Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.996
Cevap
250
Favori
477.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim teskerede geldi sonunda Darısı bekleyenlerin başına
    Spigen kılıftan son derece memnun kaldım. Özellikle kalem koyma yeri hayat kurtarıyor.
    Çizim uygulamalarına baktım ama one note şu an iş görür gibi. Bakalım belki ücretli diğer uygulamalara geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afusan A kullanıcısına yanıt

Hangisi? Resim koyabilirmisiniz?

• DrB77 D kullanıcısına yanıt

Hocam ben 11 inç kullanıyorum, gayet yeterli.O farkı ben hafızaya verdim.Çok ders kaydım oluyor mesela, 512 GB aldım.Taşınabilirliği de çok önemli çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 18 Ekim 2020; 14:38:25 >
  • arkadaşlar tab s7 plus hakkında ne düşünüyorsunuz? ipad pro 11 2.nesil mi tercih edilmeli yoksa tab s7 plus mı? fiyat olarakta oldukça yakınlar

• bwhiteshark kullanıcısına yanıt

Spigen Apple iPad Pro 11'' (2020) / iPad Pro 11" (2018) Kılıf Urban Fit / Black - ACS01054 https://www.amazon.com.tr/dp/B0855C6YB4/ref=cm_sw_r_cp_api_i_o2cJFbMPHV15T

Linkteki kılıf hocam

• Afusan A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ne zaman sipariş verdiniz ve kaç günde geldi? Bizim şafak karanlık şimdilik sanırım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahmacunsavar

arkadaşlar tab s7 plus hakkında ne düşünüyorsunuz? ipad pro 11 2.nesil mi tercih edilmeli yoksa tab s7 plus mı? fiyat olarakta oldukça yakınlar

Telefonda androidden vazgeçmeyen biri olarak, çok karşılaştırdım. Ama iş tablet olunca millet birkaç sene önceki ipadini kullanabiliyorken samsung tarafında böyle birşey yok. Tablet kısmında android bence maksimum 2 sene ömrü var. Ama ipad pro alan biri rahat 5 sene kullanır.

• Orcunsau kullanıcısına yanıt

Hocam bende ipad taraftarıyım ancak tab s7plus a bakayım dedim. konuda ipad proyu baya gömmüşler. o yüzden ikilemde kaldım. sd865+'ta aklımı çelmiyor değil.

• Ne konuda gömmüşler hocam şikayetler nelermiş?

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt

En çok ekran farkından bahsedilmiş. baya gömenler olmuş ekranı. fiyatlarda biraz boş sallanmış gibi ben 7200tlye airpods ile aldım. klavye kalem ile samsunga 7000tl apple a 13000tl demişler. samsung tableti klavyesiz 7500tlden aşağı bulamadım sıfır faturalı olarak. en çok beğenilen yorumlardan gidiyorum bu arada. birde işletim sistemi olarak ios hantal denmiş. açıkçası yıllar önce ipod 5 kullanıyordum. yıllardır ios kullanmadım fikrim yok. bu yorumlar baya ikilemde bıraktı beni.

• Valla hocam ekran konusunda samsung oled ise bilemem. Oled ekran tabiki lcd panelden daha iyi görünecektir. Lakin hantallık konusunda yan yana koyup değerlendirmek lazım ama önyargılı bir cümle kurmam gerekirse bana inandırıcı gelmedi. Yani düne kadar ios cihazlar 4 çekirdek işlemci 3 gb ram ile android cihazlara nazaran daha iyi performans gösteriyordu. Sebep de marka değil android durumudur. Dilkat ederseniz android cihazlar 4 çekirdek işlemcileri 3-4 gb ramleri terkedeli çok uzun zaman oldu. 8 çekirdek 6gb ram ile telefonları döndürüyorlar. Ki 12z de özel bir işlemci. Yan yana gerçek hayat testleri ile gözlemlemek lazım hocam. Bir de performansta devamlılık önemli. Android tabletlerde bu ne kadar mevcut kullananlar daha iyi bilgi verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UglyOwl -- 18 Ekim 2020; 18:35:17 >
  • onboardx O kullanıcısına yanıt

256 alabılrdın aslında ... ben 128 aldım iCloud 200 GB yukselttım ayda 19 TL verıyorum. Ama en onemlısı her cihazda ıcloud ıle dosyalarıma ulaşmam oldu senede 240 TL gidecek ama nasalım hem telefondan hem Windows dızustu nemde tablet ortak 200 GB bulut ortamı mantıklı geldı bana

• İlk çıktığında klavyeyi yanında hediye veriyordu sanırım Tab S7 ve 7+'ta.

