Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi günü randevum var bu cihazı göstermem gerek pil iyice sıyırdı :) böyle kullanım suresi mi olur arkadaş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Pazartesi günü randevum var bu cihazı göstermem gerek pil iyice sıyırdı :) böyle kullanım suresi mi olur arkadaş :)

Restore edin duzeliyor bana da olmuştu

• Arkadaşlar yeni iphone telefon aldım android telefonumdaki verileri aktarmak istiyorum ama apple'ın sitesindeki yolu izleyince orada" Apps & Data (Uygulamalar ve Veriler) ekranını bulun. Bu ekranda Move Data from Android (Android'den Veri Taşı) seçeneğine dokunun diyor ama ben bu seçenekleri bulamadım. nasıl bir yol izlemeliyim
  • 2 gün önce ettim her sorunda restore edeceksen isimiz var iOS 9 ile ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: bungabunga

quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Hunter

Bende Samsung işlemci var oyun oynayarak %100 şarjı 100 Dkda bitiririm istersen sadece Safari'de mobil veri açık gezdiğimde 7 saat

Bizimdeki o kadar surede biter. Normal kullanimda 8.42 dakika demek benim icin 9 saat demektir. Konuda bir suru ss paylastim bakabilirsiniz.

Samsung işlemci. Yarı 3g yarı wi-fi. Bu arada geekbench 3 işlemci puanlarını da koyarmısın şuraya, malum tamc nin daha performanslı olduğu da iddia ediliyor.

• İşlemci savaşı çıkıcak dedim ve gene çıktı.

Arkadaşlar bu işlemci olaylarında ısrarla sorun çıkaran kişiler belli, bloklayın ve şikayet edin.

Hayır normal biri dese tamam diyecemde nasıl biri olduğu ortada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

2 gün önce ettim her sorunda restore edeceksen isimiz var iOS 9 ile ;)

O sorun aslında iphone 4 ten beri var sebebi ne henuz bilinmiyor ama birçok kullanıcı kullanım ve bekleme surelerinin eşit olma durumu ile karşı karşıya kalmış. Ozellikle ios 8 de daha çok.

• @trapspeed
    Arkadaş bende NASA'dan batarya mı almış diyecektim altı okuyunca farkettim eşitlik sorununu😀

• quote:

Orijinalden alıntı: ghg91

Arkadaşlar yeni iphone telefon aldım android telefonumdaki verileri aktarmak istiyorum ama apple'ın sitesindeki yolu izleyince orada" Apps & Data (Uygulamalar ve Veriler) ekranını bulun. Bu ekranda Move Data from Android (Android'den Veri Taşı) seçeneğine dokunun diyor ama ben bu seçenekleri bulamadım. nasıl bir yol izlemeliyim

iPhone u sıfırlayıp açtığında son aşamalardan birinde sana seçenek sunuyor yeni iPhone olarak ayarla itunestan geri yükle gibi en alttada androidden aktar gibi bişey vardı onu dene bi

• arkadaşlar bildirim yerinde bazen whatsap bildirimleri kalıyo ve gitmiyo sizdede öyle mi? telefonı açıp kapatınca gidiyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Ayrica Allahini seversen abuk subuk kendi senaryolarini inatla yazma benim ilk uc telefonum tsmc bilader ilk mesajlarima bakmaya tenezul edersen aralarinda hicbir fark gormegimi belirttim senin gibi bir yerimi yirtip on numara sansliyim demedim. Bilmeden etmeden bos bos yorum yapiyosun millette ciddiye alicak. Hatta samsung daha performansli diye samsung denk gelene kadar saticam dedim sattimda hala da iddia ediyorum samsung daha peformansli.

Sen kendi yazdiklariyla bile celisen birisin ben sana ne diyeyim. Bir diyosun fark yok bi diyorsun samsung daha performansli.
    Allah akil versin.
    Karalamaya devam et sen. Yazmayin artik benim hakkimda. Bakin dalganiza.

• quote:

Orijinalden alıntı: fufaze

arkadaşlar bildirim yerinde bazen whatsap bildirimleri kalıyo ve gitmiyo sizdede öyle mi? telefonı açıp kapatınca gidiyor sadece.

