Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.611
Tıklama
Giriş
    12116 Mesaj

Aynı sayılır şarj dayanmıyor.
    |
    |
    flat_kil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 AĞUSTOS - 1 EYLÜL ARASINDA TATİLDE OLACAĞIMDAN DOLAYI MESAJLARA GEÇ DÖNEBİLİRİM BİLGİNİZE.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    merhabalar arkadaşlar yarın 2.el iphone 5s alıcağım en uyguna temiz 2 ay garantili bulabildim.Faturası yok ama kutu var acaba sıkıntı olur mu faturanın olmayışı cevap bekliyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Richard Feynman

merhabalar arkadaşlar yarın 2.el iphone 5s alıcağım en uyguna temiz 2 ay garantili bulabildim.Faturası yok ama kutu var acaba sıkıntı olur mu faturanın olmayışı cevap bekliyorum.

Merhaba,

Apple Store üzerinden işlem yaptığınız zaman seri numarası kayıtlı ise sıkıntı olmayacaktır. Apple'ın sitesi üzerinden garanti durumunu sorgulatabilirsiniz.

Faturası nereden kesildiyse; orada da seri numara üzerinden işlem yaparlar yüksek ihtimalle. Ama yine de kesinkes bir şey söylemek güç.

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.
  • Yarbay
    2948 Mesaj
    quote:

Garanti için servis ben faturayı vs de götürmeme rağmen hiç dokunmadılar bile. Yalnızca telefon arkasındaki imei ile sorguluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: REDSTONE

quote:

Merhaba,

Apple Store üzerinden işlem yaptığınız zaman seri numarası kayıtlı ise sıkıntı olmayacaktır. Apple'ın sitesi üzerinden garanti durumunu sorgulatabilirsiniz.

Faturası nereden kesildiyse; orada da seri numara üzerinden işlem yaparlar yüksek ihtimalle. Ama yine de kesinkes bir şey söylemek güç.

alıcağım kişi de öyle dedi imei üzerinden sorgulatırız bakarsın filan yani almamda sakınca olmaz heralde zaten 2 ay sonra garanti bitecek pek dert edilecek bir şey değil aslında.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

aynen usta benim bir arkadaşda öyle yapmıştı şaşırmıştım sadece kargo ile gönderimde sıkıntı olabilir heralde.
    |
    |
    furkan1zek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar 10.3.3 güncellemesini yapan var mı ? Kullanan varsa 10.3.2 den farkı var mı ??

Görünürde bir fark yok. Ama iOS 10.3.2 ve önceki iOS 10 sürümlerinde bulunan 8 tane önemli açık kapatılmış. Ben iOS 10.3.3'ün batarya performansından memnun kalmadığımdan iOS 10.3.2'ye döndüm.
    Ayrıca iOS 10.3.2 ve ondan önceki sürümler için yakında Jailbreak gelebilir, geri dönmemin bir sebebi de o Jailbreak yapılabilecek açıklar 10.3.3'te kapatılmış.
    |
    |
    mwwo3.3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Arkadaşlar 10.3.3 güncellemesini yapan var mı ? Kullanan varsa 10.3.2 den farkı var mı ??

Selam,

Dün 10.3'den 10.3.3 sürümüne geçiş yaptım (telefon üzerinden). Aslında geçiş yapmayacaktım ama sürekli telefonun güncellemeyi tekrar tekrar indirip, telefonda yer kaplaması da bunda etken oldu. Bu olayın PC üzerinden iptal edilme yöntemini de biliyorum. Lakin ''güncelleyeyim gitsin'' kafası ile işlemi gerçekleştirdim. Zaten iOS 10'un son sürümü geldiği zaman onda kalacağım kısmetse. iOS 11, 5S için fazla olacaktır zannımca (nihai sürümde göreceğiz bakalım).

10.3 > 10.3.3 | İlk izlenimlerim; pek bir fark olmadığı yönünde. Pil durumu için bugün tam anlamıyla deneyim elde edeceğim.
    |
    |

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.

• Yarbay
    2958 Mesaj
    iPhone 5s kullanıyorum 3 yıldır. Telefonum son zamanlarda sürekli kendine restart atıyor.(Bootloop denen durum)Yani sürekli kapanıp açılıyor. Arasıra ekranda renkli çizgilerde çıkıyor. Bu durum bazen 10 dakika kısır döngü şeklinde sürüyor. Ard arda sürekli kapanıp açılıyor.