• Beyler usb-C adaptörü ile iPhone’u tablete bağladım fotoğraflarımı aktarmak için. Yalnız bunu yapınca tablet iPhone’u şarj etmeye başladı :/ Bunu yapmasını istemiyorum, bir ayarı var mı bunun?

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok, ben de ikisi arasında bir aktarım programı var diye araştırdım ama bulamadım, sadece AirDrop ile dosya paylaşabiliyorum.

• me.ke kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf video aktarımı dediğim gibi adaptörle veya typeC-Lightning kablosu ile oluyor iPhone-iPad arasında. Şarj ediyor olması buna engel olmuyor. Diğer dosya türlerini denemedim henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: lahmacunsavar

arkadaşlar tab s7 plus hakkında ne düşünüyorsunuz? ipad pro 11 2.nesil mi tercih edilmeli yoksa tab s7 plus mı? fiyat olarakta oldukça yakınlar

tab s6 kullandim 2 hafta ... klavye hediyeli almistim... 4000 tl hemde gecen sene...

oldukca iyi cihaz ozellikle ses kalitesi muhteşem Dolby Atmos acin sinema ortami veriyor...

dex modu ile duz ustu bilgisayar gibi kullaniliyor...

kisaca alip pişman olmaz kimse...

amasi var

• kalem olayi aplle pencil ile kiyaslanmaz. pencil gercek bir kalem denyimi sunuyor... s-pen ise idare eder
    • ipad iphone uyumu harika
    • dergilik tarzi gazete dergi okuma yazilimi ipad de cok iyi sayfaları cevirilen gercek bir dergi sayfasi gecis efektleri mevcut... tab s6 sevmedim gazete okumayi
    • ipad her sene güncelleme veriyor cihaz yeni ozellikler kazaniyor... samsung guncelleme olayını unutun
    • fotograflar uygulamasi iphone ile uyumlu oldugundan her sey elinin altinda oluyor
    • ios da oldukca iyi yazilimlar var goodnotes notablty gibi... bunlar samsung varmi bilmiyorum

ben artik ipad pro ile 6-7 yil geçirmeyi düşünüyorum bakalim

pro 11 boyunlarında pro 12’ inc cikarsa 5-6 yila gecerip belki ona

• quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Beyler usb-C adaptörü ile iPhone’u tablete bağladım fotoğraflarımı aktarmak için. Yalnız bunu yapınca tablet iPhone’u şarj etmeye başladı :/ Bunu yapmasını istemiyorum, bir ayarı var mı bunun?

hangi amacla yaptiniz bunu hocam

yani 2 cihazda icloud resimleri otomatik yüklediğinden neden kablo ile aktarma ihtiyacı duydunuz

iphonde yer sıkıntısı yasayip bosaltmak icin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Arkadaşlar, oyun oynarken veya iPad avuçlarımın arasındayken ön kamera kapanıyor. Bu yüzden bir süre sonra ışık sensörü parlaklığı otomatik olarak kısıyor. Ve manuel olarak yükseltemiyorum yine ışık seviyesine göre kendi bir süre sonra yükseltiyor.

Ayarlardan otomatik parlaklık vs. her şey kapalı olmasına rağmen bu engeli aşamadım, bir çözümü var mı?

kameradan değil ekran ısınmasından dolayı olodugunu dusunuyorum... erisebilirlikten beyaz noktayı kapat.tru tone kapalı olsun... birde oyundan ekran parlaklık ayarı varsa oyun ayarını fullee.... son ısıkta ben pubg oynarken yapıyor.. yuzde 80-90 larda oynarsan ısıgı kısmıyor

• Arkadaşlar kanalıma abone begeni destek olursanız sevırım.Yakında ipad pro 12.9 videolarıda cekeceğim:)))

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.