Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HunterInTheNight Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
22.512
Cevap
232
Favori
761.024
Tıklama
Giriş
    3716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Arkadaşlar telefon her cekim dışı kaldığında ve hat yeniden geldiğinde iMessage uyarısı alıyorum hep vazgeç diyorum zaten kapali. Bu uyarıyı almamak icin ne yapmak lazım? Şöyle bir sayfalara göz attım kapatma ayarları anlatılmış ancak zaten bende kapalı. Her asansörden çıktığımda ayni uyarı geliyor. Yardımcı olacak var mi?

Yok mu ayni sorunla karşılaşan? Apple ı aradım ayarlarda sorun olmadığını operatör ile görüşmem gerektiğini söyledi Turkcell ile görüştüm bizimle ilgili degil telefonla ilgili dediler. Nasıl kurtulurum bu iMessage uyarısından?

hocam bu sorun bende de var. telefonu her kapatıp açtığımda imessage uyarı veriyor onaylayınca hattımdan tl kesiliyordu. yaklaşık 5-6 TL boşu boşuna gitti.

şurdaki yöntemi uyguladım artık uyarı, tl çekilmesi gibi sorun yaşamıyorum;http://www.blogkafem.net/2015/08/iphone-ucretsiz-imessage-etkinlestirmek.html

yalnız yukarıdaki işlemleri yaparsanız iMesage'yi telefon numaranız ile değil iCloud hesabınız ile kullanabilirsiniz. açıkcası iMessage benim için önemli olmadığı için önemsemedim. bir yol daha var sanırım notlarıma kaydetmiştim ama denemedim onuda bir ara dener söylerim.

• Yarbay
    3716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: My34

Beyler sony m4 den 5s e geçicem,sizce pişman olurmuyum.Bide aldığım zaman hangi güncelleme de kullanayım sıkıntı yaratmaması için

ben de sony m4'den geçtim. şarj süresi ve ekran küçüklüğü hariç sorun yaşamazsınız. sony m4'de nükleer santral gibi bir pil vardı, 5S'de ise akarsu gibi hıphızlı biten bir pil. ama daha hızlı ve daha seri çalışıyor. alırsanız günde en az 1 kere şarja takmanız gerekebilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

Ekran esnemesinden dolayı pupa servisine teslim ettim bakalım sonuç ne olacak.

Hocam bu ekran esnemesi nasıl anlaşılıyor?

Ekrana bsstır içeri doğru esniyor ise vardır

Hocam bu esnemenin ne gibi Zararları var telefona? Benimki de azıcık esniyor sol taraftan

İleride daha fazla esneme yaparmı bilemem o nedenle verdim ben.

Sonucu yazarım.

Yeni telefon vereceklermiş. İstanbul dan izmir e kargoya verilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

quote:

quote:

Arkadaşlar telefon her cekim dışı kaldığında ve hat yeniden geldiğinde iMessage uyarısı alıyorum hep vazgeç diyorum zaten kapali. Bu uyarıyı almamak icin ne yapmak lazım? Şöyle bir sayfalara göz attım kapatma ayarları anlatılmış ancak zaten bende kapalı. Her asansörden çıktığımda ayni uyarı geliyor. Yardımcı olacak var mi?

Yok mu ayni sorunla karşılaşan? Apple ı aradım ayarlarda sorun olmadığını operatör ile görüşmem gerektiğini söyledi Turkcell ile görüştüm bizimle ilgili degil telefonla ilgili dediler. Nasıl kurtulurum bu iMessage uyarısından?

hocam bu sorun bende de var. telefonu her kapatıp açtığımda imessage uyarı veriyor onaylayınca hattımdan tl kesiliyordu. yaklaşık 5-6 TL boşu boşuna gitti.

şurdaki yöntemi uyguladım artık uyarı, tl çekilmesi gibi sorun yaşamıyorum;http://www.blogkafem.net/2015/08/iphone-ucretsiz-imessage-etkinlestirmek.html

yalnız yukarıdaki işlemleri yaparsanız iMesage'yi telefon numaranız ile değil iCloud hesabınız ile kullanabilirsiniz. açıkcası iMessage benim için önemli olmadığı için önemsemedim. bir yol daha var sanırım notlarıma kaydetmiştim ama denemedim onuda bir ara dener söylerim.

iMessage ile mesajlaşacağım kimse bulamadığım icin bu yöntemi deneyemedim, uçak moduna alıp WiFi ile deneyince de etkinleştirme bekleniyor kısmında takılı kaldı. Ben de bir seferlik etkinlestirmeye onay verim 40ar kuruş kesildi artık uyarı gelmiyor. iMessage ve FaceTime da aktif duruyor artık, kullandığımdan degil de en azından uyarı gelmesin :)

|
    |

• Binbaşı
    1247 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

Bende de aynı problem olmustu. O zaman 4s kullanıyordum. Gönderdim garantiye değiştirdiler. Bilginiz olsun.

Teşekkür ederim, zaman çok çabuk geçiyor ya. Benim garanti biteli 1 ay olmuş, kontrol ettim.

|
    |

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5s 64GB Gold

Front-End Developer
  • Er
    13 Mesaj
    Herkese merhabalar.

