Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neo hybrid kılıfınızda sararma veya siyah aparatın çıkma yada esneme durumu oldu mu hocam sizde ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 14.8 yayında bilginize 😎

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    15 ne zaman gelicek acaba

• Oda düşündürdü şimdi yarin tanıtım var belki ay sonuna kadar verirler son betalar artık final sürümünde

• quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Neo hybrid kılıfınızda sararma veya siyah aparatın çıkma yada esneme durumu oldu mu hocam sizde ?

Hayır şu an için öyle bir durum yok.

Ben hala 14.2 deyim, pilinden memnun olduğum için güncellemedim hiç 15 çıkınca güncelleme yapacağım sanırım 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt
    15 e de başlarda optimizasyon sıkıntısı olur hocam büyük major güncelleme olucak ardından gelen güncellemeler ile toplarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

Uzun sure android sonra iPhone da ızdırap cekiyorum kullanırken. Kullanmayı bilmememden kaynaklı diye düşünüyorum.

İndirdiğim dosyalar(video resim vs ) iCloud a kaydoluyor. Direk olarak cihaza kaydolmasını nasıl sağlayabilirim ?

Dahili vpn bulunan tarayıcı var mi ? Androiddeki tarayıcılar bu tarafta vpn siz.

Smart dialer açmak icin bir seçenek bulunuyor mu ?

Son olarak da mobil ödeme için bir sistem var mi Türkiye de kullanabilmek için ? Bankaların uygulamaları sanırım çalışmıyor

Şimdiden teşekkürler

Laf sokan ergenler gibi davranmak istemem ama yazdıklarına bakınca sen telefon kullanmayı bilmiyorsun. Genç bir akraban varsa yanına oturt sana öğretsin.

Yüklediniz mi ben gece yükleyecem tavsiye edermisiniz. Başka yükleyenler varsa yazarsanız sevinirim.

14.7.1’i geçen hafta yükledim ve gayet memnun kaldım. 14.8’i yükleyip bozmayalım sonra… Ne gibi farklar var acaba?

• iPhone'u koyu moda almadan WhatsApp'ı koyu modda kullanma şansımız yok mu? Olmayacak mı?

• Bunu al kesin sorunsuz takarsın 

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten sıfır sorunla taktım. Ne toz ne hava kabarcığı :) bunu yapandan allah razı olsun içinden çıkan kalıbı da atmıcam ilerde başka markadan alınca bununla takarım yine

• burakay27 kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi sadece galiba

• Aynen çok güzel yapmışlar telefonculara gitmekten kurtarmışlar milleti  iphone 13 mini alırsam mutlaka bu koruyucudan alırım 

• Verdiğim linkteki üründe aynı şekilde sorunsuz takılıyor.

amazon
    Belkin iPhone 12 mini Ekran Koruyucu TemperedGlass Anti-Mikrobiyal (Gelişmiş Koruma + Ekrandaki Bakterileri% 99'a Kadar Azaltır)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08KWPH5TF/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Enteresan, 15'e şurada maksimum 3-4 gün kalmışken yeni iOS14 verildi. Herhalde iOS 15'e güncelemeyecekler için iOS 14'e güvenlik iyileştirmeleri yapıldı.

• Linke tıklamadan telefonun hacklenebileceği bir açığı tespit etmiş apple, onu kapatmış. Kesinlikle güncellenmesi öneriliyor.

• Az evvel güncelledim ben de. Direkt iOS 15'e geçecektim fakat güvenlik açığını kapattığını görmemiştim.

• burakay27 kullanıcısına yanıt

iOS 14.8 ve iPadOS 14.8 güncellemeleri önemli güvenlik güncellemeleri ile geliyor.

Apple tarafından tam da iOS 15 beklenirken iPhone ve iPad cihazlar için iOS 14.8 ve iPadOS 14.8 güncellemeleri yayınlandı 14.8 güncellemelerinin önemli güvenlik güncellemeleri ile birlikte geldiğinin ve tüm kullanıcılar için önerildiğinin altını çizmek gerekiyor.

iOS 14.8 ve iPadOS 14.8 Yenilikleri

Güncellemeler, aktif olarak istismar edilmiş olabilecek CoreGraphics ve WebKit açıklarını kapatmaya odaklanıyor. CoreGraphics güvenlik açığı, Ağustos ayında Apple’ın Blastdoor korumalarını yenen sıfır bir iPhone saldırısını keşfeden The Citizen Lab tarafından bildirildi.

Citizen Lab tarafından bildirilen güvenlik açığının, iPhone’ları NSO Group’un Pegasus casus yazılımıyla başarıyla hacklenen Bahreynli aktivistleri hedef almak için kullanıldığına inanılıyor.

Güncellemeleri gerçekleştirmek için iOS cihazınızdan Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne gitmeniz yeterli.

iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemelerinin ise iPhone 13 serisinin tanıtılacağı California Streaming etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.