Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17441745174617471748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok sadece yetkili servislere faturalı dağıtımı var,kafana göre isteyemiyorsun. Öyle şahsa verse telefoncular falan herkes alır takar işi ticarete dökerler
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün bisiklet kazası geçirdim. Yüzükoyun düştüm ve sürüklendim. Her tarafım yara bere içinde. Sağ cebimde iPhone 6Sim vardı. Düştükten sonra kılıf delinmişti küçük bir şekilde.Kılıfı çıkardım. Telefonun arka ve ön kısmında en ufak bir çizik, kırılma, burkulma yok. Sonrasında telefonu açmaya çalıştım ama telefonu açamadım. Home + Power denedim fakat yine açılmadı.Eve geldim sarjda 45 dakika bıraktım, faydası olmadı. Telefon şuan ölü. Hiçbir şekilde yanıt vermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ?
  • von Goethe v2 kullanıcısına yanıt
    Hocam önce usb ile pc ye bağlayın pc görür ise muhtemel ekranda problem vardır 6s kasası sağlamdır anakart zarar görmesi zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam kasa sapasağlam. bağladım telefonu görmüyor. tık yok. zaten telefonun olduğu cep yırtıldı sürüklenirken bakalım ne yapacağım bilmiyorum
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam pil değişimini ucreti olan 129tl ile yapmak istiyorum bunda bir sart aranmiyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Cihazda fiziksel bir kusur bulunmaması gerek. Onun dışında bir şart yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Cevapiçin teşekkür ederim hocam cihaz temiz bir sorun yok pupa yada lydia gibi servislerdede bu işlemi yapabiliyoruz değil mi malum randevu almak ikansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: des0uza

Garantisinin son ayında değişmişti batarya. Şu anda garantisi bitmiş durumda olmasına rağmen değişim çıkarmı diyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Yanılmıyorsam servis işlem yaptıktan sonra 7 -14 gün arasında garanti bitmiş olsa da yapılan işlem sonrası bu sorun ortaya çıktığı için yardımcı olmaları gerekiyor . Siz tüketici haklarını arayarak bu durumu teyit ettirin haklarınızı öğrenip apple tekrar gidin .
  • 11.4.1 güncellemesi gelmiş.

• 6s 64 gb garantisiz verilip 1000 tl gibi üstte şeklinde 7 plus 32 alınır mı garantili 2.el şeklinde

• Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

arkadaşlar uygulamayı tam anlayamadım bu değerler nasıl?
    edit: cihaz 6s 1 senedir kullanıyorum ve %13 yazan değer arada %7 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skyfall007 -- 12 Temmuz 2018; 20:54:56 >

• cs875 kullanıcısına yanıt
    bende 6s 64gb kullanıyorum lakin 7 veya 8 serisini almayı düşünmüyorum bana göre öyle aman aman bi artısı yok. Bir sonraki telefonum da muhtemelen iphone olmayacak :) dolar bu seviyede olduktan ve apple fiyatları iyice şişirdikten sonra iphone almak çok mümkün görünmüyor.
  • Skyfall007 kullanıcısına yanıt
    Değerler normal.Benim 6s te 1 sene sonunda seninkisi kadar kayıp vardı.%13-7 arasında gidip gelmesi de pilin o anki ısısından kaynaklanıyor.
  • iphone 6s cihazım var karşı tarafın sesi çok az geliyor bu sorunu yaşayan çözüm bulan oldu mu?
  • Aldın mı x al oda çok para dursun diyorsun

• erdm6 kullanıcısına yanıt
    bu değerlerden ne anlamam gerekiyor pek çözemedim
  • numankeles kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaklaşık 1 sene önce aynı sorunu ben de 6s Plus cihazım da yaşamıştım, servise verdim yenisini verdiler.
  • merhaba, 6s Plus kullanıyorum. Şu an ios 10.2.1 deyim. 11 e geçsem mi :) ?
  • Arkadaşlar bu gelen zamlardan sonra 2-3 yıl daha 6 modelini bırakmam..Yalnız pil değişimi yaparım Aralık ayından sonra pahalanmadan.

Aralık ayına kadar iyice kullanıp değişim yapmayı planlıyorum.129 lira artık 149 lira servis ücreti mi oluyor yoksa hepsi birden 129 lira mı ? Ayrıca bu fiyatlar sabit mi yoksa zam gelebilir mi ?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Arkadaşlar bu gelen zamlardan sonra 2-3 yıl daha 6 modelini bırakmam..Yalnız pil değişimi yaparım Aralık ayından sonra pahalanmadan.

Aralık ayına kadar iyice kullanıp değişim yapmayı planlıyorum.129 lira artık 149 lira servis ücreti mi oluyor yoksa hepsi birden 129 lira mı ? Ayrıca bu fiyatlar sabit mi yoksa zam gelebilir mi ?

Teşekkürler.
    2018 sonuna kadar toplam 129 tl. Başka bir işlem yada ödeme yok. 2019 itibari ile tekrar eski fiyatına dönüyor pil değişim ücretleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 13 Temmuz 2018; 18:16:39 >
  • 
Sayfa: önceki 17441745174617471748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.