Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 5si satıp xiaomi mi5 almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı ve kaça satabilirim 5si?
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:44:29 >
  • beyler 2018 nisan ayına kadar garantili bi tane 5s buldum,1000 lira istiyor.kutulu cihaz alınırmı bu fiyata alırsam android den geçeceğim,en son 3 yıl önce 5 kullanmıştım bi süre
  • dumprep D kullanıcısına yanıt
    tam olarak neyi yedekleyeceksiniz? iclouda kişiler,resimler,videolar,mesajlar vs yedekleniyor. whatsappda kenini yedekleme özelliği var zaten.

olmadı google drive kullanrısınız, son güncellemeyle kişiler,takvim vs yedekleme geldi.

Ben şöyle kullanıyorum:

pcden tele döküman atacaksam, direk google drivea atıyorum, o direk tele geliyor zaten.
  • bence bu ios 10.2 batarya göstergesi baya fake atıyor %44 ile %1 çok fazla uzun kullanım sunuyor tasarruf modu kapalı bir iş var galiba %50 sonra yavaş gitsin istemiş apple galiba eskidiği fark etmesinler die yapmış galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

bence bu ios 10.2 batarya göstergesi baya fake atıyor %44 ile %1 çok fazla uzun kullanım sunuyor tasarruf modu kapalı bir iş var galiba %50 sonra yavaş gitsin istemiş apple galiba eskidiği fark etmesinler die yapmış galiba

saçma bir yorumda bulunmuşsunuz hocam farkındamısınız
  • Merhaba arkadaşlar abim için aldık 5s ben g2 kullanıyorum 1-2 sorum olacak ilk soru ben csr2 oyununu buna kurdum android cihazımda facebook ile eşledim bunda da kendi facebook hesabımla eşleyebilir miyim (hill climb 2 de olmadı) 2.bir sorum da müziklerle ilgili ücretsiz müzik atma olayı var mı (birkaç sitede pc deki mp3 leri atıyor sanki kullananlar cevaplarsa çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur C. -- 28 Aralık 2016; 17:58:38 >
  • Onur C. O kullanıcısına yanıt
    iTunes ile bilgisayarınızdaki mp3'leri telefonunuza yükleyebilirsiniz.
  • Teşekkürler hocam oyun işini de çözdüm belki ileride ios yolu gözükebilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:44:23 >
  • Arkadaşlar 5s için şu 3200 mah lık bayaryalar var ya Aliexpress ten gelen. Nasıl olduğu Hakkında bilginiz var mı? Veya batarya değişimi konusunda önerileriniz varsa memnuniyet duyarım
  • Arkadaşlar 10.2 den 9.3 serisine dönebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Arkadaşlar 10.2 den 9.3 serisine dönebiliyor muyuz ?

imzalar kapandı hocam tüm sürümler için sadece 10.2 kullanabilirsiniz geri dönüşler yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 29 Aralık 2016; 13:25:26 >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    5S in fişini çektiler o zaman yapacak bir şey yok.
  • Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sey olacağını sanmıyorum. Kesin sahtedir. Hani şu 10 bin mah powerbank diye satılıpta 2000-3000 mah çıkan powerbanklar gibidir kesin. 3200ü geçtim gerçek 2000 mah bile olsa alınır o piller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

5S in fişini çektiler o zaman yapacak bir şey yok.

yoo 10.2 de gayet akıcı çalışıyor cihaz hiçbir kasma donma problemi yapmıyor neden öyle diyorsunuz ki 3.5 yıllık cihazdan bahsediyoruz bu kadar akıcı çalışması tebrik edilmesi gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Öyle bir sey olacağını sanmıyorum. Kesin sahtedir. Hani şu 10 bin mah powerbank diye satılıpta 2000-3000 mah çıkan powerbanklar gibidir kesin. 3200ü geçtim gerçek 2000 mah bile olsa alınır o piller.

Zaten Çin'den geliyor Türkiye'de de yan sanayi olup daha uzun giden batarya almıştı arkadaşlarım markasını bilmiyorum ama. O tarz birşey düşünüyorum ama cihaza zarar verir mi bilemiyorum

• Arkadaşlar bu telefona iOS 11 gelirmi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Arkadaşlar bu telefona iOS 11 gelirmi sizce ?

gelecek. ama bence hemen güncellemeyin, önce kullanıcı yorumlarına bakın. çünkü ios 11 ile cihazımız yavaşlayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Gelirde yüklemeden önce bi yorumlara bakılması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.