Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
38.042
Cevap
371
Favori
1.103.303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    791 Mesaj
    Arkadaşlar sıfır 6s aldım ilk ve daha sonrası şarj hakkında bilgi verecek olan var mı? Şimdiden sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

Arkadaşlar istanbulda 1500tlye pasaport kaydı yapılmamış a1633 kodlu 6s buldum cihaz şimdilik temiz görünüyor almamı tavsiye eder misiniz? Apple garanti Tr de geçmiyor ama 4.5g de sorun olmaz di mi? Bir de bi arıza çıkarsa kendi paramızla da apple trde tamir yaptıramıyor muyuz? İlla şehrin en güvenilir telefoncusuna mı kalıcaz bi arıza çıkarsa...&#128512;&#128512;&#128512;

Şu A1633 için tamir meselesini öğrenebilsek iyi olacak up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Eğer cihaz Samsung üretimi işlemciye sahipse cihaz değişimine verilebilir ama TSMC ise şahsen vermem. Çünkü cihaz değişimi olur da TSMC üretimi yerine Samsung gelirse çok pişman olurum. Ayrıca pil değişimi ile cihaz değişimi arasında bence bir fark yok. Cihaz açılınca orjinalliği falan kaybolmuyor. Nereden çıktıysa şu fikir sanki cihaz bozulacakmış gibi algılıyorlar.

|
    |
    SEHZADE63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pil ömrünü uzatmak için sonuna kadar bitirmemeye çalış. 20'nin altına düşürmeden şarja tak. Fakat pili kalibre etmek için kapanıncaya kadar bitir. Daha sonra şarja tak telefon açıldığında tekrar kapatıp o şekilde şarj et. Yaklaşık olarak 170 ila 180 dakika arasında tamamen şarj oluyor. Kalibre işlemini ayda bir kere yapman yeterli.

|
    |
    sukruege kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iphone 6s 64gb kullanıcısıyım. Dün ios 10 yükledim apple destek eşliğinde baya iyi ilgilendiler. Cihazı dubaiden almıştım 3 ay önce ve yüzde 0 olana kadar kullanıp yüzde 100 e kadar şarj ediyordum yalnız cihazı aldığımdan beri pil yüzdesini yanlış gösteriyordu. cihaz 9.3.3 ile geldi. 1 ay kullandıktan sonra itunes ile 9.3.5 attım yine düzelmedi işte dün aradım sorunumu söyledim leptopuma bağlandılar eşlik ettiler felan yükledik. yine şarj yüzdesi doğru göstermiyor %100 dolduruyorum sonra 20 dk kullanıyorum hala %100 sonra yavaş yavaş birden 99-97-94 e düşüyor. cihaz değişimi istesem verirlermi
    Ankara başarıya gönderdim cihazı küfür ederek geri aldım tam 9 iş günü bekledim hadi gidelim soralım dedim ayın 15 inde alırsın cihazı dedi kardeşim ben 20 gün cihazsız ne yapacağım altıüstü pil değişecek 5 dakika da ocak sonuna kadar dayanalım stoklar adam akıllı gelsın öyle iş yaptıralım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

%0 a kadar bitirmeyin pile zarar verir. bütün iphone modelleri %100 den %99'a 20-30 dk içinde düşer, hemen azalmaya başlamaz yüzdesi. Sürekli ful şarj yapmak da pile zararlı.
    |
    |
    Ted1Getir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar bende İphone 6s Plus ailesine katıldım. Daha önce iphone 5s kullanıyordum 1 yıl garantisi kalmıştı ekran yetersiz geldiği için. 6s plus almaya karar verdim. size sormak istediğim aldığım 6s plus 5 aylık daha temmuzda teknosadan 3500 liraya alınmış. 19 ay garantisi var. Ben iphone 5s üzerine 1250 gibi bi tutar ödeyip takas yaptım sizce nasıl ?
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yarbay
    3533 Mesaj
    Benim pilde kafayi yedi.

%20 den birden 11 e dustu sonra 7 ye ve sarja taktigimda da %5 le basladi

64 gb ise bedavaya almışsın hocam hayırlı olsun

|
    |
    C0LDWAVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün Zorludaki Apple Store'dan 6S Plus 32GB Space Gray modelini aldım. Android'den geçtiğim için biraz zamanımı alıcak gibi iOS'u öğrenmem. Şuan iTunes'dan 10.1.1 güncellemesini yapıyor. Bakalım inşallah herhangi bir sorunla karşılaşmam. İşlemci modeline de özellikle bakmayacağım. Çünkü bakarsam her zaman rahatsız olucam onun için hiç merak etmeye gerek yok :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: LastShip

Benim pilde kafayi yedi.

%20 den birden 11 e dustu sonra 7 ye ve sarja taktigimda da %5 le basladi

batarya değişim programına uyuyormu telefon hocam
    6s cihazım sorunlu seriydi. Hatta foruma bu sorunla ilgili 2 ay önce ilk konuyu açan bendim ama servise götürmemiştim. Geçtiğimiz p.tesi götürdüm ve cuma günü geri teslim aldım. Bataryayı değiştirmişler. Daha önceden götürenler swap cihazı değişimi almıştı ama ben kaçırdım :) Ama pil performasından çok memnunum. Telefonum zaten tertemizdi benim için sıkıntı olmadı. Pil durumuda böyle

|
    |

• Teğmen
    139 Mesaj
    İphone 6s 32gb cihazımda 1 adet ölü pixel vardı izmir başarı teknik servise verdim 5 gün içinde yenisiyle değiştirdiler bilginiz olsun arkadaşlar ilgileri çok iyi.
    |
    |
    arkadaşlar benimde sorunlu seri. Aydında oturuyorum. Apple sitesinde avea (avea kaldı mı) falan yazıyor. Ben telefonu nereye gönderecem acaba? Bir de cihazı sıfır aldım ama fatura benim adıma değil. Prosedür nasıl işler?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Ekran-Kaplama,PR-1543.html

Bu kılıfı ve ekran koruyucuyu kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DarthVader_ -- 11 Aralık 2016; 0:41:48 >

• Teğmen
    183 Mesaj
    6S Plus 32gb neden çoğu teknoloji markette satılmıyor? 6S 32gb var hepsinde ama plus yok...

Apple'da faturaya hiç bakmıyorlar. Hiçbir apple cihazımı adıma faturalı almadım. Garantiye de en az 2 3 kere gittim bugüne kadar. Seri no dan sorgulatınca garanti kapsamındaysa hiç sorun yaşamazsınız.
    |
    |
    effem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,698
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.