Şimdi Ara

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rjopkq , leader1234 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
29.374
Cevap
685
Favori
1.409.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pro max'in tahmini tr fiyatı ne olur acaba?

• Muco kullanıcısına yanıt

80,90k 256gb ile giriş yapicak

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

inşallah 90'ı geçmez

• Ne zaman çıkar Gürcistan’a ne zman gelir bilgisi olan varmı
  • iPhone 15 Pro'nun maket görüntüleri sızdırıldı: İşte tasarımı

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU]

https://www.donanimhaber.com/iphone-15-pro-nun-maket-goruntuleri-sizdirildi-iste-tasarimi--166828

• scanh kullanıcısına yanıt
    Tasarımsal olarak şarj girişi dışında belirgin bir değişiklik olmayacağı belli de acaba kamera da donanımsal ne gibi değişiklikler yapıldı onu çok merak ediyorum.
  • aria26 kullanıcısına yanıt

Tabi ki yenilikler olacaktır benim demek istediğim şey 14 pro ile 15 pro arasında en az 25-30 bin fark olacağı kanısındayım. Aradaki özellik farkları ekstra 25-30 bin eder mi etmez mi onu cihaz tanıtıldığında inceleriz.

• moskogsm M kullanıcısına yanıt
    Para olduktan sonra isterse tek bir özellik olsun hak eder. Para olmadıktan sonra uzaya da çıksa da insan bir bahane bulur hak etmez der. Kısaca hepsi bütçe meselesi.
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Doğru
  • 14 promax 512 gb dan 15 promax 1 tb geçiş farkı nekadar olur tahminen .

• Muco kullanıcısına yanıt
    Şu anda 14 pm 256 1200 dolar ve vergilerle Apple’da 71 küsura satılıyor. Son zamdan beri dolar 1 tl arttı, cihazın yine 1200 dolar olacağını ve doların Türkiye’de daha fazla yükselmeyeceğini varsayarsak 85.000 civarı satışa çıkar.

Cihazın dolar fiyatı yükselir ve USD/TL bazında da yükseliş olursa 95-100 k gibi fiyatları görebiliriz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperBlack -- 18 Ağustos 2023; 7:9:1 >
  • bende 13 pro max'ten 15 pro max'e geçeceğim. kamerasından umutluyum. 13 pro max ile işlerimizde çok güzel detaylara imza attık geçtiğimiz 2 senede. 14'ü pas geçmiştim. 12 13 eylül'de tanıtılır, 18'i 20'si gibi avrupa'da satışına başlanır. bize gelmesi yine ekim ortasını bulur sanırım. 14 serisinde ne sıkıntı yaşantı takip etmedim açıkçası ama bu sene bence hiç sıkıntı çekilmez çünkü fiyat gerçekten ciddi oranda artacağı için artık gerçekten imkanı olan alacak. dolayısıyla bu açıdan bakınca sıkıntı çıkmaz gibi geliyor bana. gerçi apple, türkiye'ye yüksek adetli getirmezse ilk etapta sıkıntı çıkabilir. fakat böyle bir şey olacağını sanmıyorum. bekleyip göreceğiz.
  • Arkadaşlar yurtdışı kayıtsız 4.5 aylık pil %90 olan 14 Pro max mor cihazım var ufak kılcal çizikler harici sorunsuz tertemiz bir cihaz 26 k ya satıyorum alacak birisi de var 1’hat kapandı e sim kullanıyorum sizce fiyat nasıl uygun mu bir de sizce Avrupa’ya 15 pro max hangi ay gelir ona göre 1-2 ay bekleme sürem olacak geçen seneki gibi sıkıntı yaşar mıyız sizce stokta
  • Kaybolduğunda veya düştüğünde yüz bin tl zarar oluşturacak telefonu kullanmanın bence bir manası yok.Xs max ile devam.Öyle aman aman fotoğrafla işi olmayan için (ki işin olsa da kötü çekmiyor) gayet yeterli.
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

Kaybetmek başarı bence.

kaybetme ihtimalini düşünerek telefon almayacaksak kaza yaparız diye araba da almayalım yanar diye deprem olur diye ev de almayalım, her an ölebiliriz diye yaşamayı bırakalım. hayat böyle saçma bir bakış açısıyla yaşanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aria26 -- 18 Ağustos 2023; 12:10:33 >
  • SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    4,5 ayda pil sağlığının %90’a inmesi ilginç. Cihazınızın üretim tarihini öğrenebilir misiniz? Bu erken pil sağlığı düşmesi kronik mi yoksa belirli serilerdeki pillerden mi kaynaklı? Pek çok yabancı hesap şikayet ediyordu 14 pro serisindeki bu düşüşü. Rica etsem öğrenebilir misiniz? 3uTools programı var, orada hem pilin hem cihazın üretim tarihi, ekran üreticisi de görünüyor.

Kaybetmek mi ? Bence telefon kullanmayın daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.