Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Apple store acıldıktan sonra genpa kvk felan deme direk apple ile görüş muhattap olma onlarla

yok ben ilk apple aradım.onlar bana mail attı dediler genpaya gönder diye.
  • Merhabalar, bugün ikinci el 64 GB bir 6S ulaştı elime içerisindeki model numarasında NKQR2TU/A yazıyor. Arattım ama bir sonuç çıkmadı bu numaraların anlamı nedir ya da bir önemi var mı? İnternetteki bazı ilanlarda başlık yanında bu model numaraları da yazıyor da bu telefondakine benzer bir şey göremedim hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr3_ -- 10 Aralık 2016; 13:7:17 >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Ne zaman açılacak ki apple store izmirde ? Keşke açılsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Kargoyla gönder hocam hertürlü gidiyor

• cihazımı bugün teslim aldım , pil değişimi yapıldıktan sonra %40larda kapanma sorunu giderilmiş.

• @MrOguzhan yurtdışı cihazlarda 1 yıllık garanti süresi vardır. 1 yıldan sonra ücretli olarak destek alırsın.

@Pargalı1905 yurtiçi yurtdışı farketmeksizin satın alım tarihinden itibaren üç yıl boyunca ücretsiz pil değişimi hakkını kullanabiliyorsunuz. Emin olmak için yine de müşteri hizmetleri ile görüşün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haribo21 kullanıcısına yanıt
    6s kapaniyodu diye başariya gönderdim cihaz değişimi oldu batarya değişimi asla istemeyin not aldiğinizda değişim isteyin cihaz kapaniyor isiniyor diye yazman gerekirdi onlarda değişim yapicaklardi yazik olmuş sen başarya gönder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 10 Aralık 2016; 16:27:52 >
  • Arkadaşlar sıfır 6s aldım ilk ve daha sonrası şarj hakkında bilgi verecek olan var mı? Şimdiden sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

Arkadaşlar istanbulda 1500tlye pasaport kaydı yapılmamış a1633 kodlu 6s buldum cihaz şimdilik temiz görünüyor almamı tavsiye eder misiniz? Apple garanti Tr de geçmiyor ama 4.5g de sorun olmaz di mi? Bir de bi arıza çıkarsa kendi paramızla da apple trde tamir yaptıramıyor muyuz? İlla şehrin en güvenilir telefoncusuna mı kalıcaz bi arıza çıkarsa...&#128512;&#128512;&#128512;

Şu A1633 için tamir meselesini öğrenebilsek iyi olacak up

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Eğer cihaz Samsung üretimi işlemciye sahipse cihaz değişimine verilebilir ama TSMC ise şahsen vermem. Çünkü cihaz değişimi olur da TSMC üretimi yerine Samsung gelirse çok pişman olurum. Ayrıca pil değişimi ile cihaz değişimi arasında bence bir fark yok. Cihaz açılınca orjinalliği falan kaybolmuyor. Nereden çıktıysa şu fikir sanki cihaz bozulacakmış gibi algılıyorlar.

• Pil ömrünü uzatmak için sonuna kadar bitirmemeye çalış. 20'nin altına düşürmeden şarja tak. Fakat pili kalibre etmek için kapanıncaya kadar bitir. Daha sonra şarja tak telefon açıldığında tekrar kapatıp o şekilde şarj et. Yaklaşık olarak 170 ila 180 dakika arasında tamamen şarj oluyor. Kalibre işlemini ayda bir kere yapman yeterli.

• iphone 6s 64gb kullanıcısıyım. Dün ios 10 yükledim apple destek eşliğinde baya iyi ilgilendiler. Cihazı dubaiden almıştım 3 ay önce ve yüzde 0 olana kadar kullanıp yüzde 100 e kadar şarj ediyordum yalnız cihazı aldığımdan beri pil yüzdesini yanlış gösteriyordu. cihaz 9.3.3 ile geldi. 1 ay kullandıktan sonra itunes ile 9.3.5 attım yine düzelmedi işte dün aradım sorunumu söyledim leptopuma bağlandılar eşlik ettiler felan yükledik. yine şarj yüzdesi doğru göstermiyor %100 dolduruyorum sonra 20 dk kullanıyorum hala %100 sonra yavaş yavaş birden 99-97-94 e düşüyor. cihaz değişimi istesem verirlermi
  • Ankara başarıya gönderdim cihazı küfür ederek geri aldım tam 9 iş günü bekledim hadi gidelim soralım dedim ayın 15 inde alırsın cihazı dedi kardeşim ben 20 gün cihazsız ne yapacağım altıüstü pil değişecek 5 dakika da ocak sonuna kadar dayanalım stoklar adam akıllı gelsın öyle iş yaptıralım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %0 a kadar bitirmeyin pile zarar verir. bütün iphone modelleri %100 den %99'a 20-30 dk içinde düşer, hemen azalmaya başlamaz yüzdesi. Sürekli ful şarj yapmak da pile zararlı.
  • Merhaba arkadaşlar bende İphone 6s Plus ailesine katıldım. Daha önce iphone 5s kullanıyordum 1 yıl garantisi kalmıştı ekran yetersiz geldiği için. 6s plus almaya karar verdim. size sormak istediğim aldığım 6s plus 5 aylık daha temmuzda teknosadan 3500 liraya alınmış. 19 ay garantisi var. Ben iphone 5s üzerine 1250 gibi bi tutar ödeyip takas yaptım sizce nasıl ?
  • Benim pilde kafayi yedi.

%20 den birden 11 e dustu sonra 7 ye ve sarja taktigimda da %5 le basladi

• Cihaz hakkını veriyor. 6s

• C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    64 gb ise bedavaya almışsın hocam hayırlı olsun

• Bugün Zorludaki Apple Store'dan 6S Plus 32GB Space Gray modelini aldım. Android'den geçtiğim için biraz zamanımı alıcak gibi iOS'u öğrenmem. Şuan iTunes'dan 10.1.1 güncellemesini yapıyor. Bakalım inşallah herhangi bir sorunla karşılaşmam. İşlemci modeline de özellikle bakmayacağım. Çünkü bakarsam her zaman rahatsız olucam onun için hiç merak etmeye gerek yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

Benim pilde kafayi yedi.

%20 den birden 11 e dustu sonra 7 ye ve sarja taktigimda da %5 le basladi

batarya değişim programına uyuyormu telefon hocam
  • 
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.