Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin iphone'nunuz daha mı erken doluyor. Benim de 2 saatten fazla sürüyor üstelik %15-20 lerde takıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Samsung işlemci var oyun oynayarak %100 şarjı 100 Dkda bitiririm istersen sadece Safari'de mobil veri açık gezdiğimde 7 saat

• Hacı al samsung işlemcili iphone 6s ekran görüntüsü:)

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söylüyüm hiç gün içinde 2 kere şarj etmedim uyumadan önce taktım hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Hunter

Bende Samsung işlemci var oyun oynayarak %100 şarjı 100 Dkda bitiririm istersen sadece Safari'de mobil veri açık gezdiğimde 7 saat

Bizimdeki o kadar surede biter. Normal kullanimda 8.42 dakika demek benim icin 9 saat demektir. Konuda bir suru ss paylastim bakabilirsiniz.

• Perfect Hunter P kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu yüzden kaç saatte dolduğunun farkına bile varmıyorsunuz. :)
    Ben de sizin gibi yapmalıyım. Yoksa işkence gibi!

• 8 saat 42 dakika mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Hunter

Türkcell'de 3250 tl neden siz?

Turkcellde stok yok ayrıca telefoncu 3100 verdi 1 günlük telefona az diye vermedim :) Bu arada alıcı arkadaşlar için yazıyorum baktım işlemci tsmc

• Benim Outlook ana mail im olduğu için uygulamasız direk mail uygulamasına tanıttım anında Mail'lerim geliyor hiç sıkıntı yok. Gmail uygulaması ise çok güzel gmailim de onda sorunsuz kullanıyorum
    İşlemci konusuna gelirsek forumda sayfaların %90ı bunla ilgili seninki tsmc fark varmı tabiki var herşey farklı yaşadığın yer bulunduğun yerin baz istasyonuna uzaklığı baz istasyonunun yoğunluğu veya kalitesi oynadığın oyun kullandığın veya kurduğun program...
    Daha 3 sayfa yazarım ve HEPSİ ŞARJ SÜRESİNİ ETKİLER! Yeter artık gençler burada sadece işlemci muhabbetine yazan bi çocuk (ruhlu) var. Ona düzgünce yazmıştım ne zaman biri 48 SAAT BEKLEMEDE 8 BUÇUK SAAT KULLANIM alır (bende 48 saate 7:40) derimki evet daha iiymiş yoksa 10 saat alsan ne yazar 13 saat sürede siz telefon test işindemi çalışıyorsunuz boş vaktinizmi çok
    Buda son işlemci yazımdır NOKTA.

• Samsung işlemcili 6S plus şarj süresi rekor bende sanırım 18 saat kullanım ve bekleme süresi :) ilginç bir durum...

• Enola kullanıcısına yanıt
    Hocam bende outlook u ana mail olarak tanıttım. Gercekten anında gelıyor. Gmail uygulaması sarj tuketırmi sizce. Yeni kurdum onu

• Ustad yorumlarinda beni etiketleme cunku ciddi manada beni geriyorsun artik. Burda can sikan biri varsa herkes kim oldugunu cok iyi biliyor. Ben size soyluyorum ama sanirim cesaret edemiyorsun gel telefonunu sifirla akasya avm deyim ayni sartlarsa bir iki saat kullanalim sonra testte yapalim eger dediginiz gibi fark olursa burda sizden ozur dilerim ve istediginiz telefon kabinida hediye ederim. Ama maalesef bom bos yorumlarinizla insanlari bosuna geriyorsunuz siz kabul edin ki teefonunuzda hocbir sikinti yoktu sadece apple kandirip kayitli telefon aldiniz her ne kadar siz iftira olarak nitelesenizde burada ki herkes bu tavriniza sahittir. Kendi kendinize senaryolar uretmeyin samsung islemci daha performansli kimsede aksini iddia etmesin kendi cektigim videolar var pilde ayni gidiyor hatt bugun arkadas paylasti tsmc islemcili kullanim verilerini bir siz mi dogrucusunuz nu neyin kafasi bilader, adam kullanim degerlerini paylasmis en kotu samsungla ayni degerleri almis cikmis hala bilmem ne diyosun, arkadas yazma beni mesajlarina etiketleme rica edicem bana gore durust bir insan degilsin o yuzden ciddiye almiyorum seni.

