Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugun 5s den iPhone 7 ye geçiş yaptım.Daha güzel telefonlar sizlerin olsun,hoşçakalın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5s i değiştirmek istiyorum üste 200-300 verip

En iyi alternatif olarak önerileriniz neler?
  • dipitis D kullanıcısına yanıt
    Bence 200-300 verecekseniz degistirmeyin daha iyi cunku o fiyat araligindaki en iyi telefonlardan biri bu. Ama buyuk ekran falan istiyorsaniz J7 gibi bir telefon alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    ios 10 beta 1 den çok yol katettiler hızda haberin olsun :) şuan 10.2.1 public beta 1 yüklü bende 9.3.5 den hız farkı yok gibi bişey.
  • Arkadaslar bataryam ciddi anlamda sikimti olmaya basladi batarya degisimini yapabilecegimiz bir yer var mi guvenebilecegimiz yada apple store ne kadar yapiyordur bu işi bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Arkadaslar bataryam ciddi anlamda sikimti olmaya basladi batarya degisimini yapabilecegimiz bir yer var mi guvenebilecegimiz yada apple store ne kadar yapiyordur bu işi bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

+1

Benim de pilim 3 saat anca dayanıyor. Rezil durumda.
    Kime sorduysam Apple Store hariç batarya değiştirme dedi. Burdaki arkadaşlar da bir akıl versin bize.

Sürümünüz ne hocam? Benim 10.1.1. Bundan önce 8.3te bu kadar sıkıntı yaşamıyordum. Acaba 10.2'ye yükseltsem bir nebze düzelir mi?

• theobserver kullanıcısına yanıt
    10.2 deyim bende durum ayni. Biraz bakindim simdi apple storelarda batarya icin cihazin modeli ne olursa olsun 250 Turk Lirasi aliyorlarmis tuzlu işin açikcasi..

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

10.2 deyim bende durum ayni. Biraz bakindim simdi apple storelarda batarya icin cihazin modeli ne olursa olsun 250 Turk Lirasi aliyorlarmis tuzlu işin açikcasi..

Hocam sırf batarya sorunu yüzünden yeni telefona binlerce lira vermektense bataryayı 250₺'ye değişiriz artık... Randevu almak gerekmese bari.

• theobserver kullanıcısına yanıt
    O konu hakkinda bilgim yok ama insallah gerekmiyordur. Canimdan iyice bezdirirse bende o kadar verip yaptiririm

• Yakın zamanda serviste cihazı değişen oldu mu? Cihaz iOS 9 olarak mı geliyor, yoksa iOS 10 mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanbey07

Yakın zamanda serviste cihazı değişen oldu mu? Cihaz iOS 9 olarak mı geliyor, yoksa iOS 10 mu?

Dün 5S değişti. iOS 10.1 ile geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, babama iPhone 5S almayi dusunuyoruz. Tek yaptigi telefon gorusmesi ve Facebook. Acaba babam sorunsuz bir sekilde 2 yil kullanabilir mi cihazi? Suan ki durumu nedir. Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ios 10 beta 1 den çok yol katettiler hızda haberin olsun :) şuan 10.2.1 public beta 1 yüklü bende 9.3.5 den hız farkı yok gibi bişey.

hocam karşılaştırma videolarını sürekli izliyorum dediğiniz sürüm şaşırtıcı şekilde hızlı görünüyor ancak geçen çıkan beta2 maalesef 10.2 ile aynı hızda görünüyor videolarda ileriki güncellemelerde beta1 hızı gelirse süper olacak gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Arkadaşlar selamlar, babama iPhone 5S almayi dusunuyoruz. Tek yaptigi telefon gorusmesi ve Facebook. Acaba babam sorunsuz bir sekilde 2 yil kullanabilir mi cihazi? Suan ki durumu nedir. Tesekkurler

Wifi ı açık bıraksa sürekli bu telefonun şarjı 2 saat gider. Nokia 3310 alsanız daha mutlu olur. Telefon illa akıllı olacaksa en az 3000mah bataryalı bir cihaz alın derim.

• quote:

Arkadaşlar selamlar, babama iPhone 5S almayi dusunuyoruz. Tek yaptigi telefon gorusmesi ve Facebook. Acaba babam sorunsuz bir sekilde 2 yil kullanabilir mi cihazi? Suan ki durumu nedir. Tesekkurler

çok rahat kullanır hocam 5s bekleme modunda şarj harcamıyor fazla sıkıntı yaşatmaz babanıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Wifi ı açık bıraksa sürekli bu telefonun şarjı 2 saat gider. Nokia 3310 alsanız daha mutlu olur. Telefon illa akıllı olacaksa en az 3000mah bataryalı bir cihaz alın derim.

5S benim eski telefonum o kadar kotu degildi sanki ama 4 yillik cihaz kutuda bekleye bekleye bataryasi olmus olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

çok rahat kullanır hocam 5s bekleme modunda şarj harcamıyor fazla sıkıntı yaşatmaz babanıza

iOS surumu stabil mi suan hocam

• quote:

quote:

quote:

Hocam daha önce android kullandım Yen'i iOS geçtim iPhone stabil olarak Harika bana göre ancak uygulama açılışları biraz bekletiyor android cihazıma göre (s4 mini idi ) ama şarj olarak stabilize arayüz akıcı olarak memnunum son sürümden ben şahsen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam daha önce android kullandım Yen'i iOS geçtim iPhone stabil olarak Harika bana göre ancak uygulama açılışları biraz bekletiyor android cihazıma göre (s4 mini idi ) ama şarj olarak stabilize arayüz akıcı olarak memnunum son sürümden ben şahsen

Valla bakacagiz buyuk ihtimal babama 5S hayirli olsun da batarya sikinti onda Note5 varci benim Note5 cop oldu onunkini bana verecek Note5 de 5 saatin altini gormuyordu simdi 2 3 saate dusecek ama hayirlisi bakalim

• Üç sorum var arkadaşlar.

Telefonu her açıp kapadığımda "Facetime ve iMessage " ücretlendirme uyarısı çıkıyor.

Bende zaten FaceTime ve iMessage kapalı. Bu neden oluyor. Her seferinde reddet diyorum.

Diğer sorumda telefonun alt kısmında ki ahize ve hoparlörün içi toz doldu.
    Ben bunu elektrik süpürgesi ile çeksem herhalde bir zararı olmaz. Başka bir temizleme yöntemi var mı?

Son sorum. Kullandığım kılıf biraz kalın. Korumaya yönelik kılıf olduğu için böyle.
    Kılıfın alt tarafı mikrofon ve hoparlörü biraz içeri de gömük gösteriyor. (Örnek resim altta)

Bu karşı tarafa giden sesi etkiler mi?Ses belki boğuk gidebilir?
    Kullandığım kılıf bu.

http://i.hizliresim.com/BvAEBV.jpg

http://i.hizliresim.com/ZMEWlg.jpg

• 
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.