Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.972
Cevap
249
Favori
476.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kendi kullanım şeklimden dolayı kenarları açık kılflardan çekiniyorum hocam. Yani orijinal kısmın açık kalan ufacık kısmında 7plus telefonu kemerle çizmiştim. Ondan kucakta kullanacağım diye biraz tedirgin oldum. Ama kılıflar bi gelsin tekrar bi deneyimleyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce apple satış destek hattı ile irtibata geçtim. Siparişin durumu ve öğrenci belgesini gönderecek miyim diye. Bi mail adresine sipariş numaram ile belgeyi mail atın dedi. Onları hallettim. Kafamdaki soruları da sordum. Airpodslar çok erken ulaşacak açığ deneyim mi yoksa ipad i mi bekleyeyim olası sipariş aksaklıkları için diye bir soru sordum. İstediğiniz zaman açın kullanım dedi son ses deneyin dedi. ola ki bi sorun olursa bize ulaşın hemen hallederiz dedi temsilci. İpad teslim süresini sordum. Emin olum elinize erken gelecektir dedi kendisi. Sizin standart donanım olduğu için Türkiye stoklarından gönderilecek o yüzden gümrük beklemesi olmayacak dedi. Stoklarımız düzeldi artık ürünlerimizde dedi. İnşallah dediğiniz gibi olur dedim vedalaşıp kapattık :)

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Hocam Smart Folio tarzı bir kılıf alıp DBrand’den kenarlık kaplama alabilirsiniz. Aşırı hoş duruyor. Hatta alalım derseniz beraber sipariş verelim kargo bedavaya gelsin. Olmaz mı?

• Mesmerist kullanıcısına yanıt
    o var esr... ama benim dedgim daha telefon kiliflari gibi kapaksiz spigen kiliflar oliyor ya o tarz baktim buldum siparis verdim 2-3 gune elimde olacak

• Hocam ben siparişi geçtim amazondan şimdilik o kılflarla devam edeceğim çok masraf oldu zaten yeter artık benim için:)

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt

güle güle iyi günlerde kullanın  

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

• Tabletten çok kılıf konuşuluyor haklısınız bende hangisini alsam diye düşündüm korumak önemli iPad’leri. 

• rottice kullanıcısına yanıt

Gerek yok ben samsung ve başka bir markayı kullanıyorum hepsinde şarj ediyor. Belki adaptörün akımı yetersizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün iş için onenote’u da aktif kullandım. Valla süper oldu 15 dkda hem not almaya hem de uygulamaya alıştım. Bir daha kağıda ihtiyaç duymam bu gidişle Tek problem ekran koruyucu kullanmıyorum çok fazla parmak izi kalıyo onada yapacak bişey yok günde 2-3 kere siliyorum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afusan A kullanıcısına yanıt
    Spigen’in ekran koruyucusunu öneririm hocam canlılığı hiç bozmuyor orjinal ekranı kadar da güzel dokunmatik yüzeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: integral sabiti

Spigen’in ekran koruyucusunu öneririm hocam canlılığı hiç bozmuyor orjinal ekranı kadar da güzel dokunmatik yüzeyi
    Gelecekmiş TR’ye ama ne zaman geleceğini söyleyemiyolar

• integral sabiti İ kullanıcısına yanıt
    evet kesinlikle katiliyorum bende coook memnun olarak kullniyorum

hocam kalemle yazarken arada hafif yazida kayma hossediyormusun.... cam filmi cok kaygan olduğundan hafif kaymalar oluyor diye yorum okumuştum
    sanrim spogen kilif sebebi ile bendede oluyor

• Afusan A kullanıcısına yanıt
    hocam bende denim... goodnotes alicam yakinda ama alana kadar ucretsizleri test etmek istiyorum

gecmiste one note bilg kisa bir sure kullanmistim

bakalim gelistirme varmi yada ipad ile daha uyumlu calisyormu üstelik kalemde olacak

• catik kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kalem yazıyor kayarken onun için kalemin ucuna silikon başlık aldım hem yazarken ekrandan gelen tak tak seslerini engelliyor hem de yazarken kaymıyor kalem

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Gelince haber edin hocam yedeğini de almak istedim bulamadım ben. Geçen gün Amazon’da 121 e düşmüştü çok iyi denk getirdik o zaman

• integral sabiti İ kullanıcısına yanıt
    Çizimi, kalem kalitesini etkiler mi bu silikon?

• Yazarken çok iyi oluyor çizim yapmıyorum ama çizimi nasıl etkiler bilmiyorum.

• PROCREATE programını indirimli olarak almanın herhangi bir yolu var mıdır?

• komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    bu prog ne ise yariyor

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.