Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lokmantas Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
37.997
Cevap
373
Favori
1.101.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    104 Mesaj
    Zaten pluslar 8 saat kullanım alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tmsc dimi?

|
    |
    Karqasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilmiyorum nasıl bakılıyor ?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    dmnlburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    17165 Mesaj

Lirum Info ile bakabilirsin. N71AP/N66AP ise Samsung, N71mAP/N66mAP ise TSMC.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Karqasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dmnlburak

Adam 6s le 7 saat kullanım alıyor nasıl fark yok

Herkesin kullanım farkı var, o adamın kullanımını analiz etmek lazım, sen 4G ile kullanırsın adam 3G + Wifi kullanır, sen oyun oynarsın, o oynamaz. Sen daha düzenli şarj edersin o etmez vs vs ..
    |
    |

Hocam yapmayin allah askina bu 6s te kullanilan samsung islemci resmen apple in kazigi. Performans olarak fark yok eyvallah ama pil olarak samsunglar yaklasik 2 saat daha az gidiyor. Intenette dolu dolu test var. Benchmark falanda degil iki telefonuda acip 2 saat film izliyorlar 30dk oyun acik birakiyorlar vs. Uzerine samsung islemcili olan 3-5 derece daha fazla isiniyor. Arkadasimda da 6s 64gb var 1 sene once kanada dan aldi kullaniyor samsung islemci ikimizde hemen hemen ayni sekilde kullaniyoruz telefonu ayriyetten o derste falan ucak moduna alir ben hic alman ben her 5-10dk da bir wp ye girer bakarim o bakmaz vs buna ragmen gun sonunda onun pili 30 iken benimki 45 te oluyor. He ayni sekilde en basit oyunda telefon isinmaya basliyor. Alec gibi olmuyor da hissediliyor benimkide tam aksine hic 0 isinma

|
    |
    Pargalı1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 tane Samsung işlemcili 6s kullandım hepsinde de şarj ısınma türü sorun yaşamadım 1 sene içinde. Buda örnek bi ss 10 saat kullanım aldıgım da var ama bekleme süresi az olduğundan bunu attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 12 Aralık 2016; 7:28:14 >
    |
    |
    The Lich King kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

6s kapaniyodu diye başariya gönderdim cihaz değişimi oldu batarya değişimi asla istemeyin not aldiğinizda değişim isteyin cihaz kapaniyor isiniyor diye yazman gerekirdi onlarda değişim yapicaklardi yazik olmuş sen başarya gönder..

ben batarya değişimi falan hiç demedim. telefon değişimi istiyorum dedim zaten.onlarda demişki batarya değişim kampanyasına tabi tutuldu.başar izmirde varmıki
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj

Kesinlikle fark var beklemede özellikle bariz

|
    |
    Pargalı1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok artık

|
    |
    Luken Drew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar 6s plus 1 aylık cihazım var,dün arkadaşın 5s'i ile kıyasladım bariz 5s daha hızlı çalışıyordu menülerde falan.Moralim bozuldu açıkçası,benim sürüm 10.0.1 onun ki 10.1.1 galiba.Ana menü tuşuna basınca benim telefon sanki 1 sn bekliyor onun ki şak diye menüye dönüyor direk.Benim telefonda biraz oyun ve uygulama fazla arkadaşa göre acaba ondan mı yapıyor bu yavaşlığı yoksa ekran full hd olduğu için mi daha ağır çalışıyor 5s'e göre?

Ayrıca pil süresi olarak maksimum 8 saat kullanım alıyorum ekran süresini ölçtüğümde ise 6 saaat civarı ekranım açık kalmış oluyor,bu 10 saaat kullanım alanlar nasıl alıyor acaba?tabi bu dediğim fazla oyun oynamazsam yoksa oyuna yüklendim mi 5 saat ekranı açık kalır maksimum.

Sürümden, uygulama fazlalığından vs birçok şeyden kaynaklı olabilir. Facebook'u aynı anda açın mesela. 6s kullanıyorum arkadaşımdaki 5s benden daha yavaş giriyor. Tabi Wi-Fi ağı kullanın şebeke hızları da aynı olmayabilir. Belki sürümü güncellersen düzelebilir.

@hotel.california cihazı yeni aldığın için pilin gayet iyi durumda endişe edilecek bir şey yok.

|
    |
    Bahsedilenler: hotel.california , 2622110012 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Takıntı değil bence,

iphone 6'ımı sorunsuz kullandım, dedim daha büyük ekranlı telefona geçeyim 6s plus'a geçtim işlemci samsung iphone 6 ile yaptığım işlemleri yapıyorum süre olarak birbirlerine çok yakınlar
    6s plus'a geçtiğim için memnun değilim açıkcası daha fazla pil ömrü bekliyordum.
    |
    |
    sukruege kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    17165 Mesaj

Yanlış bilmiyorsam Çankaya'da şubesi var. Onun haricinde Pupa ve Egemek de var ama içlerinde hangisi iyidir emin olamıyorum.

|
    |
    haribo21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,698
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.