Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar G4 kullanıcısı olaraktan sizlerin yorumuna ihtiyacım var.
    Babamda S3 var(dı). Ilk defa sinirlenip bir telefonu fırlattığını gördüm. Neye sinirlendin sen kolay kolay sinirlenmezsin dedim. Önemli bir şey oldu sandım. Birisi babamı aramış telefonu açamamış telefon kilitlenmiş. O yüzden telefonu fırlatmış telefonun ekranı kırıldı. Şaşırdım bu tavrına. Şimdi bunu yaptırmaya gerek yok yine kasacak sonuçta.

Iphone da her güncellemede telefonunu öldüren bir marka malum. Ipod 4g var bende ordan biliyorum. 5s çıkalı 3 sene oldu. Telefonlarınız güncel haliyle hala akıcımı iphone 6 almaya gerek varmı? Babam icin akici olsun yeter.
    G2 - Z3 compact veya iphone 5s var aklımda ne dersiniz. Hala alınırmı 5S ? Dediğim gibi akıcı kullanim asil amacımız ama sarjida iyi gitse fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 26 Eylül 2015; 4:13:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.4.1 kullanıyorum (9 da problemler her cihaz için var şuan) telefon yağ gibi akıyor , baban kullanıcaksa zaten güncelleme derdi olucağını sanmıyorum hiç güncellemeden bu şekil kullansa en az 3 yıl onu götürür zaten.

Şarj konusunda yoğun kullanan kişiler için biraz eksi olabilir ortalama 6 saat ekran açık faal kullanım veriyor. Fakat baban için günü rahat çıkarıcağına inanıyorum :)

• Merhaba ;

Daha önce iphone kullanmadım artıları eksilerini pek bilemem.Kısa süreli bir android deneyimim oldu ve kesinlikle asla kullanmayacağım bir sistem.Şuan windows Phone kullanıyorum ve çok memnunum ancak ön kamerası beni çok tatmin etmiyor.İphone 5s veya 5c nin ön kamerası nasıl arkadaşlar bu konuda bilgilendiriseniz beni sevinirim ön kamera önemli benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cimeria

Merhaba ;

Daha önce iphone kullanmadım artıları eksilerini pek bilemem.Kısa süreli bir android deneyimim oldu ve kesinlikle asla kullanmayacağım bir sistem.Şuan windows Phone kullanıyorum ve çok memnunum ancak ön kamerası beni çok tatmin etmiyor.İphone 5s veya 5c nin ön kamerası nasıl arkadaşlar bu konuda bilgilendiriseniz beni sevinirim ön kamera önemli benim için.

İphone 5c bulamıyoruz ki alalım... 5s de kullanmadım bilmiyorum. Şu 5sler bi 1700lere düşse artık ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben 5s alma arifesindeyim multimedya, müzik ve internet için almak istiyorum sizce 2-3 yıl idare edebilir mi? Daha önce akıllı telefon olarak lumia 625 kullanıyorum bıktırdı artık

• Osvajac kullanıcısına yanıt
    Eder kardeşim Cihazın donanımı(özellikle işlemcisi) çok güçlü. Güvenebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 28 Eylül 2015; 9:30:08 >
  • teşekkürler inşallah güzel kullanabilirim.Android telefonlara bu konuda güvenemiyorum servis veya kamera sorunları her modelde var bu konuda en mantıklısı apple gibime geldi
  • ios9.1 öneriyormusunuz ?
  • Hücresel veri ayarların da uygulamaların internetini kapatmıştım şimdi açıyorum otomatik olarak tekrar kapanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: newgrounds

ios9.1 öneriyormusunuz ?

