Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Ben aynısını Space Gray modelini aldın dün. 1 günlük kullanımda bile çok beğendim. iPhone almak istiyorsan 6S Plus daha mantıklı şu dönemde.
  • mobilden nasıl foruma resim atıyorsunuz ?
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak 6simde birşey fark ettim sabah bana uyurken 3 cevapsız çağrı gelmiş bunların üçüde farklı kişi ama kilitli ekranda son arayan kişinin ismi yazıyor yanındada (3) yazıyor telefon yerine tıklayınca diğerleri tesadüfen gördüm eskiden hepsi kilitli ekrana ayrı ayrı düşerdi bi ayarı varmi yeni güncellemeden dolayımı saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BatıkanÖĞÜT -- 11 Aralık 2016; 17:44:04 >
  • apple kapanma sorunu olan telefonumu garanti dahilinde değiştirdi TEŞEKKÜRLER APPLE
  • Arkadaşlar benim de 6s pil değişime giriyordu ama ben bir kac kez sorun yaşadim sadece. Telefonu arti servise teslim ettim. Cihaz değişimi ya da pil değişimi bana fark etmez telefonum temiz çünkü.

• Arkadaslar bagli oldugum wifiyi jb siz ogrenebilirmiyim ?

• Pil konusunda su aralar sorun yasiyorum.6s 64 gb telim ios 10.1.1 kurulu.Suan %16 sarj kaldi ekran suresi 3s40dk bu son surum bana hic yaramadi.Onerisi olan var mi?

• wuc kullanıcısına yanıt
    10.2 beklemek olucak başka öneri yok:)

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    serino başlangıcı nedi hocam telefonun tsmc demi
  • mst1903 kullanıcısına yanıt
    Lirum Info ile bakabilirsin.

N71AP/N66AP ise Samsung, N71mAP/N66mAP ise TSMC.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Herzamanki gibi hocam. Resim ekle butonunu kullanıyorum. Sizde olmuyor mu

onu biliyorum 2 cihaz gönderdim değişime bu yüzden 3. yü bekliyorum şimdi apple storedan almıştım.
  • mst1903 kullanıcısına yanıt
    Seri no başlangıcı FK. Ama seri numarasından işlemciyi TSMC mi yoksa Samsung mu diye anlamanın bir yolu yok.

• Arkadaşlar telefonu servise vereceğim telefonu yedeklemem lazım .servisten geldikten sonra foto uygulamalar wifi şifreleri dahi tümünü yedekleyebileceğim bir yöntem söylermisiniz
  • wuc kullanıcısına yanıt
    Aynen 7 saatlerden 4 saatlere düştü telefon ama yinede iyidir

• Fotoğrafları, videoları ve müzikleri bilgisayara yedekle. Buluta yedeklersen tekrar telefona yüklenmeleri hem uzun sürer hem de kotayı tüketebilir. Notları, rehberi ve uygulamaları iCloud ya da diğer bulut uygulamalarına yedekle. Wi-Fi şifresi bildiğim kadarıyla yedeklenmiyor. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.

• Merhaba
    6S cihazım için pil durumu iyi mi tüm gün 3G ve WiFi açık durumdadır.Şimdi güç moduna alınmıştır. Sürümüm 10.0.2

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karqasa -- 11 Aralık 2016; 21:33:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhabalar itunes üzerinden cihazımı pc ye yedeklediğim zaman neler yedekleniyor ? Ayarlar mı ?
    Sizde sarimtirak ekran var mi?

• 
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.