Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HunterInTheNight Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.570
Tıklama
Giriş
    1323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kami-sama

ios 11 betalari ilerledikce pil omru azalip isinmalar artmaya basladi. Ekran acikligi sorunundan dolayi degisim yaparlarsa satmayi dusunuyorum hazir hala piyasasi varken.

Hocam bende de var ekran sararmasından göndersem kesin sıfır cihaz gelecek ama gelen cihazı kaça satabiliriz sence ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    11293 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    chinpoko

Gecen gun forumda temiz cihazi 1150 liraya satan gordum o civar gider herhalde.

Yalniz randevu yok ya, bu hafta Istanbul’a gitme firsatim var ama randevu yok bu sefer de. Sansa bak

|
    |
    ffrisby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben hala 9.3.2 kullanıyorum ve güncellemeyi düşünmüyorum .

iOS 10 yorumları hiç açıcı değil bence iOS 9 da kalın sonra pişman olursunuz.

|
    |
    proteo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    140 Mesaj
    sizce hala 5s alınır mı

Tabiki. Neden alınmasın ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    werberus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Teğmen
    140 Mesaj

İlk çıktığında 4s kullanmıştım tekrar iphone kullanmak istiyorum ama kararsız kaldım son güncellemelerden memnun değil sanırım forumdaki arkadaşlar güncelleme ile telefonu eskitiyorlar mı diye bir düşünce sardı beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werberus -- 22 Ağustos 2017; 19:38:47 >
    |
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Planlı eskitme diye bir olay zaten var. 5s iOS 10'la gayet stabil çalışıyor. Tavsiye ederim. Bir iOS 7 olmasa da fena değil.

|
    |
    werberus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Yarbay
    5874 Mesaj

Ben şubat ayında sıfır Space Grey aldim. 2. Telefon olarak kullanıyorum. SE alacaktım fiyat yukseklıgınden dolayı 5S aldım. Uygun fiyata sıfır bulabilirsen yada temiz 2. El bulabilirsen kacırma.Pratık compact cepte taşınabilirliği ve hala güncelleme alan ve tasarım olarak bana göre en iyi iphone dizaynı olan bir telefon.

|
    |

• Yarbay
    5874 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Planlı eskitme diye bir olay zaten var. 5s iOS 10'la gayet stabil çalışıyor. Tavsiye ederim. Bir iOS 7 olmasa da fena değil.

Kesinlikle haklısın.Bılerek stabılıteyı düşürüyorlar. Şu an için 10.3.2 gayet stabil calısıyor.11 Native sürüm çıkınca incelemelerde sonra degecekse eğer indırırım.yoksa şu an gayet iyi calısıyor.

|
    |

• Yarbay
    2947 Mesaj
    Safariden memnun olmayanlara opera mini yi tavsiye ederim. Safaride ekşi sözlüğe zar zor girerken operada çok hafif hızlı geçişler oluyor.

|
    |

ne kadar ekran süresi alıyorsunuz

|
    |

Geçen forumda konu açmıştım bu konuyla ilgili IOS 7'den IOS'10 geçiyim mi diye fakat büyük çoğunluk geçilmemesi gerektiğini söylüyor. Bende böyle kalmayı düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

Geçen forumda konu açmıştım bu konuyla ilgili IOS 7'den IOS'10 geçiyim mi diye fakat büyük çoğunluk geçilmemesi gerektiğini söylüyor. Bende böyle kalmayı düşünüyorum.

Geçmeyin diyenlerden biri de bendim :) 5s ve iOS 7 hayranıyım. İlk iPhone'um ve yazılımım bunlardı. Zaman geçti, yeri hala aynı. Benim iOS 7'li cihazım olsa güncellemezdim.

Edit: Geçmeyin dediğimi sanıyordum ama konunuza cevap yazmamışım. Yanlış hatırlıyormuşum. Kusura bakmayın.

Lakin iOS 10 da fena değil gibi. Arada bug veriyor ama çok da kötü değil.

Ekran süresine takılmıyorum. "Şu kadar ekran süresi aldım" muhabbeti çok itici geliyor bana. Şarjm azaldı mı takar, doldu mu çıkarırım.
    Sürekli kilidi açıp kaparsan 10 saat süre alırsın. Sürekli oyun oynarsan 2 saat süre alırsın. Çok takılmayın buna @werberus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 22 Ağustos 2017; 22:35:6 >
    |
    |
    Bahsedilenler: werberus

• Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

Geçmeyin diyenlerden biri de bendim :) 5s ve iOS 7 hayranıyım. İlk iPhone'um ve yazılımım bunlardı. Zaman geçti, yeri hala aynı. Benim iOS 7'li cihazım olsa güncellemezdim.

