Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.389
Tıklama
Giriş
    1704 Mesaj
    Arkadaşlar selamlar, babama iPhone 5S almayi dusunuyoruz. Tek yaptigi telefon gorusmesi ve Facebook. Acaba babam sorunsuz bir sekilde 2 yil kullanabilir mi cihazi? Suan ki durumu nedir. Tesekkurler

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ios 10 beta 1 den çok yol katettiler hızda haberin olsun :) şuan 10.2.1 public beta 1 yüklü bende 9.3.5 den hız farkı yok gibi bişey.

hocam karşılaştırma videolarını sürekli izliyorum dediğiniz sürüm şaşırtıcı şekilde hızlı görünüyor ancak geçen çıkan beta2 maalesef 10.2 ile aynı hızda görünüyor videolarda ileriki güncellemelerde beta1 hızı gelirse süper olacak gerçekten
    |
    |

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Arkadaşlar selamlar, babama iPhone 5S almayi dusunuyoruz. Tek yaptigi telefon gorusmesi ve Facebook. Acaba babam sorunsuz bir sekilde 2 yil kullanabilir mi cihazi? Suan ki durumu nedir. Tesekkurler

Wifi ı açık bıraksa sürekli bu telefonun şarjı 2 saat gider. Nokia 3310 alsanız daha mutlu olur. Telefon illa akıllı olacaksa en az 3000mah bataryalı bir cihaz alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

çok rahat kullanır hocam 5s bekleme modunda şarj harcamıyor fazla sıkıntı yaşatmaz babanıza

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Wifi ı açık bıraksa sürekli bu telefonun şarjı 2 saat gider. Nokia 3310 alsanız daha mutlu olur. Telefon illa akıllı olacaksa en az 3000mah bataryalı bir cihaz alın derim.

5S benim eski telefonum o kadar kotu degildi sanki ama 4 yillik cihaz kutuda bekleye bekleye bataryasi olmus olabilir

|
    |

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

çok rahat kullanır hocam 5s bekleme modunda şarj harcamıyor fazla sıkıntı yaşatmaz babanıza

iOS surumu stabil mi suan hocam

quote:

quote:

Hocam daha önce android kullandım Yen'i iOS geçtim iPhone stabil olarak Harika bana göre ancak uygulama açılışları biraz bekletiyor android cihazıma göre (s4 mini idi ) ama şarj olarak stabilize arayüz akıcı olarak memnunum son sürümden ben şahsen

• Binbaşı
    1704 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam daha önce android kullandım Yen'i iOS geçtim iPhone stabil olarak Harika bana göre ancak uygulama açılışları biraz bekletiyor android cihazıma göre (s4 mini idi ) ama şarj olarak stabilize arayüz akıcı olarak memnunum son sürümden ben şahsen

Valla bakacagiz buyuk ihtimal babama 5S hayirli olsun da batarya sikinti onda Note5 varci benim Note5 cop oldu onunkini bana verecek Note5 de 5 saatin altini gormuyordu simdi 2 3 saate dusecek ama hayirlisi bakalim

|
    |

• Yarbay
    2957 Mesaj
    Üç sorum var arkadaşlar.

Telefonu her açıp kapadığımda "Facetime ve iMessage " ücretlendirme uyarısı çıkıyor.

Bende zaten FaceTime ve iMessage kapalı. Bu neden oluyor. Her seferinde reddet diyorum.

Diğer sorumda telefonun alt kısmında ki ahize ve hoparlörün içi toz doldu.
    Ben bunu elektrik süpürgesi ile çeksem herhalde bir zararı olmaz. Başka bir temizleme yöntemi var mı?

Son sorum. Kullandığım kılıf biraz kalın. Korumaya yönelik kılıf olduğu için böyle.
    Kılıfın alt tarafı mikrofon ve hoparlörü biraz içeri de gömük gösteriyor. (Örnek resim altta)

Bu karşı tarafa giden sesi etkiler mi?Ses belki boğuk gidebilir?
    Kullandığım kılıf bu.

http://i.hizliresim.com/BvAEBV.jpg

http://i.hizliresim.com/ZMEWlg.jpg

• Yarbay
    3716 Mesaj

elektrikli süpürge olayını bilmiyorum ama diş fırçası tozları temizlemek için alternatif olabilir. tabii bunu yaparken dikkatli olun tozlar içeri girmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dipitis

iphone 5s i değiştirmek istiyorum üste 200-300 verip

En iyi alternatif olarak önerileriniz neler?

