Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EknCn, receep 32 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
22.514
Cevap
232
Favori
761.088
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 5s [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    |
    |
    |
    |
    Merhaba, bende 16 gb gold ile aranıza katıldım. Fakat benim bir sorunum var. Eski iphone 4üm jailbreakliydi ve içinde navigsayon uygulaması vardı. Yeni gelen 5s'e telefondaki bilgileri aktardığımda bu navigasyonu yükledi ama jailbreakli olmadığı için kullanılamıyor. Ne uygulama açılıyor ne de siliniyor. Böyle birşeyle karşıalaşan oldumu daha önce. Bu uygulamayı nasıl silebilirim ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

ekleyin beni de, dün gece 12'de bağdat caddesi turkcell'den aldım 32 gb gold yanına da 400 tl değerinde kablosuz hoparlör seti hediye ettiler ilk 150 kişiye. millet çuvalla gold alıyordu

Güle güle kullanın.

Hoparlörü deneme fırsatınız oldu mu acaba? Macbook Pro'nun yanında almayı düşünüyorum.

Alir almaz satisa cikardim, sonra dayanamadim actim kullandim gayet kaliteli ses veriyor boyutuna gore pili de gayet gidiyor. Bendeki mavi renk kendi kendine renk atti bir yere vurmamama ragmen onu anlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7256 Mesaj
    Bir zalımey de çıkıp fotoğraf kalitesi göstermemiş
    |
    |
    Netten araştırdığım kadarıyla iphone 5l'erde power tuşundaki boşluktan kaynaklı bir sesmiş bu ama iphone 5s'de böyle bir sıkıntı sadece bendemi var?
    Tuşu tutunca ses kesiliyo bu arada

Ekleme:Yaw az önce denedim, telefon kulağımda hızlı adımlarla yürürken bile bu power tuşundaki boşluk sesi duyuluyo tık tık tık diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 6 Kasım 2013; 22:50:19 >

yapacak bi şey yok, tümünde böyle.
    |
    |
    GILMOUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4284 Mesaj
    Beyler parmak izi bırakmayan kaliteli bir ekran koruyucu var mıdır 5S için bildiğiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 7 Kasım 2013; 0:04:36 >
    |
    |

kesinlikle normal bir durum degil, home tusundaki cit sesi ve telefonun arka kapagina vurunca gelen ses normaldir. onun disinda power tusundan ya da diger switchlerden ses gelmemesi gerek. Apple Online Destek'e bir danisin, gerekirse degisim talebinde bulunun derim.
    |
    |

Bu husus hakkında nette biraz araştırma yapınca çoğunluk bunun normal olduğunu belirtmiş ama durum hiçte kabul edilecek gibi değil
    |
    |
    zuhalterr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GILMOUR

İphone 5s'i sallayınca telefondan ses geliyor bilye sesi gibi
    Netten araştırdığım kadarıyla iphone 5l'erde power tuşundaki boşluktan kaynaklı bir sesmiş bu ama iphone 5s'de böyle bir sıkıntı sadece bendemi var?
    Tuşu tutunca ses kesiliyo bu arada

Ekleme:Yaw az önce denedim, telefon kulağımda hızlı adımlarla yürürken bile bu power tuşundaki boşluk sesi duyuluyo tık tık tık diye

Ben de denedim şimdi, çok yüksek değil ama power tuşundan çıt çıt ses geliyor. Siz diyene kadar farketmemiştim bile. Acaba aynı ses mi? Power tuşundan geliyor benim de sanırım.

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Binbaşı
    1522 Mesaj

Hafif ileri geri sallayınca gelen bir tıkırtı sesi power tuşuna dokununca ses kesiliyo
    Acaba sizin cihazdan aynı sesmi geliyo??
    |
    |
    TaKo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aslinda normal degil de dizayn hatasi gibi. soyle bir seye kimse normal diyemez, dememeli:http://www.youtube.com/watch?v=dNAu626qYIQ&feature=youtu.be
    |
    |

Önceki telefonum 4s'de böyle birşey hatırlamıyorum. Bugün konuşurken dikkatimi çekti ,telefona işaret parmağımla dokundukça tıkırdamaları duydum, rahatsız oldum
    |
    |

Aynen öyle Power tuşundan çıt çıt kısık bi ses çıkıyor. Çok yüksek değil ama. Zaten power tuşu bende de arkadaşımda da çok sağlam değil gibiydi, güzelce çalışıyor ama parmağın ucuyla ittirince sallanıyor gibiydi. Ondan dolayıdır belki, çok kafanıza takmayın derim :)
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Önceki telefonum 4s'de böyle birşey hatırlamıyorum. Bugün konuşurken dikkatimi çekti ,telefona işaret parmağımla dokundukça tıkırdamaları duydum, rahatsız oldum

ben de su anda 4S kullaniyorum cumaya 5s im buyuk ihtimalle gelmis olacak, o zaman buradan bildiririm ancak premium fiyattan satilan bir cihazda olmamasi gereken bir problem.

Evet katılıyorum benim tuş yuvası da sallanıyor.
    Yukarda da belirttiğim gibi önceki telefonum olan 4s'in tuş yuvası sertti.
    Ayrıca bunun için de tekrar geri ver bekle yenisi gelsin prosedürü de sıkar beni.Hem muadil gold ne zaman gelir belli değil stok yok
    |
    |
    TaKo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet olmaması gereken bir kusur
    Sizin 4s'de bu problem yok değil mi?
    |
    |

4s'imin home tusu ara ara tutukluk yapiyor, onun disinda bir problemim yoktu, dual carrier/lte ve a7/m7 islemci icin 5s'e geciyorum
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Paykasa
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,455
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.