ip 6 olan bir arkadaşın çalınmış gerekli mercilere baş vurunca geri alınabiliyor ama boş yere uğraşıyorsun insan insana bu pisliği yapıyor işte ne yazıkki

• emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Şurayı biraz inceleyin hocam gerekli bilgiler mevcut.

http://www.apple.com/tr/batteries/why-lithium-ion/
  • quote:

Orijinalden alıntı: destina-68

Denediğiniz ekran koruyucu hangisi ? Şu yeni çıkan ekranı tam kaplayanlar mı ? Bende deneyen varsa merak ediyorum N 11 de kullanıcı yorumları olumlu ama forumda alpta memnun olan varmı arkadaşlar ? @gladiator947

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/iphone-66s6s-plus-3d-tam-kaplayan-tek-cam-ekran-koruyucu-P91543483

ürün bu ama buradan almadım. kavisli %100ekran koruma filan diyorlar. piyasadaki bir mağazadan satın aldım. ama dediğim gibi 1 hafta geçti geçmedi hava almaya başladı. 2.hafta rahatsız ediciydi. çıkardım attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladiator947

quote:

Denediğiniz ekran koruyucu hangisi ? Şu yeni çıkan ekranı tam kaplayanlar mı ? Bende deneyen varsa merak ediyorum N 11 de kullanıcı yorumları olumlu ama forumda alpta memnun olan varmı arkadaşlar ? @gladiator947

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/iphone-66s6s-plus-3d-tam-kaplayan-tek-cam-ekran-koruyucu-P91543483

ürün bu ama buradan almadım. kavisli %100ekran koruma filan diyorlar. piyasadaki bir mağazadan satın aldım. ama dediğim gibi 1 hafta geçti geçmedi hava almaya başladı. 2.hafta rahatsız ediciydi. çıkardım attım.

peki takılması nasıl yapışıyor mu geçmeli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Şubat 2016; 16:22:04 >

• quote:

Ayarlardan safariyi seçin aşağıda göreceksiniz sık ziyaret edilen siteler onu açık konuma getirinı

Hocam, Dediğiniz gibi evet ama hiç bir site kaydedilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Cevap alamadığım soruları tekrar sorayım arkadaşlar bu yeni nesil telefonların IMEI numaraları kötü niyetli kişilerce kopyalanabiliyor mu? yoksa bitti mi o dönem ve birde Safari tarayıcısında sık kullanılan siteler kayıtlı olduğu halde gezdiğim hiçbir sitenin kaydını yapmıyor. Ben istiyorum ki Safari'yi ilk açtığım ekranda karşıma en çok girdiğim sitelerin bir listesi gelsin ama olmuyor... Nasıl düzeltebilirim_ ?

Teşekkürler.

evet IMEI çalanlar hala var geçen yaz ip 6 olan bir arkadaşın çalınmış gerekli mercilere baş vurunca geri alınabiliyor ama boş yere uğraşıyorsun insan insana bu pisliği yapıyor işte ne yazıkki

Ozaman çok sıkıntı, benim telefonun pasaportu başkasının adına kayıtlı cihaz bi klonlanırsa birdaha açtıramam demektir Peki bunu klonlamak için ne yapmaları gerekiyor? telefonu veya kutusunu ele geçirip imei numarasını bulmak mı? yoksa rastgele atıyorum sallayarak bunun numarasını tutturabilir mi yani ele geçirebilirler mi? ve böyle kolay mı bu işler... Her isteyen imei atabiliyor mu yani kafasına göre

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Ozaman çok sıkıntı, benim telefonun pasaportu başkasının adına kayıtlı cihaz bi klonlanırsa birdaha açtıramam demektir Peki bunu klonlamak için ne yapmaları gerekiyor? telefonu veya kutusunu ele geçirip imei numarasını bulmak mı? yoksa rastgele atıyorum sallayarak bunun numarasını tutturabilir mi yani ele geçirebilirler mi? ve böyle kolay mı bu işler... Her isteyen imei atabiliyor mu yani kafasına göre

Teşekkürler

tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum ama arkadaş sanki masada unuttum biri aldı galiba IMEI demişti yanlışta hatırlıyor olabilirim öyle kafadan sallayarak olmaz o iş bence ve senin kaydını yapan güvenilmez biriyse yapabilir o risk var sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

Ortadaki yeşil renk Spigen yazan kılıfı nerden algınız galiba kola takılıyor

Hocam o kılıf değil kol bandı sporda kullanmak için
  • quote:

quote:

quote:

peki takılması nasıl yapışıyor mu geçmeli mi?

yapışıyor. normal cam filmi gibi zaten. ekranı temizliyorsun sonra koruma bandını çıkarıp telefona yapıştırıyorsun.

• Arkadaşlar selam,

Bugün müzik uygulamasını açtığımda bu ekran karşıma çıktı ve sabit kalıyor. Herhangi bir yükleme de yapmıyor. Ayarlardan Apple Music'i de kapattım ama olmadı. Nasıl çözebilirim?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• gladiator947 kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

@TrErO
    Kılıf güzel ama uyduruk bir cam aldım beklememek için siz camı nerden aldınız, kavisli mi düz mü cam?

@osmantkulu

Trero nickli arkadaş aldı ortadaki kılıfı

Hocam sana spigen full coverla ilgili biraz daha detaylı bir resim atayım içinden çıkanlar ve cam henüz uygulamadım ama denediğimde kenarlarda çok az boşluk kalıyor onuda kullandığın kılıf kapatıyor zaten. Kılıfsız kullansanda belli değil aslında. Herkeste memnun araştırarak almıştım. Hava kabarcığı şu bu asla olmuyormuş ha ola ki oldu spigen direk değişim yapıyor sıfırıyla

• ben cam koruyucu kullanmıyorum ve beklediğimden çok daha kaliteli cam kullanmış apple nokta çizik falan yok , tabi ki büyük darbede cam koruyucular çok etkili , safir değildi bildiğim kadarıyla camı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 17 Şubat 2016; 18:10:36 >
  • TrErO kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim nereden satın aldınız öğrenebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Bilgi için çok teşekkür ederim nereden satın aldınız öğrenebilir miyim?

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dmobile&field-keywords=spigen+full+cover ben olsam buradan alırım tr de abartılı fiyat buda tr de
    http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-iphone-6-screen-protector-full-cover-glass-full-kaplayan-cam-koruyucu-siyah-sgp11376-p-TELKILSGP11376

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Şubat 2016; 19:57:11 >

• Garanti bankasının kampanyası bugün son 25 TL'lik itunes kodu alımına 25 TL hediye. Bilginiz olun millet
  • quote:

quote:

Çok tşk ederim almayı düşünüyordum demekti iyi değilmiş .

• 2. Aldığım 6s 64 gb da sarj değerleri gerçeği yansıtmıyor 14 saat bekleme 14 saat ekran süresi şuanda. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Birde sarjı bi önceki 6s ime göre az gidiyor gibi geldi. iTunes dan 2 gb lık veri indirip restore etmiştim bundada yapsam düzelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 6s cihazımda 9.1 yüklü güncelleme yapmalı mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.