Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 2 aydır 6s te hantallaşma oldu 1,5 yıllık telefon bu normal mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus cihazların normalinden daha fazla şarjı gitmesi gerekmiyor mu 6 dam 6s plusa geçtim sıfır batarya var 6 ile ayni süreleri alıyorum. Eskiden miydi şarj istiyorsan plus almak gerekir muhabbeti :)

• numankeles kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de olmuştu. Temizledim, sistem yükledim ayarları değiştirdim hiç bişey fark etmedi. 4 ay önce garantiye gönderdim sıfır 6s plus gönderdiler. Çözümünü ben çok aradım bulamadım. Garantisi varsa gönder hemen. Ankara Başarı teknik servise gönderdim 11 günde elimemulaştı sıfır telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Ben 129 tl e yaptırdım akasya apple da.

Bunada zam geldiyse yuh zaten, diyecek birşey yok.

Alıntıları Göster
    ne kadar sürede değişim oldu hocam piliniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

ne kadar sürede değişim oldu hocam piliniz?

Alıntıları Göster
    Pil getirildikten sonra ( 1 hafta ) aynı gün içerisinde değiştiler.

• 6s alınırmı hala 7 ile arasında baya fiyat farkı var cünki

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Sıfırı suan hıcbırı alınmaz hocam bu fiyatlara yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6s 32 lik cihaz var su anda samsung note fe (ithalatci garantili 2400 tl) gecilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umay16umay -- 23 Temmuz 2018; 12:25:6 >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam bu telefonu aldığıma hiç bir zman pişmalık duymadım tekefon çok sağlam çok pis şekillerde düşürdüm hiçbirşey yok performansı efsane en ağır oyunları oynarım genelde ve hepsini ful ayarda oynayabiliyorum ve yabi apple bu iyi maldır tek sıkıntısı pil ,pil, pil onuda inşAllah ios 12 de düzektirler şu lanet ios 11 pili maf etti

• Dostlar iyi forumlar

Bugün 6S+ cihazım Zorlu Center'da değişim oldu içinde yüklü gelen sürüm 11.2.1 sizce güncelleme yapmalı mı ? Yoksa kalmalı mı ?
  • Pili sana göre iyi gidiyorsa yapma 11.4 pil iyi deil yani

• Merhaba herkese. Son bir aydır telefonla görüşürken birden Turkcell yazısı gidiyor şebeke göstergelerinin sadece ilki dolu oluyor sadece görüşme kesiliyor. 10 saniye sonra yeniden Turkcell ve 3g yazısı geliyor ekrana. Telefonu sıfırladım lakin işe yaramadı. Daha önce benzer bir durum yaşayan var mı ?
  • telefonun altında bulunan kısımları diş fırçası ile sürterek temizleme gerçekten işe yarıyor mu ona göre diş fırçası alayım
    hoparlör eskisi gibi canlı değil gibi, bakınca cidden kirli görünüyor
    veya fırça harici ne yapabilirim?

• Umay16umay U kullanıcısına yanıt
    Geçilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Kal o sürümde sakın güncelleme, hızlanma yok tek fark ısınıyor ve batarya kötü gidiyor

• HEG Official kullanıcısına yanıt
    iPhone X için varmı

• Merhaba arkadaşlar. Bugün ikinci el iphone 6s aldım. Telefona ios 11 yüklemek için indirdim ama '' şimdi yükle '' butonuna basınca hiç bir şey olmuyor. Yükleme yapamıyorum. Ne yapmam lazım neden oluyordur acaba?

• Arkadaşlar bir üstteki problemi internette araştırdım ve telefona dfu moda alıp geri yükleme yaparak ios 11.4.1 kurabildim.

Şimdi ikinci problemim ise telefonun pil sağlığına baktığımda sadece servis yazıyor. Bu ne demek oluyor ? Telefonu performansa alamıyorum sanırım serviste batarya değişmeli. Sorgulama yaptım daha önceki sahibi servise gitmiş ve benim gitme hakkım yok. Orjinal batarya takan Kadıköy de bir yer biliyor musunuz ?
  • Beyler iphone 6 s plus aldım tek bir sorunum var parmak izim çok kalıyor telefonda.Yani parmak izimle açmam için önce tuşu bi silmem gerekiyor.Siz nasıl çözüyosunuz bu sorunu?
  • Sarj kablosunu taktiginda "Bu aygit desteklenmeyebilir" tarzi uyari alip cihazini sarj edemeyen var mi? Artik cihazi sansa sarj eder durumdayim ve sarj esnasinda kullanmam gerekiyor, kullanamiyorum. Zira sarj olurken belli konumda kalmasi gerekiyor.

Farkli bir kabloyla denedim, sonuc ayni. Son care sarj girisini temizlemeye calisacagim. Kesin bir cozum yok gibi sanki. Çope mi atalim cihazi anlamiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.