Şimdi Ara

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: madmax50 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.367
Cevap
685
Favori
1.409.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyrun iPhone 15 serisi.

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU]

• Konu hayırlı olsun:) Bakalım 15 pro -pro max nasıl bir fiyattan çıkacak?
  • 1500 gibi fiyata çıkarsa eldekini 800 falan satabilirsem geçerim direkt.
  • 14 Pro'dan sonra tek böbreğim kaldı, artık gelince bakıcaz bi hal çaresine

• Her 100$ artişa 10k ekleyip hesaplayin ortaya cikan fiyat tahmini 89.999 yada 79.999 tl
  • iPhone 7'den geçiş yapmayı düşünüyorum kısmetse, 6 sene bana mısın demedi cihaz Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] 

• Kayıt hakkı seneye açılıyor ip 16 ile yenilerim anca 14 pm ı bu sene benden pas.Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] 

• Keske 8gb olsaymis yahu,neyse.. umarim kamera gözle görülür sekilde iyilestirmeler olur. Eger cihaz(15 pro) reviewlerde cok iyi cikarsa 1tb olanini alicam. Eger 14 Pro ile pek fark olmazsa 256lik alicam. Hayirlisi bakalim.
  • Arkadaşlar 14 pro max 128 gb kullanıyorum.Yine en düşük hafızalı 15 pro max e geçmek için tahmini olarak ne kadar eklemem gerekir sizce?

• Macuser1994 kullanıcısına yanıt

aynı soruyu merak ediyorum... 14 pm 128 ikinci eli 50 diyorlar sanırım en az 35-40 eklememiz gerekecek.

• Konu hayırlı olsun. Yurt dışı 14 pro Max im aralık ayı başında kapanacak. Bu sefer paraya kıyıp direkt ön sipariş geçeceğim diğerini de artık kaça goderse satarım.
  • Bu sene ön satış vs olursa katılıp alım yapacağım yine. Saçma salak maaş politikalarından dolayı cihazlara her türlü zam geliyor zaten. Bakalım detaylar belli olsun.

• merhabalar, hiç iphone almadım çevremde hep vardı arada deniyordum ama ne bileyim yıllardır android kullanıyorum. bu yaz kız arkadaşımla balkanları gezdik 14 pro aldık ona sen de al falan dedi, 15 pro alırım diye bekledim acaba mantıklı bir karar mı? aralıkta'ta gürcistan'a gidiyorum eğer çok fark yoksa 14 pro alırım diye düşünüyorum da emin değilim. daha telefon çıkmadı ama 14 pro ile arasına kayda değer farklar olur mu acaba? 15 çıkınca 14lerin fiyatları düşer onu da hesaba katmak lazım.

• 14 Pro'yu beceremediler, bir yıl boyunca stabilite sorunlarından, pil sorunlarından şikayet ettik durduk.

Bakalım 15'i yapabilecek mi Apple...

• Mert103 kullanıcısına yanıt

Paran varsa iPhone al geç hocam.

yemişim androidi :D

Apple ürünleri bir başka, hem 2.eli de kuvvetli, satmak istersen anında satarsın.

• Mert103 kullanıcısına yanıt
    İos’a alışabilirim diyorsanız bence alın hocam. Bu arada siz 15 serisine yönelin bence, çünkü 15 serisinde pil kapasitesi artacak ve type-c giriş kullanılacak.
  • Supervenience kullanıcısına yanıt

Regular 15'te dlnamik ada+60 hz ekran olur. Kasa yine alüminyum kalır titanyum pro serisine özel. Benim bildiğim apple asla koymaz.

Böylece dinamik ada ile modern, 60 hz ekran ile yine güdük bir telefon olacak ki 15 Pro alacak adamın kafası karışmasın.

• Lexco kullanıcısına yanıt

Standart android kullanıcısıyım hatta standart telefon kullanıcısıyım. İos'a alışmak çok zor olmaz diye düşünüyorum. Pil konusunda şüpheciyim sadece. Yanımda şarj aleti ya da powerbank taşımayı sevmiyorum. Type-c gerçekten çok iyi olacak evimde kullandığım her şey type-c üzerine.

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Parası varsa neden ikinci el değerini düşünüp hapis işletim sistemine hiçbir işe yaramayan cihaza yönelsin onu anlamadım parası olmasa neyse
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.