Şimdi Ara

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] (1421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alper_love , xraited , stylerbb , stylerbb , onkuba , Bastien Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü4 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
29.404
Cevap
684
Favori
1.410.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana yetmiyor yüzde 80 ile şarj ya. Daha yatmadan yüzde 25 civarlarında bir daha şarj etmek zorunda kalıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • OBOZDEN kullanıcısına yanıt
    Ben de her gün %100 şarj ediyorum. Gece takıyorum sabah 8 gibi alıyorum şarjdan. 1 Ekim’den beri aynı şekilde her gece şarj ediyorum. Benim de %100.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prfssr kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam. Yani ben işte fazla aktif olarak kullanmıyorum. Ancak bende ortalama %20-30'larda şarja takıyorum. Bazı durumlarda şarjım otomatik olarak %100'e kadar şarj ediyor telefonun kendisi.

• Ben de öyle. 2 günde bir takıyorum gece. Zabaha kadar duruyor sarjda. Fazla kasmaya gerek yok Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] 

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Kesinlikle. Zaten her sene cihaz yenileyen insanız, hiç kasmam. Hatta şu anda Buff'ın kablosuz şarj standına yapıştırıyorum, sabaha kadar gözümü açtıkça masa saati görevi de görüyor. Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 27 Mart 2024; 11:17:52 >
  • Hocam senin seneyi bile bulmuyor 😀 hala nasıl 15Pm kullanmaya devam ediyorsun ben ona şaşırıyorum :) normalde çoktan 5. Amiral gemisine geçmen lazımdı 😅

Tabi @dodanli’yi da unutmamak lazım. O da aynı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 27 Mart 2024; 11:46:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ya instagram otomobil sayfası var, reels yapıyorum. Diğerleri HDR video atamıyor henüz. Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] 

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Hocam O zaman adresi alalım :) bakalım 15 pm hakkı veriliyormu

yok hocam hepsinde yapıyor.

• ufak bir temastan ekran cizildi yazarken rahatsız ediyor izmir konakta cizikler icin tamir varmıs duzeltiyorlarmıs ama ne kadar saglıklı bilemedim ne tavsiye edersiniz?

• yurtdisindan gelen 15 pm kayitsiz kullanimi 6 aya cikti mi yoksa hala 4 ay mi ?

• jugador07 J kullanıcısına yanıt
    Hala 4 ay

• madmax50 kullanıcısına yanıt

@40ef045 Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] 

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Kaplama çok güzel olmuş güle güle bin hocam, videolar başarılı.
  • dostlar 15pm cihaz whatsappta görüntülü konuşurken kendi görüntüm kasıyor, karşı tarafa da öyle görünüyormuş neden olabilir ?

• 5erafett1n kullanıcısına yanıt

Hocam bu durumu bende yaşıyorum maalesef ayrıyeten sizin görüntü karşı tarafda yüzünün daha kırmızı çıkıyor mu benim yüzüm karşı taraftan bakınca kendi telefonumda gözükenden daha kırmızı

• rehber_ R kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl kullanabiliriz özelden kurulum için yardımcı olur musunuz

• Merhaba arkadaşlar ip 15pm kullanıyorum. 2-3 gündür aramalar cevapsız çağrı şeklinde düşüyor. Watch saate de çağrı gelmiyor. Hattım Telekom ve Turkcell çift hat aktif ikisinde de bu durumu yaşadım. Sizde böyle bir sorun oldumu daha önce

Eskidendi o ya Kasımdan beri araya bir iki cihaz denemek için koysamda max ile devam ediyorum. Ekosistemide iyice sağlamlaştırdım ki dönüş zor olsun. Oldu da
    Açıkçası maxten geçipte her şeyde mutlu olabileceğim cihazda yok. Kandırsa kandırsa 24 ultra kandırırdı o da 3 gün simkart takmadan denedim maxte tekrar karar kıldım. Artık 16 ya nasip bu sistemden devam.

• Bu 3utools yazılımında pil sağlığı %99 a düştü görünüyor. Telefondan bakıyorum %100. Anlamadım gitti.

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.