Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sasa19951995

iphone alacağım fakat 9 taksit yapan şu an için tek yer kadıköy deki telefoncular onlarda 3.300 tl ye iphone 6s plus satıyorlar satarkende apple store türkiye garantili sıfır diyolar hatta sahibinden de genel olarak genpa apple store garantili ibareler var peki bunların yalan olması söz konusumu nasıl anlarım sonra ben sıfır tr garantili diye alıp yurt dışı imei kayıtsız cıkma ihtimali varmı ?

Madem taksitli borc ile alıcaksın bankalardan kredi alarak apple store dan almanı tavsiye ederim. Öyle ufak tefek telefonculara güven olmaz. Alıcağın 500 1000 tl lik telefon olsa neyse derim de bence öyle yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

quote:

Orijinalden alıntı: sasa19951995

iphone alacağım fakat 9 taksit yapan şu an için tek yer kadıköy deki telefoncular onlarda 3.300 tl ye iphone 6s plus satıyorlar satarkende apple store türkiye garantili sıfır diyolar hatta sahibinden de genel olarak genpa apple store garantili ibareler var peki bunların yalan olması söz konusumu nasıl anlarım sonra ben sıfır tr garantili diye alıp yurt dışı imei kayıtsız cıkma ihtimali varmı ?

Madem taksitli borc ile alıcaksın bankalardan kredi alarak apple store dan almanı tavsiye ederim. Öyle ufak tefek telefonculara güven olmaz. Alıcağın 500 1000 tl lik telefon olsa neyse derim de bence öyle yapın

bankaların ve avea gibi operatörlerin vermiş oldukları faiz cok abartı geliyor zaten pahalı bi cihazlar aslında dedikleri gibi apple store tr garantili ise cok iyi işte tek sorun güvenmek

• Telefonun en kritik iki bileşeni işlemci ve ekranı farklı firmalara ürettirmek müşterilerini ciddiye almamaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Telefonun en kritik iki bileşeni işlemci ve ekranı farklı firmalara ürettirmek müşterilerini ciddiye almamaktır.

Taleplere yetisebilmek icin bunu yaptilar. Kaldi ki musteri memnuniyetine en onem veren firma Apple. Bu konuyu takip ediyorsaniz bu iyi niyeti suistimal eden bir cok kullaniciyi gormussunuzdur

• Apple'ın yaptığı açıklamaya göre %3 pil farkı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Telefonu şarja takmış 3G açık o batarya yıpranır zamanla

Şarjda 3 g yi kapamak mı gerekiyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perfect Hunter P kullanıcısına yanıt
    Apple in yaptigi aciklamayi maalesef herkes yanlis anlamis, aciklamanin turkcesine tekrar goz gezdirirseniz apple herhangi bir islemciyi kast ederek su kadar iyi gidiyor demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnr.kh -- 9 Ocak 2016; 22:42:37 >
  • destina-68 D kullanıcısına yanıt
    Evet
    Hem şarj daha geç dolar yeterince uzun zaten hemde pil yıpranır zamanla aldığınız süre azalır haliyle

Gene işlemci savaşları başlıcak anlaşılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Touch id neden parmagimi tanimiyor yaw !

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

İşlemci işi 2.elde konu edilir demiştim.Arkadaş 6 s ini satılığa koydu plus alacak arayanlar hep işlemci soruyor diyor.Samsung deyince burun kıvırıp fiyat düşürmeye çalışıyorlarmış.Ne biçim memleket arkadaş arabada gram boya olsa satılmaz telefonda da işlemci çıktı şimdi.

Ben 2 gün önce samsung işlemcili 6s plusumu tsmc işlemcili 6s le takas ettim ve üste 400 lira aldım her ikiside 64 gb space gray.

• Bugün aldığım iphone 6s 64gb telefonumu ailevi durum yüzünden satmayı düşünüyorum.Yurt dışı değil türkiye kayıtlı kutusuyla faturasıyla,herşeyiyle vercem sadece elden düşünüyorum garantisini vs beraber appledan sorgulayabiliriz bugün başladı ve 2018 ocağa kadar.Tek bir çizik bile yok bugün açıldı kutusu ve sadece 1-2 saat elimde kaldı.Ondada kırılmaz cam ve arkasında kılıfla beraber.Yani sıfırdan farksız 3300tl düşünüyorum. Şehir uşak,ayın 22'sinden sonra ise izmirde olacağım.Özelden ulaşırsanız görüşebiliriz.İşlemci vs nerden bakıldığını bilmiyorum.Ciddi alıcılar özelden ulaşırsa onada bakabiliriz

• KaraMomba kullanıcısına yanıt
    Türkcell'de 3250 tl neden siz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

İşlemci işi 2.elde konu edilir demiştim.Arkadaş 6 s ini satılığa koydu plus alacak arayanlar hep işlemci soruyor diyor.Samsung deyince burun kıvırıp fiyat düşürmeye çalışıyorlarmış.Ne biçim memleket arkadaş arabada gram boya olsa satılmaz telefonda da işlemci çıktı şimdi.

