Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Ust kisim

Üst kısmda bu şekilde şu an şarjda ben genelde safari facebook kullanıyorum bugün bir tanede cihaza attığım filmi seyrettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

6s le 6-7 saat kullanım alanlar nasıl kullanıyorlar 3310 tarzındamı :) hani güya tsmc işlemcili daha uzun gidiyodu, hikaye hepsi, şuanda 16 saat bekleme 4 saat kullanım var şarj %35, ömceki tsmc telefonda aynı idi demekki o telefonda sorun yokmuş, ip 7 ye adam gibi batarya koyarlarsa direk geçecem

Tsmc yada samsung farketmez cihazın zaten ortalaması 6-7 saat ben dibine kadar kullanıp zorladığınmda bile 6 saat alıyorum aksi değer alanında cihazında sorun vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 9 Ocak 2016; 17:45:52 >
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Aldığımın 2. Günü forumda onun kavgası yapılmıştı boş yere moralim bozuldu bende normal kullanımda 7 saat oyun oynarsam 100 Dkda batarya biter hepsi laf

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Full parlaklıkta no limits oyna 2 saati geçersen 1000 tl veririm takasta

• Telefonu şarja takmış 3G açık o batarya yıpranır zamanla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, birkaç sorum olacak ilk defa iphone kullanıyorum bilenler yeşillendirirse sevinirim:
    1. resimler isilince silinen resimler diye bir klasör daha oluyor ve 30 gün sonra silinecek diyor, ben silince tamamen silinsin istiyorum bir ayarı var mı?
    2. rehberde kişilerin resimleri nasıl görünüyor?
    3. androitte masaüstüne favori kişileri gösteren vidgetler vardı ve hızlı aranacak kişiler vardı şimdi eşimin vs numarasını rehbere girip aramak uzun geliyor kısa yolu var mı?
    çok teşekkürler şimdiden...
  • Sizce normalmi

• quote:

Beyler apple akasyadan aldigimiz telefonu bu 15 gun icinde zorludan degistirebiliyormuyuz varmi bilgisi olan telefon destek bilgi veremedi satis kapali oldugundan.

Muhtemelen değiştirirler ancak çok sorun etmene gerek yok saat 09.00 da açılıyor müşteri hizmetleri arasın bilgi almak için ayrıca randevu almana da gerek yok direkt git değişimini yapıyorlar. Bu arada neden değişim yapacaksınız

• gregor0034 G kullanıcısına yanıt
    Sanirim degisiyorlarmis bir arkadas yapmis gold renk ile degistirmek istiyorum ustad.

• delimavii67 kullanıcısına yanıt
    cihaz 6s ise ve full 3g ise iyi bende full 3g ile bu kadar anca alıyorum plus ise iş değişir
  • rose gold da hoşuma gitmiyor değil ama malum ön yargılar 😛😛

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 9 Ocak 2016; 18:14:15 >
  • Hmm,okey o zaman evet cihaz 6s hiç wifi açmadım full 3g kullandım yarın ise full wifi deniyecem bakalım,
  • İşlemci işi 2.elde konu edilir demiştim.Arkadaş 6 s ini satılığa koydu plus alacak arayanlar hep işlemci soruyor diyor.Samsung deyince burun kıvırıp fiyat düşürmeye çalışıyorlarmış.Ne biçim memleket arkadaş arabada gram boya olsa satılmaz telefonda da işlemci çıktı şimdi.

• Bu konuda iş birazda satıcıya bakıyor bence. İşlemci samsung diye fiyat düsürürsek herkes aynı seyı uygular.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

İşlemci işi 2.elde konu edilir demiştim.Arkadaş 6 s ini satılığa koydu plus alacak arayanlar hep işlemci soruyor diyor.Samsung deyince burun kıvırıp fiyat düşürmeye çalışıyorlarmış.Ne biçim memleket arkadaş arabada gram boya olsa satılmaz telefonda da işlemci çıktı şimdi.

Durum böyle tahtakaledeki esnafın bile ağzında , şark kurnazlığı .

• quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

quote:

Orijinalden alıntı: Slave To The Rhythm

Hocam bence bu da iyi zaten en çok tutulan , YouTube'da drop videoları da var işe yarıyor gibihttp://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-iphone-6-6s-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-tam-koruma-kapali-sgp11596-sgp11368-p-TELKILSGP11596

bu kılıfı 2 aydır kullanıyorum hocam çok iyi gerçekten sararmada yapmadı 1 tane daha almayı düşünüyorum . spigen kılıf yapıyorsa düşünmeden alınır
    . kesinlikle hocam en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 9 Ocak 2016; 18:45:54 >

• Arkadaslar bu telefonla konusurken arama yaparken ki CİZİRDAMA olayi acayip canimi sikmaya basladi..

Konularda vardi ama aradim bulamadim,

Bu cizirdama olayini nasil bitirebiliriz

• quote:

Sanirim degisiyorlarmis bir arkadas yapmis gold renk ile degistirmek istiyorum ustad.

Anladım direkt git randevusuz renk değişim yapacam de anında işlemini yaparlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

quote:

Hocam bence bu da iyi zaten en çok tutulan , YouTube'da drop videoları da var işe yarıyor gibihttp://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-iphone-6-6s-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-tam-koruma-kapali-sgp11596-sgp11368-p-TELKILSGP11596

bu kılıfı 2 aydır kullanıyorum hocam çok iyi gerçekten sararmada yapmadı 1 tane daha almayı düşünüyorum . spigen kılıf yapıyorsa düşünmeden alınır
    . kesinlikle hocam en iyisi.

bende bunu kullanıyorum gayet iyi normal deri kılıflarda ince bulamadım hepsi çok kalın geliyor

• iphone alacağım fakat 9 taksit yapan şu an için tek yer kadıköy deki telefoncular onlarda 3.300 tl ye iphone 6s plus satıyorlar satarkende apple store türkiye garantili sıfır diyolar hatta sahibinden de genel olarak genpa apple store garantili ibareler var peki bunların yalan olması söz konusumu nasıl anlarım sonra ben sıfır tr garantili diye alıp yurt dışı imei kayıtsız cıkma ihtimali varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.