Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

beyler bu a1633 garanti yok diyorlardı..

hatta bu yüzden dolayı abdden aldıgım teli 20 gündür satamıyordum :)

en sonunda kızdım ve ben kendim kullanmaya karar verdim kodu seri numarasını sorgulattım ve 9 ocak 2017 ye kadar garantisi vardır diyor:)

arkadaş apple store sormuştu onlarda yok demişti ama ancak ben sorgulattım şimdi var yeni olan birşeymi bu acaba

garanti sorgulamada ÇIKAR fakat türkiyede bakmıyorlar. daha önce benimde başıma geldi. o Amerika da geçerli garanti.

hocam garanti sorgulamada garanti var yazıosa bakmak zorunda değillermi sonuçta resmi olarak orda var diyor

• firotelli kullanıcısına yanıt
    aynen hocam çünkü abdden alınca ordaki adam heryerde garantisi var demişti.. garantisi olmasa yok demesi gerekirdi. sadece tuhaf olan şey apple store a1633 diye sorunca onlar yok demişti..

ayrıca iphonede yeniyim androidden az önce geldim biz netten randevu alınca ordaki telin seri numarasını vs giripmi alıyoruz yani telin garantisi bittiyse vermiomu
  • Valla usta apple bu konuda hata yapıyor.sitede garantisinin olduğu yazıyor ama apple store türkiye'ye gidince yok efendim amerikada garantisi var burda yok.madem tr sitesine öyle yazıyosan yapmak mecburiyetisindesin biri dava açsa haklı çıkma ihtimali bile var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

beyler bu a1633 garanti yok diyorlardı..

hatta bu yüzden dolayı abdden aldıgım teli 20 gündür satamıyordum :)

en sonunda kızdım ve ben kendim kullanmaya karar verdim kodu seri numarasını sorgulattım ve 9 ocak 2017 ye kadar garantisi vardır diyor:)

arkadaş apple store sormuştu onlarda yok demişti ama ancak ben sorgulattım şimdi var yeni olan birşeymi bu acaba

garanti sorgulamada ÇIKAR fakat türkiyede bakmıyorlar. daha önce benimde başıma geldi. o Amerika da geçerli garanti.

hocam garanti sorgulamada garanti var yazıosa bakmak zorunda değillermi sonuçta resmi olarak orda var diyor

üstad olay şu sanırım sizde cihazlar gsm değil cmd yani Amerika versiyonu, yani apple türkiyede o modellerin parçaları ve aynısı olmadığını söylüyor, bende 5s imi götürmüştüm bilmiyordum o model olduğunu götürdüm garanti var yazıyordu aynı sizin gibi ama Amerika cihazı olduğu için bakmadılar.

• cnr.kh kullanıcısına yanıt
    şebeke frekans olayı var oda 1 2 3 4 5frenasları olsun tr bu diyelim abd 123456 fazladan var. eskiden tam tersiydi bahaneleri olmaması gerek yani. abd cihazı daha fazla şebeke bantına vs sahip nese benim açımdan sorun yok abdye de gönderirm bir sıkıntı oldugunda ancak garanti var yazıo diye şaşırdım
  • o değilde ben abdden aldıgım cihaz tsmc herzaman demişimdir abddeki ürünlerle dier ülkedekiler bir değil diye adamlar 1 ci sınıfı kendilerine satarlar hep. ekran kartlarından bu durumu biliyorum aynı marka ekran kartı abddeki daha farklı kalite oluyordu.
  • Vallaha gına geldi işlemcinizden ilk aldığım 6s tsmc işlemciliydi 2 hafta kadar kullandım rose gold olduğu için anneme hediye ettim. Şimdi ki telefonum samsung işlemcili ben hiç fark hissetmedim. Bu kullanım süreleri tamamen değişken. Tarih biliminin nasıl deneyi olmazsa fen bilimleri gibi (aynı koşullar oluşturulamadığı için) bu konudada deney yapılması saçma. Forumda tsmc diye ölen 3-4 kişi var. Konuyu yeni takip etmeye başlayan arkadaşlara uyarım onları dikkate almamaları yönünde. İsteyen youtube da ki testlerede bakablir. Testlerde genelde samsung un işlemcisi daha iyi performans veriyor ama bu konuşulmuyor. Tüm iphone modellerinde şu ana kadar samsung fabrika çıkışlı işlemci vardı onlar sorun olmadı şimdi sorun oluyor. Bana sorarsanız bu içten içe samsung düşmanı olan kişiler tarafından atılıyor ortaya. Ayrıca a9 işlemcinin mimarisi apple a ait sadece apple bunu samsung un ve tsmc nin fabrikalarında üretiyor. Elinizde ki cihazların kıymetini bilin arkadaşlar. İyi günlerde kullanın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hay agzina saglik kardesim. Ne guzel yazmissin. Ahh birde su forum ahalisi anlasa. Nerdeee. Surekli savas halinde millet.

