Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Airpods kampanyasıyla ipad pro alanlar ipadi ne kadar sürede teslim aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cansermo C kullanıcısına yanıt
    9 ekimde sipariş verildi. 13 ekimde airpods elime geldi ama hala iPad’de sipariş işleniyor görünüyor. Ben de bilgilenmek isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 ekimde sipariş verdim. Bugün Airpods ve kalem geldi.

• Ben de 12 ekimde sipariş verdim 14ünde airpodsu teslim aldım. İpad henüz gelmedi. Acaba belirtilen tarihe göre ne kadar erken geliyor ipad merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

hangi amacla yaptiniz bunu hocam

yani 2 cihazda icloud resimleri otomatik yüklediğinden neden kablo ile aktarma ihtiyacı duydunuz

iphonde yer sıkıntısı yasayip bosaltmak icin mi

Alıntıları Göster
    Üstad fotoğraflar için icloud kullanmıyorum. 10bin civarı fotoğraf ve video var telefonda. Yer sıkıntısı değil de bunlar tablette de olsunlar istedim, hem de dell marka bir type-c adaptör vardı evde, onu da denemiş oldum :)

erken gelmiyor... belirtilen tarih araliginin ilk gunu kargoya veriliyor

• Ipad pro için mağazada stok yok mudur acaba şuan gidip almak istesem alamıyor muyum?

• catik kullanıcısına yanıt
    Eğer böyleyse benim için süre 3-4 haftadan bile uzun. Çünkü 16 ekimde sipariş verdim 23-30 Kasım görünüyor teslim tarihi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UglyOwl -- 19 Ekim 2020; 14:13:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UglyOwl

Eğer böyleyse benim için süre 3-4 haftadan bile uzun. Çünkü 16 ekimde sipariş verdim 23-30 Kasım görünüyor teslim tarihi.
    23 veya 24 ü kargoya verilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Kasım mı hocam?

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    23 kasimda yola cikar... bende oyle oldu... o arada kilif kalem ekran filmini halletim ben... tablet ile aksesuarlar cok yakin gelmis oldu bende

Hayırlısı bakalım :) ben de ekran filmi ve kılıfı sipariş verdim amazon amerikadan. Ama onlar ekim sonu olmadan gelir amazon apple gibi değil :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UglyOwl -- 19 Ekim 2020; 14:25:27 >
    Hocam 6 Ekim’de 12.9 inçlik olanı sipariş ettim 7 Ekim’de AirPods elime ulaştı ancak iPad hala gelmedi. Teslim tarihi 22 Ekim-2 Kasım diyor aralığı geniş tutmuşlar. Belirtilen tarihin ilk günü kargoya veriliyorsa o zaman 22 Ekim yani perşembe kargolamaları gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangursoz123

Hocam 6 Ekim’de 12.9 inçlik olanı sipariş ettim 7 Ekim’de AirPods elime ulaştı ancak iPad hala gelmedi. Teslim tarihi 22 Ekim-2 Kasım diyor aralığı geniş tutmuşlar. Belirtilen tarihin ilk günü kargoya veriliyorsa o zaman 22 Ekim yani perşembe kargolamaları gerekiyor.
    Evet aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hangi ürünleri aldınız hocam?

• Mesmerist kullanıcısına yanıt
    Kılıf olarak mı hocam? Cihaz olarak uzay gri 128gb aldım kulaklık hediyesi ile birlikte.

Evet kılıf ve ekran koruyucuyu kastetmiştim.

• Mesmerist kullanıcısına yanıt
    Aşağıda linklerini verdim hocam. Tr'ye kargo gümrük falan derken çok ucuza gelen ürünler değil. Ama özellikle kolay uygulama aparatı var diye bu ekran koruyucuyu tercih ettim. Ek olarak spigenim telefonlardaki koruyucularının cam hissinden çok memmun olduğum için önceliğim nu oldu.

Spigen Rugged Armor Pro Designed for iPad Pro 11 Case 2020 & 2018 with Pencil Holder - Blackhttps://www.amazon.com/dp/B0875GMKN5/ref=cm_sw_r_cp_api_i_h3yJFbWCSY61C

Spigen Tempered Glass Screen Protector [Glas.tR EZ Fit] Designed for iPad Air 4 10.9 inch (2020) / iPad Pro 11 inch (2020/2018) [9H Hardness/Case-Friendly]https://www.amazon.com/dp/B08HV54BF5/ref=cm_sw_r_cp_api_i_K3yJFb3WHKT8X

• elinizden geldigi kasar ince bir kilif da alin yedek... evde kullnirken ince kilif ile cok keyifli oluyor alet...

aliden istedim yakinda gelir burda yorum yaparim iyi cikarsa

Hocam siz ESR nin manyetik kılıfından bahsediyorsunuz sanırım. Yorumları çok iyi ve kılıf kibar duruyor.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.