Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: If you my star, Acht Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
22.515
Cevap
232
Favori
761.221
Tıklama
Giriş
    923 Mesaj
    Arkadaşlar whatsappta dikte çalışmıyor normalde acık mesajlarda Çalışıyor sorun nedir sizce? Telefonu kapatıp açılınca düzeliyor bi sure sonra yine mikrofon soluk renk oluyor kullanamıyorum. iOS 8.4.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9.0.2 de boyle bur hata yok ama ios8 surumundeki whatsapp guncellenmedi daha garip dogrusu o surumde boyle olmasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 6 Ekim 2015; 14:47:34 >
    |
    |
    19RDM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benim şöyle bi problemim var. Pil kullanım ekranına girdiğimde dakikalarca beklememe rağmen pil kullanan uygulamaları göstermiyor iOS 9 a geçtikten sonra oldu bu problem buna çözüm bulabilecek olan varsa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GsBuyukavci92 -- 7 Ekim 2015; 22:09:55 >
    |
    |

-- Aranel Surion
  • Yarbay
    2520 Mesaj
    Mağaza tarafından değiştirilmiş telefonlarda ne gibi farklar var, seri numarası veya herhangi başka bir şey?
    |
    |

Mimarlık
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Program kendini ios 9 a göre güncellemek istiyor ama bende ios 9 yüklü değil ve yüklemeyi düşünmüyorum. Bu güncelleme bildirimini nasıl silerim

2014 şubatta telefonu aldığımda hava durumunda yağmur yağması birebir animasyon şeklinde gösteriliyordu ve güncelleme yapınca bu olay bitti, varmı bunun çözümü güncellemeyi silmeden
    Konuyu pek okumadım ama şu an ortak karar nedir ios 9 yüklemek mi yoksa ios 8 de kalmak mı?
    |
    |

Garanti kapsamında yapılan işlem nedir?

Uyandırma tuşu bozulan oldu mu?

|
    |

415 Mesaj
    İPhone lar depolama olarak SD Kart mı kullanıyor Androidler gibi bilgisi olan var mı ? Çok lazım.

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

İPhone lar depolama olarak SD Kart mı kullanıyor Androidler gibi bilgisi olan var mı ? Çok lazım.

Ssd tarzı hızlı bi depolama kullanıyor.

Orijinalden alıntı: yunus_27

Ben de 9.0.2 DEN memnun değilim. 8.4.1 e dönmek istiyorum. Fakat imzalar kapalı başka yolu yokmudur. 8.4.1 dosyasını başka yerden falan bulsak. Bu sorun nası çözülecek yardım.

8.4.1'de shsh kaydı almadıysanız geri dönmeniz olanaksız.

|
    |

Anladım. Siz telefonunuzu sıfırladınız mı aldığınızdan bu yana ?

|
    |
    tahayusuf23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

ben şubat sonu aldım seninkinden bin kat beter aldığımda beri öyle parlaklığı kendim ayarlarım arkaplanda uygulama bırakmam konum u gerektiğinde açarım ama nafile değiştiricem artık telefonu günün ortasında bitiyor kalıyorum öyle

hangi telefonu alacan peki bendede sarj sorunu oluyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Anladım. Siz telefonunuzu sıfırladınız mı aldığınızdan bu yana ?

Evet ben 1 hafta oldu alalı 8.3 tü aldığımda vatandan 9.0.2 ye update ettim geliştiriciyim diye update 9.1 beta 4 geldi onuda yaptım ancak sorunlar çok diye 9.0.2 ye itunes ile kurtarma ile geri döndüm temiz kurulum. Çok iyi şuan
    |
    |

şarj dengesi bakımından z3 ön planda fakat ön kamera berbat ve ısınma sorunu var m8s düşündüm
    |
    |
    Le7els kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben kararsız kaldım, iphone 6 kullanan arkadaşım dahi telefonum yavaşladı dedi, benim telefonum daha da yavaşlarsa diye düşündüm.

Orijinalden alıntı: U.

Arkadaşlar ios 8'den 9a güncellemeyi öneriyor musunuz?

Ben kararsız kaldım, iphone 6 kullanan arkadaşım dahi telefonum yavaşladı dedi, benim telefonum daha da yavaşlarsa diye düşündüm.

Kesinlikle geçme, pişman olursun. IOS 9'a geçip memnun olanı henüz görmedim.
    |
    |
    iyi forumlar arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var. Şöyleki 2-3 senedir kullandigim LG Nexus 4 ümü değiştirip Iphone almak istiyorum başta 6S için oldukça kararlıydım ancak şimdi düşünüyorum da alacağım iPhone kesinlikle 64 GB veya 32 GB olmalı bu durumda 6S 3500 TL. 6 3100 TL ve 5S 32 GB 2100 TL. 6 ve 6S arasında 400 TL var o kada e büyük sayılmaz ama 5S ile aralarında ciddi bir fiyat farkı var. Cihaz kullanımın standarda yakın foto, 3G, Wifi hani 5S bu isteklerimi stabil bi şekilde en az 2 sene karsilayabilir mi şarj konusunda 1 gün sıkıntısız goturebilir mi. Şu sıralar 5S e daha çok yatıyor kafam çünkü 6s ler çok fahiş fiyatlarda. Ama 5S de başımı çok agritacaksa 6 veya 6s alicam iPhone a geçme konusunda kararım kesin. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

|
    |

Orijinalden alıntı: gilmour46

iyi forumlar arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var. Şöyleki 2-3 senedir kullandigim LG Nexus 4 ümü değiştirip Iphone almak istiyorum başta 6S için oldukça kararlıydım ancak şimdi düşünüyorum da alacağım iPhone kesinlikle 64 GB veya 32 GB olmalı bu durumda 6S 3500 TL. 6 3100 TL ve 5S 32 GB 2100 TL. 6 ve 6S arasında 400 TL var o kada e büyük sayılmaz ama 5S ile aralarında ciddi bir fiyat farkı var. Cihaz kullanımın standarda yakın foto, 3G, Wifi hani 5S bu isteklerimi stabil bi şekilde en az 2 sene karsilayabilir mi şarj konusunda 1 gün sıkıntısız goturebilir mi. Şu sıralar 5S e daha çok yatıyor kafam çünkü 6s ler çok fahiş fiyatlarda. Ama 5S de başımı çok agritacaksa 6 veya 6s alicam iPhone a geçme konusunda kararım kesin. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Bende aynı sorundayım kardeşim 2k para ayarladım 16gb uzay grisi kafama yatıyor lakin batarya performansı kafamı karıştırıyor.2k para verip günde 2-3 kere şarj edeceksem bu enayilik olurdu. Oyunla pek işim olmaz. Ve hızlı doluyor diyorlar ama bilemedim. Stabilite konusunda endişem yok ölüsü androidten iyidir. Sorunsuz 3 yıl kullanım sunar mı ? Ve batarya konusunda kullanıcılar yardım ederse makbule geçer.

• Er
    14 Mesaj
    Arkadaşlar pil performansı ikinci senesinde düşmeye devam ediyor, bekleme süresinde gece 24:00-sabah 07:00 %10-11 şarj tüketiyor.
    Apple orijinal Iphone 5S batarya değişimi nereden yaptırılır?
    |
    |
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,446
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.