Hocam malesefki durum bu. Fiyat kiracaklarini bende soylemistim
    Ben bunu bir hafta once yazdigimda herkes dalga gecmisti benimle. Ayrica forum yonetimi mesajlarimi silmisti.
    Apple korumaciligi yapiyor onlarda aklinca.
    Neyse.
    Nasil bendgate olayini kabul etmediyse chipgate de kabul edilmeyecek. Adam hata yaptik der mi ya biraz mantik..
    Fark var ki adamlar burun kiriviyor tsmc ye.
    Demekki tecrube etmiş aradaki farki biliyor.
    Yoksa ben burda fark var desem ne kadar etkili olabilirim?
    İkinci elde tsmc normal fiyattan samsung daha az fiyattan gidecek bu daha baslangic...
    Telefonu satmak icin telwfoncudan içeri girer girmez islemcisini soracaklar daha durun bekleyin... Daha neler nler olacak

• Pil seviyesi %1 iken şarja takıp kapalı olarak şarjettim. Cihazın dolması yaklaşık olarak 2 saat 40 dakika sürdü. Cihaz 6s.

• cnr.kh kullanıcısına yanıt
    http://shiftdelete.net/apple-iphone-6s-pil-sorununa-cevap-verdi-64643

Buranın yalancısıyım

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Şarjı bilgisayar üzerinden ysb 2 portuna bağladıysanız normal ama priz yada usb 3 ile yaptıysanız bence fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Apple in yaptigi aciklamayi maalesef herkes yanlis anlamis, aciklamanin turkcesine tekrar goz gezdirirseniz apple herhangi bir islemciyi kast ederek su kadar iyi gidiyor demiyor.

Sizde cidden can sikmaya basladiniz hocam.
    Adam ne desin yani alenen belirtsin mi ?
    Bu adam bu dunyaya telefon pazarlıyor boyle bir hatayi kabul etmesi satislarini nasil etkiler sen biliyor musun?
    Zaten 6s satislarinda apple istenen sayiya ulasamadi boyle bir hatayi kabul etmeleri demek apple in zaten 15 ayin dibindeki hisselerini daha da asagiya cokertir. Yani siz bunlari dusunurken bunlari dusunmuyorsunuz? Sizin konumuzda birinin hem borsayla hem piyasyla herseyle ilgili olmasi herseyden haberi olmasi lazim. O fan i oldugunuz apple a hakkinda biraz daha bilgi edinin. Kabul etsinde bak gor sen kac bin kisi dava aciyor. Millet 4 sene onceki telwfonumuzu yavaslattin diye 5000 dava aciyor siz hala apple islemci demedi diyorsunuz.
    İnsan aklina hakaret ya bu laflariniz.
    kac bin kisi dava acacak sen hala musun bunu?
    Uretim farklililklari nedir yani senin bundan anladigin ne

Yani gercekten insan bunyesine sinir stres getirmek icin varsiniz sanki.

Kabullenmek bu kadar zor mudur anlamiyorum ki.
    Buradaki diger samsungcular da telefonlarina satana degistirne kadar samsungu savundular yeni aldiklari telefon niyeyse tsmc....

Bataryasi mi farkli ne farkli bu telefonun.
    Baris bi sekilde islemci farki var biri samsung uretimi diger tsmc. Kullanimda da farki anliyor herkes.
    Adamin tekine de samsung islemcili olsaydi dusunurdum demissin. Show yapma bence degistirdigin telefon tamc cikinca ger ne kadar burda yine aksini savunacak olsanda iyi ki tsmc cikmis diyeceksin.
    Samsung islemcili 6s ler kullanicilarin kendi topuguna sikmasindan baska bisey degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 9 Ocak 2016; 23:55:55 >

• Samsung işlemcili apple kullanıyorum %3 lük fark yüzünden bu kadar karalamak ayıptır ve burda okuduklarım doğruysa piyasadaki iPhone'ların %70 i a9 çipli Samsung işlemcisi kullanıyor.Bu kadar karalamak ayıp ve yanlış

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Normal Hocam. Samsung s6edge den sonra bu uzun şarj süresi ölüm gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Hunter

Samsung işlemcili apple kullanıyorum %3 lük fark yüzünden bu kadar karalamak ayıptır ve burda okuduklarım doğruysa piyasadaki iPhone'ların %70 i a9 çipli Samsung işlemcisi kullanıyor.Bu kadar karalamak ayıp ve yanlış

Hocam karalama fala degil bu. Ortada bir sorun varsa herkesin bu sorunu farki bilmesi gerek. Apple %3 diyor. Gercek kullanim bambaska ama. Hicbir zaman %3 luk fark 1 saat olmaz kendim kullandim biliyorum. Farki da ortada. Degistirmek istiyorum diye fellik fellik dolanan arkadasinda niye degistirmek istedigi acik.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.