Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple farkı😂😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Şansınızı deneyin hocam. Bişey kaybetmezsiniz. Eğer pilden şikayetçiyseniz tabiki. İlk aldığımda 2 gün götürüyordu cihaz ama şimdi 1 günü ancak çıkarıyor benim. Fiyatlar uçtu artık telefonlar çok değerli. Ben pili yenileyip bir süre daha kullanmak istiyorum. iphone 14 fiyatları uçuk olacak orası kesin. Ayrıca ram ve kasa bizim cihazlarla aynı. 5G desen yine var bizim cihazlarda. O yüzden değiştirmeye çok değer görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolianwarrior -- 23 Ağustos 2022; 13:59:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Siz hangi apple ye gittiniz ben geçen sene bağdat kine ve akasyadakine gittim,kamera da toz var diye ama hiç biride değişmedi cihazı,açık sileriz dedi iki tarafta,adamların dediği şey biz kolay kolay daha değişim yapmıyoruz parça değişimi yapıyoruz dedi,rizeden gittiğim halde okdar uzun yoldan geldim dedim hiçbiride yardımcı olmadı,onun için inanamıyorum gidersem pili değişirlermi diye.

• pasifik. kullanıcısına yanıt

Ben apple a değil başarıya veriyorum cihazımı. Bulunduğum şehirde apple yok. 3-4 ay önce orjinal 12 pro max kılıfımı verdim garantiye. Kılıf 1 sene dolmadan çatladı ve soyuldu. Çokta temiz bakmama rağmen. Adamlar kılıf değişimi yaptılar.

Dediğinizi bende duydum apple artık cihaz değişimi çok nadir yapıyor diye. Hatta anakartı sorunlu cihazlara bile anakart tamiri yapıyorlar diye duydum ki anakart tamiri çok çok zordur. Çünkü imei atılması gerekiyor falan uzun iş. Benim zaten cihazımda pil dışında bir sorunum yok. Pili değişsinler nasipse uzun yıllar kullanırım. Mesela apple watch da var bende onun pili iphonedanda rezalet. Bide nabız sensörü, oksijen sensörü sorunlu. 10 defa tekrar etmediğim sürece ölçmüyor. Bakalım önümüzdeki hafta cihazı vermeyi düşünüyorum garantiye gelecek sonucu yazarım burayada.

Anladım ben öyle gönderemiyorum,biliyorsunuz kasaları hassas kılcal çizik oluyor,nasıl gelecek belli değil😂telefonum 6 ay daha garantisi var ama kutudan çıktığı gibi şuan pilde sorunumu yok çabuk düştü 87 de takıldı kaldı. 4 aydırda 87 de.
    Tek düşündüğüm 14 nasıl olcak almaya değermi😊onu bekleyip özellikten çok fark yoksa 13 pro max alayım diyorum kafa karışık😊

Hoca 12 pro max e hangi kılıf kullanıyorsun hangi kılıf iyidir ?

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Valla bu kılıfın üzerine kılıf tanımam 1.5 senedir telefonun üstünde hem kolay çizilmiyor hem kalıbı çok iyi oturuyor hem kalın değil,öneririm.

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

Çiziklere dikkat ediyorlar hocam :) verirken inceliyorlar çizik varsa bildiriyorlar. Bende hep orjinal kılıfı ve spigenin şeffaf kılıfıyla kullandım. Benimkide kutudan çıktığı gibi. 13 pro max e geçmenize gerek yokki. Çok büyük zararla geçmiş olacaksınız. En başta geçilse olurdu şimdi 14 çıkacakken mantıklı olmaz. 14 tede sızıntılara bakacak olursak hiç mantığı yok. Kasa aynı, ram aynı değmez bence. Benim amacım cihazı yenileyip bir süre daha kullanmak. Fiyatlar çok yüksek değmez o paralara.

Geçenlerde elime aldım 120hz de kaldı aklım gözümü şimdi 60hz alıştırmaya çalışıyorum daha çabuk alışması için ne yapabilirim 60hz 😂

120 hz gerçekten güzelmiş ben çok fark yaratmaz dedim ama çok güzel gerçekten. İnsan gözü hemen alışıyor 60 hz de hocam takmayın kafaya :) zaten 13 pro max in tek gözümün kaldığı özelliği 120 hz ekran. Onun harici cezbetmiyor.

Artık duralım biraz daha bakalım ne olur ilerde😊

• 12 pro tel için kırmızı orjinal magsafe kılıf almak istiyorum. Acaba slikon mu almalıyım yoksa deri mi? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam bugün servise gittim. Dediğiniz gibi apple artık pil ölmediği sürece değişim yapmıyor. Pil baya kötüydü yetmiyordu ama ücretli değişim yapabiliriz dediler. Apple Watch sensörleri sorunluydu onu kabul ettiler. Demekki sadece ücretli değişebiliyormuşuz öğrenmiş olduk.

• baltazar_16 B kullanıcısına yanıt

Deri kılıf çabuk deforme olabilir. Silikon kılıf daha iyi o konuda. Ayrıca eve gelince benim gibi cihazı siliyorsanız silikon kılıf alın kesinlikle. Ama kalite olarak tabiki deri kılıf daha kaliteli buda tartışmasız bir gerçek.

• Dostlar 12 pro max i satmak için en doğru zaman ne zamandır, 14 pro max'e geçmeyi düşünüyorum ama sattıktan sonra zarar etmeden nasıl yapmak lazım

• TAGRNT kullanıcısına yanıt

Bu aralar satın bence. 14 ler çıktığında 12 serisi 2 yıllık cihaz olacak.

Ne kadar hocam pil ücreti serviste ?

hocam eğer zam gelirse tüm iphone lar için (100 dolar soylentisi) o zaman zararda olmuş olacağım onu düşünüyorum

• Merhaba ilk defa iPhone almayı düşünüyorum, Yurt dışı iPhone 12 modeli sizce nasıldır?

• emre0111 E kullanıcısına yanıt
    Bence yurtdışı almayın şu an pandemi dolayısı ile kayıt İşlerini gevşek tutuyorlar. Eğer yeniden normal duruma geçerlerse yurtdışı iphone lar alanların elinde patlar.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.