İtunesdan restore et ama yedegi daha sonra iclouddan yukle. Bende sorun yok kardeşim

• Yabancı sitelerde pek çok test var. Tom's Hardware yıllardır takip ettiğim güvenilir bir site ve çok kapsamlı testler yapmış. Sonuçlarını okuyunca dedim ki iyi ki Samsung işlemcili telefonum.

Tabi bunu Samsung işlemcinin kötülenmesine cevap olarak yazdım. Özellikle belirtildiği gibi asla takılmayın üreticiye.

http://www.tomshardware.com/news/iphone-6s-a9-samsung-vs-tsmc,30306.html

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Hunter

Bende Samsung işlemci var oyun oynayarak %100 şarjı 100 Dkda bitiririm istersen sadece Safari'de mobil veri açık gezdiğimde 7 saat

Bizimdeki o kadar surede biter. Normal kullanimda 8.42 dakika demek benim icin 9 saat demektir. Konuda bir suru ss paylastim bakabilirsiniz.

Samsung işlemci. Yarı 3g yarı wi-fi. Bu arada geekbench 3 işlemci puanlarını da koyarmısın şuraya, malum tamc nin daha performanslı olduğu da iddia ediliyor.

Hocam bu düz 6s mi

• Beyler full 3g ile kullandım bekleme 9 saat
    Kullanım 6saat telefon 6s 64gb(1.5aydır kullanımda)
    Sizce normal mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Ayrica Allahini seversen abuk subuk kendi senaryolarini inatla yazma benim ilk uc telefonum tsmc bilader ilk mesajlarima bakmaya tenezul edersen aralarinda hicbir fark gormegimi belirttim senin gibi bir yerimi yirtip on numara sansliyim demedim. Bilmeden etmeden bos bos yorum yapiyosun millette ciddiye alicak. Hatta samsung daha performansli diye samsung denk gelene kadar saticam dedim sattimda hala da iddia ediyorum samsung daha peformansli.

Sen kendi yazdiklariyla bile celisen birisin ben sana ne diyeyim. Bir diyosun fark yok bi diyorsun samsung daha performansli.
    Allah akil versin.
    Karalamaya devam et sen. Yazmayin artik benim hakkimda. Bakin dalganiza.

arkadaş sen insanı kanser edersin, ben fark yok dedikçe insanların kafası karışmasın dedikçe beni etiketleyip tahrik edip illa fark var dedirtiyorsun sonra da kendinle çelişiyor diyorsun ya parayla mı tuttular kardeş seni anlamıyorum ki. 30 yaşında adamı soktuğun hallere bak ayıp yemin ediyorum. seni ne zaman etiketledim senin hakkında ne zaman yazdık kardeş iyimisin sen ? mesajımı gelip alıntı yaptığın halde etiketlemiyorum zorla laf yapıyorsun Allahın adını verdim git işlemcinle mutlu mesut yaşa derslerine çalış bulaşma rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: firotelli

Beyler full 3g ile kullandım bekleme 9 saat
    Kullanım 6saat telefon 6s 64gb(1.5aydır kullanımda)
    Sizce normal mi?

3g de gayet güzel değerler üstad.

• beyler bu a1633 garanti yok diyorlardı..

hatta bu yüzden dolayı abdden aldıgım teli 20 gündür satamıyordum :)

en sonunda kızdım ve ben kendim kullanmaya karar verdim kodu seri numarasını sorgulattım ve 9 ocak 2017 ye kadar garantisi vardır diyor:)

arkadaş apple store sormuştu onlarda yok demişti ama ancak ben sorgulattım şimdi var yeni olan birşeymi bu acaba
  • adem-123 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki de a1633 internetten sorgulatınca 15kasım 2017'ye kadar garantisi var diyor.
    Bence bu işte bi hata var ya da a1633 telefonu olupta garantiye göndermeyenler kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

beyler bu a1633 garanti yok diyorlardı..

hatta bu yüzden dolayı abdden aldıgım teli 20 gündür satamıyordum :)

en sonunda kızdım ve ben kendim kullanmaya karar verdim kodu seri numarasını sorgulattım ve 9 ocak 2017 ye kadar garantisi vardır diyor:)

arkadaş apple store sormuştu onlarda yok demişti ama ancak ben sorgulattım şimdi var yeni olan birşeymi bu acaba

garanti sorgulamada ÇIKAR fakat türkiyede bakmıyorlar. daha önce benimde başıma geldi. o Amerika da geçerli garanti.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.