Önermiyorum
  • newgrounds kullanıcısına yanıt
    6 saatlik kullanımım 5 saate düştü. kesinlikle önermiyorum. hatta 9 u önermiyorum.
  • Cimeria kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum,

Ön kamera senin için önemliyse 5c de 5s de seni mutlu edecek telefonlar değil. Ortalama bir kamerası var. Android hangi telefonu kullandığına göre değişen bir işletim sistemi aslında. Samsunglar her güncellemeyle telefonlarını biraz daha batırırken, LG daha sade bir android güncellemesi sunarak telefonlarını daha uzun ömürlü tutuyor. En saf android deneyimi içinde nexus kullanabilirsin ama o da donanım olarak seni çok tatmin etmeyebilir. 6 yı düşünebilirsin belki ön kamera için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alan Pardew

quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Bana ios 9 şarj durumu soranlar olmuştu. Bugün tam anlamıyla test edebildim.

Sabah 9 gibi şarjdan aldım telefonu saat 4:30 civarına kadar genelde 3g kullanıldı yüzde 80 3g dir.
    4 30 dan sonra wifi ile kullanıldı.
    Yüzde 10 dan sonra güç tasarruf modu açıldı.
    Kullanım resimlerdeki gibi telefonum 14-15 aylıktır.

Sagolun hocam cok tesekkurler

3g li kullanıma göre ve telefon kulanım ayına göre çok iyi bence hocam su su kadar ekranda olayı tweakla mi geldi yoksa ios 9 lamı acaba normalde sadece yuzde olarak görebiliyoruzda merak ettim ?

• Kendime hakim olamadım ve iOs 9.0.1 e geçtim,hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Beyler ben 5s cihazımda whatsapa girerken siyah ekran cıkıyor 2 saniye sonra gidiyor sadece bu uygulamada var sizede oluyor mu acaba sürümüm 9.0.1

Itunes'dan sıfırdan kurulum yaparsanız düzeliyor.
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Silip tekrar kurdum düzeldi hocam sağolun

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler.Ancak herhangi bir android cihazı kullanmak dahi istemiyorum ne olursa olsun nefret ettirdi kendinden.Şu an kullandığım cihaz Nokia Lumia 735 kamera çekim kalitesinden çok memnunum , zaten " selfie phone " olarak pazarlanan bir cihaz.Ancak gel gelelim gün ışığında dahi turuncuya çalan bir çekimi var.Bir kaç arkadaş bunun windows 10 kararlı sürümle düzeleceğini ifade ettiler sanırım bir süre daha beklemede kalacağım.Ancak belirttiğiniz 5s , 5c nin ön kamerası ile çekilen fotoğrafların başarılı olduğunu duymuştum sanırım sizin kast ettiğiniz benim beklentimi karşılamayacağı yönünde.Yinede ios'u denemek için 5s , 5c arayışında olacağım (:
  • YARDIM LÜTFEN
    5S kullanıcısıyım İOS 9 yüklü
    PC den veya başka telefondan instagram hesabıma girerken 5S den giremiyorum (aynı telefondan başka bir hesaba da girebiliyorum)
    tüm ayarları sıfırladım bu arada
  • Merhaba arkadaşlar,bende iphone 5s ios 7.1 kullanıcısıyım fakat bir sorunum var.
    Aygıtı sıfırdan temiz kurulum yapmama rağmen aygıt internete bağlıyken telefona 1-2 gb'a yakın birşeyler indiriyor ve yaklaşık 1 haftadır deli oldum bu sorunu çözemedim.(icloud ve arka plan uygulamaları kapalı,ayrıca konum serviside kapalı)
    Bu yüzden internetimi (wifi ve 3gyi) kapalı kullanıyorum.
    Lütfen bana yardım edin,sizce ios 8.4.1 e geçmeliyim yoksa 7.1 de kalmaya devam mı ediyim?

• Cimeria kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel telefonlar tabi ama artık modası geçti şarj konusunda ciddi problemler yaşayabilirsin :) 5c kullanan kişilerden pek olumlu yorumlar almadım biraz sıkıntılı bir telefon diyorlar, ben kullanmadım açıkcası. 5s te şarj haricinde bir sıkıntın olmaz gerçekten kaliteli bir telefon. Kamerasıda seni mutlu edecekse şimdiden güle güle kullanman dileğiyle :)
  • 
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.