Daha önce telefon mavi ekran verip kapanıyordu ama şuan çıkmıyor o ekran. Kapanıp açılırken sadece Apple logosu çıkıyor.
    Apple'a durumu bildirdim. Onlar donanım hatası diyor. Benim garantim bitti.

Ben şimdi bu telefonu tamire versem hangi donanımı değişecek ve bana masrafı ne olur?Çıkacak masrafa göre yaptırmayı düşünüyorum.
    Birde şehir dışında olan servise göndericem.Peki bunlara ödemeyi nasıl yapacam?Aynı şehirde değiliz.

Bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 14 Ağustos 2017; 21:34:49 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycastiligenc -- 10 Ağustos 2017; 19:10:14 >
    |
    |
    Arkadaşlar 10.3.3 son güncellemeyi telefonuma yükledim bir sıkıntı yoktu ,gece telefonu kapattım sabah telefon açılmadı ,açılmaya zorladım açıldı sonra tekrar kapandı bu işlem birkaç defa sürdü sonra kapandı ve bi daha ne yaptıysam açamadım şu an tel kapalı durumda ...

Arkadaşlar başına gelen var mı ne yapmam lazım olmadı pazatesi servise götüreceğim

Orijinalden alıntı: hay-bey

Arkadaşlar 10.3.3 son güncellemeyi telefonuma yükledim bir sıkıntı yoktu ,gece telefonu kapattım sabah telefon açılmadı ,açılmaya zorladım açıldı sonra tekrar kapandı bu işlem birkaç defa sürdü sonra kapandı ve bi daha ne yaptıysam açamadım şu an tel kapalı durumda ...

Arkadaşlar başına gelen var mı ne yapmam lazım olmadı pazatesi servise götüreceğim

Bazen derin uykuya dalabiliyor telefonlar-tabletler. Bir süre şarjda bekletin daha sonra hard reset atmak için en az 10 saniye aynı anda power ve home tuşlarına basılı tutun. Telefon açılacaktır.

İphone 5S cihazımın sağ üst tarafında ekran esnemesi var. Bastırınca içine çöküyor ses çıkıyor. Pazartesi gününe randevum var apple store'da. Ne gibi işlemler yapılır ekran değişimi mi yoksa cihaz değişimi mi olur ? Araştırdığımda kronik sorun olarak çıkıyormuş bu problem iphone 5S cihazlarda
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Bazen derin uykuya dalabiliyor telefonlar-tabletler. Bir süre şarjda bekletin daha sonra hard reset atmak için en az 10 saniye aynı anda power ve home tuşlarına basılı tutun. Telefon açılacaktır.

Bir saat şarjda takılı beklettim sonra dediğiniz gibi tuşlara basılı 10-12 sn bekledim ne yaptıysam hiç tepki yok tel sanki öldü

Güncellemeyi yüklemez olsaydım keşke,tel 2 yıl garantisi dolmadı serviste ne yaparlar acaba..

• Yarbay
    2948 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Bir saat şarjda takılı beklettim sonra dediğiniz gibi tuşlara basılı 10-12 sn bekledim ne yaptıysam hiç tepki yok tel sanki öldü

Güncellemeyi yüklemez olsaydım keşke,tel 2 yıl garantisi dolmadı serviste ne yaparlar acaba..

Garanti varsa zaman geçirmeden götürün derim. Belki gerçekten ciddi problem vardır. Ücret alacaklarını zannetmem.

|
    |

• Yarbay
    5874 Mesaj
    5S in iOS 11 durumu ne olur arkadaşlar ? son betayı kullanan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim.

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    3716 Mesaj

bence hiç iç açıcı değil.

https://m.youtube.com/watch?v=QYtfkYtJzK0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi but you promised -- 18 Ağustos 2017; 20:19:21 >
    |
    |
    gokhanext kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13879 Mesaj
    Arkadaşlar sanki artık Twitter, Instagram gibi uygulamalar hafızayı doldurmuyor. Son sürümden sonra oldu galiba. Eskiden Instagram ve Twitter'a girdikçe hafızam azalırdı. Artık azalmıyor.
    |
    |
    Ben 10.3.3 te bıraktım devam etmeyeceğim. Güncellemelerden kurtulmak için watch os beta indirin telefona. Sanırım birkaç sayfa önce birisi paylaşmıştı. Bu şekilde sürekli uyarılardan kurtulmuş olursunuz.

|
    |
e-ticaret
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,492
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.