Bugun Space Gray 16gb ile araniza katildim

2 yil apple garantili sifir 1350tl

İos 10.2 guncelledim. Baska yapmam gereken bir sey var mi? 3gs den sonra android e gecmistim. Tekrar ios a donmek istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4ay evvel sıfır almış olduğum, iPhone 5s cihazımın hiç bir şekilde titreşimi çalışmıyor. Telefon konusunda çok hassasım, çok özenle kullanırım, bir kere bile düşürmediğim telefonun titreşim motoru adeta bozuldu. Hiç bir şekilde tepki vermiyor.Bu sorunu yaşayıp da çözüm yolu bulan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_PoLaT -- 17 Aralık 2016; 23:36:38 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: IremWeb

Herkese merhabalar.

İos 10.2 guncelledim. Baska yapmam gereken bir sey var mi? 3gs den sonra android e gecmistim. Tekrar ios a donmek istedim.

hayırlı olsun hocam yapabileceğiniz birşey yok güncellemeyi de yapmışsınız keyfinize bakın

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: IremWeb

Herkese merhabalar.

hayırlı olsun hocam yapabileceğiniz birşey yok güncellemeyi de yapmışsınız keyfinize bakın

Tesekkurler :)

|
    |

DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü
  • Binbaşı
    1582 Mesaj

babama 5s turkcell 200 tl indirim var saripuanla 1100 e geliyor alsammi bende 240 falan katicam 900 e mal oluyor alinirmi?
    |
    |
    Bahsedilenler: cileklivanilya
  • Yarbay
    3716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HuseyinHD

babama 5s turkcell 200 tl indirim var saripuanla 1100 e geliyor alsammi bende 240 falan katicam 900 e mal oluyor alinirmi?

1100 TL'ye fiyat harika. cihazın şu anda performans sorunu yok. stabil ve akıcı çalışıyor ama uzun süreli kullanmak gibi düşünceniz varsa olmasın. çünkü cihaz 4.yaşına girecek. apple 4 jenerasyon güncelleme veriyor, seneye son güncellemesini alacak. belki de iOS 11 ile telefon ölür. ben güncellemeyi düşünmüyorum yavaşlamasın diye. pil çok hızlı bitiyor, ekran bazılarına göre küçük.

yani ben telefondan memnunum ama öneresim gelmedi niyeyse. biraz daha bekleyip iPhone SE almak daha mantıklı olur bence. ama şunuda söylemeden geçmiyim 1.100 TL'ye alacağın android telefonlardan, 5S daha stabil çalışıyor. (Xiaomi Mi 5 hariç)

karar sizin açıkcası.... 1.100 TL'ye harika ama 4.yaşına girecek telefona 1.100 TL vermek saçma gelebilir. gerçi ben 1400 verdim

• Binbaşı
    1582 Mesaj

ozaman t60 500tl 200 indirim 300 e geliyor

|
    |
    cileklivanilya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kupon t60 da geçmiyor diye duymuştum sanki.
    |
    |
    HuseyinHD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende okudum ama alanlar var biri yok biri var

|
    |
    cileklivanilya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ios9'dan beri durduramıyorum dün 3 kere şarj ettim

|
    |
    Oggiowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Google fotoğraflar programına bir bak büyük ihtimalle işini görür

|
    |
    Uwais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ozaman t60 500tl 200 indirim 300 e geliyor

bence al geç ben 6 ay önce sıfır siyah renk aldım memnunum hala 4s kullanan bisürü insan var.

eder etmez meselesine gelince onu sen bilirsin tel de fazla bişey yapmıyorsan ve bu telefonu beğeniyorsan kullanmak istiyorsan eder yok bi ton app yükleyecem 3 sene daha bununla oyunlar oynayacam vuracam kırbacı diyorsan bence alma o kadar uzun süre güncelleme almaz alsa da kasar o durumda android al o paraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 18 Aralık 2016; 14:33:15 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

quote:

1100 TL'ye fiyat harika. cihazın şu anda performans sorunu yok. stabil ve akıcı çalışıyor ama uzun süreli kullanmak gibi düşünceniz varsa olmasın. çünkü cihaz 4.yaşına girecek. apple 4 jenerasyon güncelleme veriyor, seneye son güncellemesini alacak. belki de iOS 11 ile telefon ölür. ben güncellemeyi düşünmüyorum yavaşlamasın diye. pil çok hızlı bitiyor, ekran bazılarına göre küçük.

yani ben telefondan memnunum ama öneresim gelmedi niyeyse. biraz daha bekleyip iPhone SE almak daha mantıklı olur bence. ama şunuda söylemeden geçmiyim 1.100 TL'ye alacağın android telefonlardan, 5S daha stabil çalışıyor. (Xiaomi Mi 5 hariç)

karar sizin açıkcası.... 1.100 TL'ye harika ama 4.yaşına girecek telefona 1.100 TL vermek saçma gelebilir. gerçi ben 1400 verdim

küçük olması daha iyi adamlar tablet kadar telefon kullanıyorlar kafalarından daha büyük. cebe filan sığmıyor. ben bu teli küçük diye de tercih ediyorum. bu tel sıfır olarak piyasada olmasaydı ya da uzun süre ios update etmek benim için önemli olsaydı (whatsapp dışında app önemli değil) o zaman da iphone se alırdım çünkü bence 5 inç bile büyük. kısacası 5s benim için ideal ve uzun süre idare edecek telefon

pil evet az gidiyor çünkü kapasitesi düşük.

bir sonraki ios de bişey olmaz ondan sonrakinde kasar ondan da sonrakinde kaplumbağa olabilir sonra da destek kesilir bu benim kişisel tahminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 18 Aralık 2016; 14:54:20 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.