Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam alırken sol üst ve sağ üst köşeye bastırın çöküyorsa ekran değişmiştir birde dediği gibi sadece pil değişiminden touch id bozulmuşsa bazı telefoncular onarıyordu soketle alakalı birşeydi diye hatırlıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

ios 9.3.5'ten ios 10.2 sürümüne güncelleme yapınca batarya performansında düşüş oldu mu?

Ben iPad Air'i ios 9.3.5'ten ios 10.2'ye güncelledim. Eskiden ortalama 9,5 sast ekran süresi 8 saate düştü.

Kullanım alışkanlığım aynı %20 olunca iPad Air'i şarj ediyorum, ama batarya daha az dayanıyor.

ios 10 da tek hoşuma gitmeyen değişiklik ekranı kaydırarak açma olmaması..

batarya performansını bilemeyeceğim zira geçtiğimden beri oyun oynuyorum :) çok birşey değiştiğini sanmıyorum aynı gibi geldi.
    %1 ken bende böyle.

ekranı kaydırarak açılmayı -> Ayarlar-Genel-Erişelibilirlik-Ana Ekran Düğmesinden ayarlanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

quote:

Orijinalden alıntı: frux

ios 9.3.5'ten ios 10.2 sürümüne güncelleme yapınca batarya performansında düşüş oldu mu?

Ben iPad Air'i ios 9.3.5'ten ios 10.2'ye güncelledim. Eskiden ortalama 9,5 sast ekran süresi 8 saate düştü.

Kullanım alışkanlığım aynı %20 olunca iPad Air'i şarj ediyorum, ama batarya daha az dayanıyor.

ios 10 da tek hoşuma gitmeyen değişiklik ekranı kaydırarak açma olmaması..

batarya performansını bilemeyeceğim zira geçtiğimden beri oyun oynuyorum :) çok birşey değiştiğini sanmıyorum aynı gibi geldi.
    %1 ken bende böyle.

ekranı kaydırarak açılmayı -> Ayarlar-Genel-Erişelibilirlik-Ana Ekran Düğmesinden ayarlanabiliyor

ios 10 da kaydırarak açma özelliği yokki ayarlansın hocam ?

• bsliali kullanıcısına yanıt
    tıklayarak demek istemiştir bence
  • Arkadaslar kara telefon düştü telefon da sorun yok ancak müzik açınca yada telefonla konuşurken ses gelmiyor ses gidiyor nolcak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 10.2 güncelleyen var mı? Sıkıntı çıkardı mı
  • Hiçbir sıkıntı yok ben guncelledim. Android'den geçiş yaptım ama iPhone şarjı hemen bitiyor. (5s)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, hangi cihazdan geçtiniz?

• Full lte

http://i.hizliresim.com/l33G2X.png

Nasil sizce

• zahitder kullanıcısına yanıt
    Huawei p9 liteden geçtim daha doğrusu kardeşimle değiştik Huawei minimum 2 gün gidiyordu şarjı 5s le bir gün çıkartamıyorum :S

• quote:

Orijinalden alıntı: MaHoMaRsE

Huawei p9 liteden geçtim daha doğrusu kardeşimle değiştik Huawei minimum 2 gün gidiyordu şarjı 5s le bir gün çıkartamıyorum :S

hocam cihaz sıfır ise birkaç şarjdan sonra düzelir belki batarya alışır falan hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

hocam cihaz sıfır ise birkaç şarjdan sonra düzelir belki batarya alışır falan hani

İstediği kadar şarj düzelsin 3000 Mah nereeee 1560 Mah nere?

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

quote:

quote:

2500 mah olan android cihazim lte ile 4 saat kullanim imkani sunarken

5s lte ile 5.30 saat kullanim imkani sunuyor

Ki cihazin daha 2. Full sarji.

• quote:

quote:

quote:

herşey mah olsa keşke hocam o zaman 5000 bataryalı cihazlar 1 hafta şarjı gitmesi lazım ama öyle değil maalesef

• quote:

quote:

quote:

quote:

herşey mah olsa keşke hocam o zaman 5000 bataryalı cihazlar 1 hafta şarjı gitmesi lazım ama öyle değil maalesef

Bende onu diyorum ya.
    Huaweideki 3000 Mah her türlü daha uzun gider kimse inkar edemez bunu.

• 5c kiliflar uyuyor mu acaba bu 5s/se ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Hocam sıfırlamamanız durumunda iOS 10 yüklenir ve ben şahsen önermiyorum 5s için. Kendim de 9.3.5 te kaldım. 10 a geçmiştim başlarda birkaç hafta sonra geri geçiş yapmıştım. İyiki de yapmışım

Siz 10 a geçerseniz bir daha dönüş yapamazsınız imzalar kapalı çünkü. Bu arada hayırlı olsun 5s iniz

Kesinlikle katiliyorum ilk dev betada kullanmistim normalde ssurekli guncellerim ama 10 olmamis 9 forever

• Beyler bu touch ID çalışmıyor aylardır aldığımda da öyleydi, düzeltmenin hiçbir yolu yok mudur bunu?
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam iOS 9 forever

• Biri iOS 9 mu dedi 😂 Birisi de benim 😂

• 
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.