Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl bu kadar olabiliyor ya bunun işlemcisi ne tmsc mi bu kadar farkediyorsa ciddi sıkıntı vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kı kötü nasıl çözerim bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımdaki 6 ile karşılaştırdım sarı olduğunu o şekilde anladım. Yani göze batacak bir sarımtıraklık yok. Ama onunla yan yana koyduğumda özellikle beyaz renkte sarımtıraklık belli oluyor. Unutmadan sorayım ben bir terslik olmazsa önümüzdeki yılın sonbaharında pil değişimine vermeyi düşünüyorum. Garantisi dolmadan ekrandaki sarılık durumunu da söylersem bataryanın yanında ekran değişimi de yaparlar mı acaba? Çünkü bendeki sarımtıraklık öyle göze batacak kadar belli değil. O yüzden ekran değişimi yaparlar mı emin değilim. Ama şansımı denemekte fayda var diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    10.2 ciktiği vakit temiz kurulum yaparsin gayet iyi biraz daha iyi olabilir cihazla alakli değil güncellemede problem var

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bu sürümde de temiz kurulum yapmıştım şans işte bekleyelim yeni sürümü

Hocam ne kötüsü dalga mı geçiyorsun çok iyi daha ne olsun ben 5 saat anca alıyorum samsung işlemci :)

• Ne bilim ya korktum bir an güzel o zaman sağolun

• Zaten pluslar 8 saat kullanım alıyor

Tmsc dimi?

• Bilmiyorum nasıl bakılıyor ?

Lirum Info ile bakabilirsin. N71AP/N66AP ise Samsung, N71mAP/N66mAP ise TSMC.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung/TSMC arasında fark yok hala tartışılıyor bu konu :) 3-4 tane 6S geçti elimden Samsung olan işlemcide kullandım TSMC'de kullandım hiç fark hissetmedim.
  • Adam 6s le 7 saat kullanım alıyor nasıl fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: dmnlburak

Adam 6s le 7 saat kullanım alıyor nasıl fark yok

Herkesin kullanım farkı var, o adamın kullanımını analiz etmek lazım, sen 4G ile kullanırsın adam 3G + Wifi kullanır, sen oyun oynarsın, o oynamaz. Sen daha düzenli şarj edersin o etmez vs vs ..
  • Hocam yapmayin allah askina bu 6s te kullanilan samsung islemci resmen apple in kazigi. Performans olarak fark yok eyvallah ama pil olarak samsunglar yaklasik 2 saat daha az gidiyor. Intenette dolu dolu test var. Benchmark falanda degil iki telefonuda acip 2 saat film izliyorlar 30dk oyun acik birakiyorlar vs. Uzerine samsung islemcili olan 3-5 derece daha fazla isiniyor. Arkadasimda da 6s 64gb var 1 sene once kanada dan aldi kullaniyor samsung islemci ikimizde hemen hemen ayni sekilde kullaniyoruz telefonu ayriyetten o derste falan ucak moduna alir ben hic alman ben her 5-10dk da bir wp ye girer bakarim o bakmaz vs buna ragmen gun sonunda onun pili 30 iken benimki 45 te oluyor. He ayni sekilde en basit oyunda telefon isinmaya basliyor. Alec gibi olmuyor da hissediliyor benimkide tam aksine hic 0 isinma

• 3 tane Samsung işlemcili 6s kullandım hepsinde de şarj ısınma türü sorun yaşamadım 1 sene içinde. Buda örnek bi ss 10 saat kullanım aldıgım da var ama bekleme süresi az olduğundan bunu attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 12 Aralık 2016; 7:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

6s kapaniyodu diye başariya gönderdim cihaz değişimi oldu batarya değişimi asla istemeyin not aldiğinizda değişim isteyin cihaz kapaniyor isiniyor diye yazman gerekirdi onlarda değişim yapicaklardi yazik olmuş sen başarya gönder..

ben batarya değişimi falan hiç demedim. telefon değişimi istiyorum dedim zaten.onlarda demişki batarya değişim kampanyasına tabi tutuldu.başar izmirde varmıki
  • Kesinlikle fark var beklemede özellikle bariz

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Yok artık

• apple destek aradım. Müzik dinletip kapatıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.