Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: International

17.4.1 de pil durumu nasıl ?

Pişman edecek kadar kötü bir pil performansı olduğunu düşünmüyorum; günlük sade kullanımımda (apple music, youtube, instagram, whatsapp ve kısa telefon görüşmeleri) ios 16'ya göre durum çok değişmedi. Fakat oyunlu, videolu, fotoğraflı yoğun kullanımlarda pilin dayanma süresi azalıyor olabilir. Telefonunuzun pil sağlığı çok düşük değilse sıkıntı olmaz.

• papadoc. kullanıcısına yanıt

tesekkurler hocam  

• Dessas01 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın  

• X-Slim kullanıcısına yanıt

hocam tesekkur ettim iyi dileğin için  

• Arkadaşlar yurtdışı cihazı tr kayıtlı siyah 64 12 için 20bin tl satış fiyatı iyi fiyat mı telefon 1 ocak 2025 te tüm hatlara açılacak ama o zamana kadar beklemek istemiyorum satmak için pil sağlığı %85
  • alik21 kullanıcısına yanıt

Bence çok güzel fiyat hocam 12 256 gb tr cihazını arkadaşım 25'e satamıyor . Siz düşünün .

• iPhone 12 128 GB beyaz Hepsiburada 26.999 TL den satılıyor. Daha önce hem 11 hem de 13 kullandım. Şu anda 13 e çıkmak istemiyorum. 37k dan başlıyor. 11 inde ekranı beni cezbetmedigi için 12 ilgimi çekti. Şu anda bu şartlarda alınabilir mi? Kaç sene daha güncelleme alacak?
  • cycIone kullanıcısına yanıt
    Vereyim ben 20bine 😂😂
    20 ye kadar alır 3-4 sene rahat kullanılır hala
    Sağ olun hocam acayip pimpirikli biriyim sıfır olmazsa duramam. Şu an ucuz bir android kullanıyorum. Nasipte varsa tekrar iOS geçmek istedigimden iphone 12 ye gözü diktim. Dikkat etmem gereken kronik bir sorunu var mı acaba?
    Kronik sorunu yok benim bildiğim
    Yaz ayında ısınma sorunundan başka bi problem göremedim hocam

12’yi ilk alanlardanım. Kasım 20’de almıştım. 4. Yılın içindeyim hiçbir sorun yok maşallah. Pil %82 olduğu için pili değiştirmek gerekiyor artık.

Son güncelleme +1 yıl daha kullanıp, dönemin en güncel plus modelini almak istiyorum. Tahminlerime göre en az 3 yıl daha götürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C. S -- 28 Mart 2024; 10:5:36 >
  • selamlar arkadaşlar bende 1 ay evvel almıştım 128lik olanı,android belirli bi şeyden sonra kitlenme ve optimizasyon sorunları yaşatıyordu değişiklik olsun 12ye geçelim demiştim,düzgün fotoğraf çekme konusunda önerilerinize açığım

• C. S C kullanıcısına yanıt
    4 yılda %82 pil sağlığı mükemmel bi rakam
    Bu fiyata bu telefonu kim alır tartışılır. Tr cihazı bile o kadar etmiyor.
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    O yüzden satmaktan vazgeçtim
  • holograpys H kullanıcısına yanıt

hocam ne yazık ki düzelmedi. temiz kurulumdan sonra daha az olmaya başladı ama hala sorunu yaşıyorum :/

geç cevap için kb

• egehan531 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun düz 12 ve xr da da var
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.