Üzerine biraz daha koymayacaksanız hiç aksiyona girmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar, ben uşakta yaşıyorum bilindiği gibi soğuk bir memleket. Telefonumu dün gece araba da unuttum, uşengeçlik baş gösterince (uykum vardı) sabah alırım diyerek yattım. Sabah gidip telefonumu aldığımda soğuk nedeniyle üstü buğuluydu ekranın ekranı açmamla aklım çıktı. Çerçeve ile aynı hizada yarım cm kadar bir sarı çerçeve oluşmuştu. Evde kısa bi fön makinasıyla orta ayarda denedim ve yarım saat kadar da açık kaldı ve telefon ısındı ama geçmedi. Aklıma sonradan geldi, hemen pirinç dolu kavanoza koydum. Aklıma fotoğrafını çekmek gelmedi bu esnada o yüzden görselim yok ama beyaz zeminde çok belirgin olan çerçeve ile aynı hizada sarı leke düşün aynı çerçeve hizasında dikdörtgen ve ekrana doğru yarım cm kadar. Şimdi kavanozda bekliyor. Acaba sonuç alabilir miyim yoksa zaman kaybetmeden telefoncuya mı gideyim malum yarın pazar. Moralim çökmüş durumda başına gelen var mı acaba? Yardımcı olan herkese teşekkürler şimdiden..

• Yarbay
    3917 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

Merhaba arkadaşlar, ben uşakta yaşıyorum bilindiği gibi soğuk bir memleket. Telefonumu dün gece araba da unuttum, uşengeçlik baş gösterince (uykum vardı) sabah alırım diyerek yattım. Sabah gidip telefonumu aldığımda soğuk nedeniyle üstü buğuluydu ekranın ekranı açmamla aklım çıktı. Çerçeve ile aynı hizada yarım cm kadar bir sarı çerçeve oluşmuştu. Evde kısa bi fön makinasıyla orta ayarda denedim ve yarım saat kadar da açık kaldı ve telefon ısındı ama geçmedi. Aklıma sonradan geldi, hemen pirinç dolu kavanoza koydum. Aklıma fotoğrafını çekmek gelmedi bu esnada o yüzden görselim yok ama beyaz zeminde çok belirgin olan çerçeve ile aynı hizada sarı leke düşün aynı çerçeve hizasında dikdörtgen ve ekrana doğru yarım cm kadar. Şimdi kavanozda bekliyor. Acaba sonuç alabilir miyim yoksa zaman kaybetmeden telefoncuya mı gideyim malum yarın pazar. Moralim çökmüş durumda başına gelen var mı acaba? Yardımcı olan herkese teşekkürler şimdiden..

Bendeki cihazda da ayni şekilde pembe iz var ama sorun etmiyorum çünkü baktığım birkaç 5s de de bu şekilde olduğunu gördüm eger cok rahatsız etmiyor ise fazla üstelemeyin derim ya da servise verip şansınızı deneyebilirsiniz

|
    |

• Er
    7 Mesaj
    Arkadaşlar Bende 2 Gün Önce Aldığım Iphone 5s 16Gb SpaceGray ile aranıza katıldım. Daha Önceleri Apple kullanıyordum ve bir hata edip Samsung'a heves ettik...Ama Tabi ki dönüş geç olmadı lakin en son 9.3 kullandığım için 10.2 nin Şarjı çok fazla tükettiğini gözlemledim. Oyun oynayan birisi değilim, Sadece Whatsapp görüntülü, Sosyal medya ve konuşma, İnternette gezinti için kullanıyorum lakin 3000mah dan 1560'a Düşünce illaki farkı oluyor ama bence bi gariplik var ekran süresini atıyorum

vallaha bende 10.1.1 yüklü, 10.2 de şarj kötü olmuş diyorlar cesaret edip geçemedim. performansında düştüğü söyleniyor.

aslında 10.2'ye geçmek istiyorum çünkü bataryada ani şarj bitişleri yaşıyorum. %89'dan %85'e filan düşüyor. ben de kararsız kaldım, geçip geçmeme konusunda.
    |
    |
    BahadirKycn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında Kötü performans dan kastım ekran süresine kıyasla bekleme süresinin eşitliği :)
    4 Saat 50dk Ekran , 6 Saat 30 dk Bekleme Süresi Aldım :) biraz garip geldi

|
    |
    cileklivanilya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nasıl yaptığımız hakkında bilgimiz yok Pupa'ya götürdüm 1 hafta beklettikten sonra problem yok deyip geri verdiler sorun hala devam ediyor.

Ayrıca sıfırlamaya çalışıyorum fakat ekranı aşağı kaydıramıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lprcrc -- 26 Aralık 2016; 20:6:26 >

merhaba kardeşim orta tuşa seri şekilde 3 defa basarmısın düzelecektir sonucu merak ediyorum
    |
    |
    lprcrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Müdür Allah razı olsun 1 haftadır bunun için oyaladılar demek ne diyim pupaya uğrarsam 2 olsun ...
    |
    |
    efeyildirim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorun çözüldüyse problem yok yardımcı olduysam ne mutlu
    |
    |
    lprcrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
üniversite
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,619
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.