Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benimde 87 ye kadar indi ve aylardır böyle. Bir anda indi oda. 1-2 hafta sonra garantiye verip pilini değiştirip kullanmaya devam edeceğim. iPhone 14 serisi aşırı pahalı olacak ve bence geçmeye değmeyecek. Hala yüksek aralıklı optik zum yok, kasa aynı, ram aynı. Özellikle 12 pro serisindeki 6 gb ram cihazı uzun yıllar sıkıntısız kullanmamızı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Tahminim 15 de gelecek periscop lens.
    Benimde 87 pil hala,ama garanti değişeceğini sanmiyorum,ilerle ücretli değişiriz artık 14 almazsak😊

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pasifik. kullanıcısına yanıt
    80de falan değişiyor mu garantiden ya ben değişmiyor diye biliyorum

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    2 yıl içinde %80 in altına düşmesi ve 500 döngü olmaması gerek.

Yok hocam değiştiriyorlar. Ben 88 de verdim değiştirdiler. 2 arkadaşımda verdi 88 civarında onunda değiştirdiler. Ben püli yenileyip 1-2 yıl daha kazandırmak istiyorum cihaza :)

Ne diyerek hangi servise verilmiş hocam ?

• navigasyonu her actıgımda en son girdigim konuma otomatik goturuyor bu secenegi nasıl iptal edebilirim her seferinde 1 dk ugrasıyom son rotayı silmek için

Pilde bi sorun yok iken neden değiştirilir ki ?

Bu işte bi suistimal var gibi duruyor.

Şansa değişmişler apple artık eskisi gibi değil.ben şimi istanbula gidecem apple store geçen sene ki gibi geri çevirecekler.sanmıyorum bir sorun yokken neden değişşin.siz verirken ne dediniz?

• Arkadaşlar fikrinizi almak adına soruyorum,

Sıfır kondisyona sahip mavi renk iphone 12pro cihazı ne kadar vermeliyim, piyasada cok farkli rakamlar var hangi fiyatın doğru olduğunu kestiremiyorum.

Pil=%90 6 ay daha garantisi kaldı.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    21 bin tl den aşaya değildir tahminim.

Teşekkürler hocam
    19.5-20.5 arası teklifler geliyor kabul ediyorum ancak bir daha dönmüyorlar, bakalım hayırlısı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    12 ay garantili pil %93 12 pro 19.5 verdi telefonc
    Ediy: grafit rengi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi covert -- 21 Ağustos 2022; 21:39:59 >
  • covert kullanıcısına yanıt
    Hocam telefoncu o fiyati vermis ikinci eldekiler iyice ölücü anlaşılan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Telefon fiyatları çok yükseldiği için ikinci eller bitik durumda premium segmentte. Kimse ikinci el telefona 15-20 bin vermek istemiyor. Satması çok zor oluyor. Ben 12 mini'yi takasa göndermiştim. Elimde bir adet de 12 kaldı. Değerinden satmak neredeyse imkansız. Aynı sizdeki gibi teklif geliyor dönüş olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScriptKidie hocam ben genelde başarıya veriyorum. Üzmediler beni saolsunlar. Ben pili 1 günü zor çıkarıyor diye vermiştim garantiye. Orada pil sağlığı isterse yüzde 100 desin ben deneyimime bakarım. Benim başka sorunum yoktu adamlar teste sokmuşlar yeni cihaz verdiler.2 arkadaşımda pil için aynı şekilde verdi onlara pil değişimi yapıp verdiler.

metinTasci ben bir suistimal görmüyorum bu konuda. Adamlar 2 yıl ben garanti veriyor ve cihazın vaad edilen batarya süreside sitede yazıyor. Bunun altında değer alıyorsam gider cihazımı veririm.

pasifik. şansa değil servisten servise değişiyor. Mesela benim bir arkadaş zorluya götürdü aynı cihazı hiçbişey yok deyip gönderdiler geunius arkadaş. Akasyaya götürdü hemen elinde yeni cihazla geldi adam. Ben pili yetmiyor 1 günü çıkaramıyor dedim. Adamlar pat diye cihaz değişimi yaptı. 2 tane arkadaşım yüzde 88 de verdi cihazı. Hatta birisi yurtdışıydı onlara pil değişimi yaptılar.

Burada gürgençler var hocam. Sanıyorum böyle bişe yapmaz bu arkadaşlar ancak akasya zorlu tarzı yerler yaparsa yapar gibi geliyor bana.

12 pro max pilleri değişim ücreti ne kadar hocam ?

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Apple da 1400 tl olması lazım

• baltazar_16 B kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam yaa fazlaymış 🤣🤣

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.