• adem-123 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ABD' den 6s Plus 64GB aldim. Benimkide samsung islemcili. Kendilerine 1 kalite urettikleri dogru ama islemci konusunda katilamicam. Sadece talep cok fazla oldugundan , talepe karsilik verebilmek icin ayni islemciyi 2 farkli firmadan temin ediyor. Hepsi bu. Bence hic bir farklilik yok. Millet incik boncuk'a takmayi cok seviyor.

• Beyler ses sorununu nasıl cözmüştünüz ? Okumuştum ama hatırlamıyorum yardım etseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Hocam bende ABD' den 6s Plus 64GB aldim. Benimkide samsung islemcili. Kendilerine 1 kalite urettikleri dogru ama islemci konusunda katilamicam. Sadece talep cok fazla oldugundan , talepe karsilik verebilmek icin ayni islemciyi 2 farkli firmadan temin ediyor. Hepsi bu. Bence hic bir farklilik yok. Millet incik boncuk'a takmayi cok seviyor.

Valla benimki de abd ürünü.hocam resmen 1tık fark var örneğin pil ömrü konusunda, en yakın arkadaşımda 6s tr ürünü var ikimizin telide samsung işlemci ama bariz bi şekilde benim telefon daha çok gidiyor hayret 🤗🤗

• Arkadaşlar yaklaık 10 gün önce iphone 6s aldım ve ses açma kapama tuşunun olduğu yer biraz eğildi buna bi çozum varmı bide dikkatli kullandığım halde

• İşlemci batarya muhabbetinden bıktım 1 aydır girmiyorum konuya, bir bakayım dedim hala aynı muhabbet. Telefon deneyimleri niye konuşulmuyor anlamıyorum.

• arkadaslar, iphone s plus daki video ve foto cözünürlüklerini bulamadim , lütfen bilen bir arkadas yazarsa sevinirim
  • Ayarlar - fotoğraf ve kamera içerisinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendn

Arkadaşlar yaklaık 10 gün önce iphone 6s aldım ve ses açma kapama tuşunun olduğu yer biraz eğildi buna bi çozum varmı bide dikkatli kullandığım halde

Bunu becerebilen ilk kişisin burda sanırım :) tebrikler .
    Bugün üye olup ilk mesajda bunu belirtmişsin inandırıcı gelmedi
    Ss at bakalım nasılmıs

• _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    +1 ss bende bekliyorum.

• Saten bunun için ğye oldum

• Hatta 3 kişiye gösterdim evet eğik dedi ama sıkıntı açmaz dediler

• adem-123 kullanıcısına yanıt
    Abd ye android safinda daha ust duzey gonderildigine katilirim fakat iphone da katilmiyorum. Apple dunyanin her yerine ayni kalitede gidiyor bence. Eger bu kalite farkini islemciden cikardiysan yaniliyorsun demek isterim. Zira bircok sorunu daha biz yasamadan amerika dan geldiginjde gordum.

• 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.