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Ben çok az etkisi olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi telefon gelir gelmez gmail i kurdum ve ortalama 6-7 saat alıyorum (az önceki mesajımda dediğim gibi 7.40 aldığımdada gmail kurulu idi)

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Gün içinde ufak şarjlar yapmanın batarya ömrüne hiçbir zararı yokmuş hatta ömrünü arttırıyormuş bu forumda okumuştum yani şarjın %30 da %40 a kadar şarj edip çıkarabilirsin

• Ayrica Allahini seversen abuk subuk kendi senaryolarini inatla yazma benim ilk uc telefonum tsmc bilader ilk mesajlarima bakmaya tenezul edersen aralarinda hicbir fark gormegimi belirttim senin gibi bir yerimi yirtip on numara sansliyim demedim. Bilmeden etmeden bos bos yorum yapiyosun millette ciddiye alicak. Hatta samsung daha performansli diye samsung denk gelene kadar saticam dedim sattimda hala da iddia ediyorum samsung daha peformansli.

• Konu islemci geyiginden resmen çöp oldu.. Samsung işlemcili 6S kullanan cok yakin arkadasim var. Kullanim tarzi benimle ayni. Ayni degerleri aliyoruz bazen o 20 dakika fazla bazen ben fazla süre Aliyorum.

İslemci icin ayri bi topic acilsa islemci kavgası orda yapılsa sanirim daha iyi olacak bu zamana kadar apple islemcilerini hep samsung uretti olay olmadi 6S olay oldu. Mis gibi cihazin tadini cikarmak varken böylesine boş şeylerle buraya gereksiz yazmayin. Cihazin hakkinda bilgi sahibi olmak ve kullanici deneyimlerini okumak icin konuyu okuyan biri malesef cihazla alakali yorum bulamiyor samsung tsmc muhabbetinden dolayi.

• arkadaslar, iphone s plus daki video ve foto cözünürlüklerini bulamadim , lütfen bilen bir arkadas yazarsa sevinirim birde mesaj yazarken istedigim yaziyi yazamayip baska cümleler geliyor ekrana bunun ayari nerde onuda bulamadim yardim ederseniz sevinirim
  • Ne oldugunuz ortada uzatmaya gerek yok.
    Sadece islemci konusunda yaziyorum diyen arkadas ben bilgi sahibi oldugum konuda vilgi veriyorum. Ayrica burada apple forumunda yardimci oldugum bir suru insan var hem buradaki sorunlar olsun gerekse de randevu konusunda . İftiralara cok alismissiniz forum olarak. Ayiptir. İftira atmayin artik.
    Kac yasinda insanlar olarak bana cocuk ruhlu deyip yaptiniz hareketlere bakin. Olgunlugun yarisinda bile degilsiniz oyleymis gibide yapmayin komik oluyorsunuz.

• YouTube uygulamasını yükleyin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bungabunga

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

İşlemci işi 2.elde konu edilir demiştim.Arkadaş 6 s ini satılığa koydu plus alacak arayanlar hep işlemci soruyor diyor.Samsung deyince burun kıvırıp fiyat düşürmeye çalışıyorlarmış.Ne biçim memleket arkadaş arabada gram boya olsa satılmaz telefonda da işlemci çıktı şimdi.

Hocam malesefki durum bu. Fiyat kiracaklarini bende soylemistim
    Ben bunu bir hafta once yazdigimda herkes dalga gecmisti benimle. Ayrica forum yonetimi mesajlarimi silmisti.
    Apple korumaciligi yapiyor onlarda aklinca.
    Neyse.
    Nasil bendgate olayini kabul etmediyse chipgate de kabul edilmeyecek. Adam hata yaptik der mi ya biraz mantik..
    Fark var ki adamlar burun kiriviyor tsmc ye.
    Demekki tecrube etmiş aradaki farki biliyor.
    Yoksa ben burda fark var desem ne kadar etkili olabilirim?
    İkinci elde tsmc normal fiyattan samsung daha az fiyattan gidecek bu daha baslangic...
    Telefonu satmak icin telwfoncudan içeri girer girmez islemcisini soracaklar daha durun bekleyin... Daha neler nler olacak

Dilkat ettimde sizden başka bu kadar takan yok bu mevzuyu.
    İkinci elde soracaklarmış işlemciniz samsungmu yoksa başka bir şeymi diye :)
    Gerek yok böyle boş tartışmalara.
    Hergün onlarca mesaj yazılıyor bitsin şu işlemci muhabbetide birbirimize yardımcı olalım diye siz hala tsmc de kalmışsınız.
    Tamam en güzeli en tcmclisi sizin cihazınız ama yeter artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.