Şimdi Ara

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] (1422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzhangursoz123 , Reee , Quake5252 , tamehliyetsiz Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
29.366
Cevap
685
Favori
1.409.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz ne hocam bir kaç güne düşer 99 a bende de öyle olmuştu benim pilde sipmlo diye bişey

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • farukakgun kullanıcısına yanıt

Daha önce öneren görmedim ama şunu deneyebilirsin. Denemiştim tam iş görüyor

Ayarlar -> Genel -> Saklama Alanı -> Instagram ' a gidince

uygulamayı kaldır deyince önbelleği ve uygulamayı siliyor. Uygulamayı yeniden yükleyince giriş yapmış şekilde kuruluyor(tek hesap)

uygulamayı sil deyince verileri de temizleyip giriş yapılan hesaba tekrar girmen gerekiyor.

• hudo0707 H kullanıcısına yanıt

15 pro max cihaz. Pil desay yazıyor.

• BORUBEY06 kullanıcısına yanıt

düşer düşer 35wattla şarj ediyorum, her gün lte hiç kapanmadan insta whatsapp görüntülü görüşme falan 90a da iner benim :D

• Benimde 15pm döngü 20 civarında 99 a düşmüştü şimdi onu sorun yapmıyorum ama bu 17.4.1 bana iyi gelmedi şarj eskisi gibi değil birde bugün aramalarda sorun yaşadım. Şimdi tekrar bir temiz kurulum yapacağım bir hafta kadar deneyimleyeceğim olmadı 17.3.1 e döneceğim

• 5erafett1n kullanıcısına yanıt

Düşmeye düşsün de biraz erken oldu gibi geldi bana. Yoksa %100 %99 falan çok mühim değil. Pilin ömrü zaten genelde ne yaparsanız yapın 2yıl..

• Evet hocam bu cihazda erken düştü daha önceki cihazlarda bu kadar hızlı düşüş olmamıştı.enteresan bir durum 17.4.1(21e237) sürümü gelmiş bide onu deneyeceğim

• Buradaki çoğu kişi 16 çıkınca 15’ten geçmeyi düşünüyor heralde ?

Ben de normalde her sene model değiştiririm ama heralde bunda değiştirmeyeceğim gibi artık. Satması ayrı dert, Apple’da da Samsung gibi değişim kampanyası yok ne yazık ki. Takas kampanyası da olmayınca satmakla uğraşmak çok yorucu.

Beni değiştirmeye itecek tek şey bu S24 serisindeki dil özelliklerine benzer AI gelirse ve bizim 15 serisine vermezlerse değiştiririm muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 27 Mart 2024; 22:31:26 >
  • 15 Pm 17.4.1 şarj su gibi gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15pm için çakma lansman magsafe deri kılıf arıyorum instagramda 500 tl civarı sitelerde bulunmuyor var mı uygun fiyata kaliteli bi şey

• Prfssr kullanıcısına yanıt
    En azından 2 sene kullanmayı planlıyorum açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Valla ben de hocam. Garanti bitmeye yakın satarım. Cidden her sene telefon değiştirmek çok yorucu.

Bir de kılıf ekran koruyucusu o kadar aksesuar alıyorum bir ton zarar oluyor satıyorum yenisini alıyorum😀

Apple kendi takas kampanyası yapsa düşünürüm belki.

Umarım bu AI olayını gelirse 15 serisine de verirler.

Bu sene gelecektir ve vermeme ihtimalleri yok. 18 beta'da AI özellikleri çıkacaktır. Beta testler de 15 serisine dağıtılacak sonuçta geliştirme aşamasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 28 Mart 2024; 0:30:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

15 serisine verirler mi :) 12 13 14 e bile vereceklerini düşünüyorum çünkü Apple Samsung gibi 1 sene önce ne ürettiğini unutan bir firma değil. Apple'da fazla model ve konfigurasyon karmaşası olmadığından sistem geliştiriciler stabilite için çok daha fazla odaklanabiliyor.

Apple'ı insanlara aldıran en önemli özelliği yazılım ve uzun süre verdiği yazılım desteği yoksa donanım olsa Samsung ile baş edemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu PC bağlamak için kablo önerir misiniz

• Yazılım da tekli seriler beta amatör çiftli seriler pro ekip tarafından yapılıyor gibi geyik vardı 17.4.1 en güzel kanıtı oldu resmen bir daha tekli olan sürümleri güncellemem çok önemli bir değişiklik olmadığı sürece

• -observer- kullanıcısına yanıt

ben normalde ana ekranda uygulamayı silip tekrar kuruyordum işe yarıyordu. sizin dediğiniz gibi yaptım buda işe yaradı. 12gb instagram 300mg düştü. zamanla bu kadar şişmesi enteresan gerçekten.

• khanstern kullanıcısına yanıt

12 serisine gece modu geldi, 11 'e gelmedi.

14 Pro ve Max hep açık ekranla geldi, 13 Pro ve Max destekeleyebildiği halde gelmedi.

14 Pro ve Max 'Hareket Modu' denen videoda ekstra sabitleme özelliği yine önceki seriye gelmedi.

Kazın ayağı Apple'da öyle olmuyor pek hocam. Gerekçe olarak işlemcinin desteklememesi diye açıklama yapıyorlar ama alakası yok. Maksat yeni seri satmak.

Bunları göz ardı etmeyin.  

• 15PM , Pil sağlığı %100, Devir sayısı:142

Cihazı ilk aldığım günden beri %80 sınırlaması ile kullanıyorum. Bu şekilde kullanmamın pilin ömrüne çok büyük bir katkısı olacağını düşünmüyorum (belki 6ay). Sadece meraktan, nasıl bir sonuç çıkacağını görmek için %80 sınırlaması ile kullanıyorum. Günü zor çıkarttığım için alt sınırım %15 seviyeleri oluyor maalesef.

Büyük konuşmayım ama 17/18 modelleri çıkana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.