Edit: Geçmeyin dediğimi sanıyordum ama konunuza cevap yazmamışım. Yanlış hatırlıyormuşum. Kusura bakmayın.

Lakin iOS 10 da fena değil gibi. Arada bug veriyor ama çok da kötü değil.

Ekran süresine takılmıyorum. "Şu kadar ekran süresi aldım" muhabbeti çok itici geliyor bana. Şarjm azaldı mı takar, doldu mu çıkarırım.
    Sürekli kilidi açıp kaparsan 10 saat süre alırsın. Sürekli oyun oynarsan 2 saat süre alırsın. Çok takılmayın buna @werberus

Hocam valla çok kararsızım, gözümle canlı canlı görüp karşılaştırma yapıp aynı zaman da bataryasını ve ısınmasını da test etmem lazım. Biliyorum saçma bir test olacak kaç yıl geçmiş bir sürümle yeni bir sürümü karşılaştırmak ama hız, batarya süresi ve ısınma benim için önemli.

|
    |

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Arkdalar dün 9.3.5 li 5S imi 10.3.3 e güncellemek istedim cihazda yer olmayınca pc ye bağlayıp itunes üzerinen güncelleme yaptı sorunsuz yüklendi ben pek fark göremeim arada pil daha iyi gibi geldi net bişey söyleyemeyeceğm nedense sürelerde -- görünüyordu neyse gelei benim sorunuma cihazı pil tasarrufunda kullanıyorum hep ama farkettim ki ana menudeki kasörlere girip 2. sayfaya felan kaydırma ya a kalasör üstüne tıklayınca biraz geç tepki veriyor eskisi gibi dokunmam ile birlikte 2. sayfaya hemen gecemiyorum ama garip olan hareketi azaltmayı devre dısı bırakınca animasyonlu kullanınca sıkıntı olmuyor sırf bu yuzden dfu ile kurmayı düşünüyorum siz ne diyorsunuz bende mi sorun dfu ile kurup bu sürümde kalsam daha mı iyi ? zaten ios 11 e güncellemem en son ios 10 kaç gelirse ora kalırım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 22 Ağustos 2017; 23:25:15 >

Whatsapda sohbet durum kağıdını mavi yaptığımda böyle oldu. Duvar kağıdını değiştirdim ama hâla düzelmedi yardımcı olabilecek varmı?

Uygulamayı kapatın. Telefonu baştan başlatın. Düzelme olmaz ise uygulamayı silip bir daha yükleyin.

|
    |
    Ahmet Çakar01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    NakahNiyesuh

quote:

Orijinalden alıntı: harock

Arkdalar dün 9.3.5 li 5S imi 10.3.3 e güncellemek istedim cihazda yer olmayınca pc ye bağlayıp itunes üzerinen güncelleme yaptı sorunsuz yüklendi ben pek fark göremeim arada pil daha iyi gibi geldi net bişey söyleyemeyeceğm nedense sürelerde -- görünüyordu neyse gelei benim sorunuma cihazı pil tasarrufunda kullanıyorum hep ama farkettim ki ana menudeki kasörlere girip 2. sayfaya felan kaydırma ya a kalasör üstüne tıklayınca biraz geç tepki veriyor eskisi gibi dokunmam ile birlikte 2. sayfaya hemen gecemiyorum ama garip olan hareketi azaltmayı devre dısı bırakınca animasyonlu kullanınca sıkıntı olmuyor sırf bu yuzden dfu ile kurmayı düşünüyorum siz ne diyorsunuz bende mi sorun dfu ile kurup bu sürümde kalsam daha mı iyi ? zaten ios 11 e güncellemem en son ios 10 kaç gelirse ora kalırım teşekkürler

Pil tasarrufundan çıksanız da aynı şey oluyor mu?

• Yüzbaşı
    829 Mesaj

Oluyor simdi ipad mini 2 de denedim hareketi azalti acinca biyle bi dokunmayi gec algılıyor o dfu ile kurulmustu sikinti var yani sizde klasore dokunmayi ve 2 sayfali klasorde gezmeyi deneyin dedigimi anlayacaksiniz hareketi azalt cok pil yermi parallax kapali zaten pil tasarrufunda kullaniyorum bu ayni sey gibi oluyor sanki ekranda toz bisey varda zor hareket ediyor gibi ios 9 da biyle bisey yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 23 Ağustos 2017; 10:50:24 >
    |
    |
    Hakan Akkır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,463
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.