Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.093
Cevap
147
Favori
280.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 750
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 148
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catik (550 mesaj) Bori Khan (241 mesaj) Xrage77 (181 mesaj) rocker35 (169 mesaj) eyoruk (138 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2159 mesaj) Mobil (2166 mesaj) Tablet (190 mesaj) Mini (392 mesaj) Uygulama (2273 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Apple iPad Pro [ANA KONU]
Giriş
    331 Mesaj

Kılıf olarak mı hocam? Cihaz olarak uzay gri 128gb aldım kulaklık hediyesi ile birlikte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mesmerist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1263 Mesaj

Evet kılıf ve ekran koruyucuyu kastetmiştim.

|
    |
    UglyOwl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj

Aşağıda linklerini verdim hocam. Tr'ye kargo gümrük falan derken çok ucuza gelen ürünler değil. Ama özellikle kolay uygulama aparatı var diye bu ekran koruyucuyu tercih ettim. Ek olarak spigenim telefonlardaki koruyucularının cam hissinden çok memmun olduğum için önceliğim nu oldu.

Spigen Rugged Armor Pro Designed for iPad Pro 11 Case 2020 & 2018 with Pencil Holder - Blackhttps://www.amazon.com/dp/B0875GMKN5/ref=cm_sw_r_cp_api_i_h3yJFbWCSY61C

Spigen Tempered Glass Screen Protector [Glas.tR EZ Fit] Designed for iPad Air 4 10.9 inch (2020) / iPad Pro 11 inch (2020/2018) [9H Hardness/Case-Friendly]https://www.amazon.com/dp/B08HV54BF5/ref=cm_sw_r_cp_api_i_K3yJFb3WHKT8X

|
    |

• Yarbay
    3703 Mesaj
    elinizden geldigi kasar ince bir kilif da alin yedek... evde kullnirken ince kilif ile cok keyifli oluyor alet...

aliden istedim yakinda gelir burda yorum yaparim iyi cikarsa

• Binbaşı
    1263 Mesaj

Hocam siz ESR nin manyetik kılıfından bahsediyorsunuz sanırım. Yorumları çok iyi ve kılıf kibar duruyor.

|
    |
    catik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben kendi kullanım şeklimden dolayı kenarları açık kılflardan çekiniyorum hocam. Yani orijinal kısmın açık kalan ufacık kısmında 7plus telefonu kemerle çizmiştim. Ondan kucakta kullanacağım diye biraz tedirgin oldum. Ama kılıflar bi gelsin tekrar bi deneyimleyeceğim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    Az önce apple satış destek hattı ile irtibata geçtim. Siparişin durumu ve öğrenci belgesini gönderecek miyim diye. Bi mail adresine sipariş numaram ile belgeyi mail atın dedi. Onları hallettim. Kafamdaki soruları da sordum. Airpodslar çok erken ulaşacak açığ deneyim mi yoksa ipad i mi bekleyeyim olası sipariş aksaklıkları için diye bir soru sordum. İstediğiniz zaman açın kullanım dedi son ses deneyin dedi. ola ki bi sorun olursa bize ulaşın hemen hallederiz dedi temsilci. İpad teslim süresini sordum. Emin olum elinize erken gelecektir dedi kendisi. Sizin standart donanım olduğu için Türkiye stoklarından gönderilecek o yüzden gümrük beklemesi olmayacak dedi. Stoklarımız düzeldi artık ürünlerimizde dedi. İnşallah dediğiniz gibi olur dedim vedalaşıp kapattık :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ogzhntf

Hocam Smart Folio tarzı bir kılıf alıp DBrand’den kenarlık kaplama alabilirsiniz. Aşırı hoş duruyor. Hatta alalım derseniz beraber sipariş verelim kargo bedavaya gelsin. Olmaz mı?

|
    |
  • Yarbay
    3703 Mesaj

o var esr... ama benim dedgim daha telefon kiliflari gibi kapaksiz spigen kiliflar oliyor ya o tarz baktim buldum siparis verdim 2-3 gune elimde olacak

|
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj

Hocam ben siparişi geçtim amazondan şimdilik o kılflarla devam edeceğim çok masraf oldu zaten yeter artık benim için:)

|
    |
    ogzhntf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj

güle güle iyi günlerde kullanın  

|
    |

Teşekkür ederim :)

|
    |
    ruuuuud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8794 Mesaj

Tabletten çok kılıf konuşuluyor haklısınız bende hangisini alsam diye düşündüm korumak önemli iPad’leri. 

|
    |

Gerek yok ben samsung ve başka bir markayı kullanıyorum hepsinde şarj ediyor. Belki adaptörün akımı yetersizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rottice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün iş için onenote’u da aktif kullandım. Valla süper oldu 15 dkda hem not almaya hem de uygulamaya alıştım. Bir daha kağıda ihtiyaç duymam bu gidişle Tek problem ekran koruyucu kullanmıyorum çok fazla parmak izi kalıyo onada yapacak bişey yok günde 2-3 kere siliyorum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Spigen’in ekran koruyucusunu öneririm hocam canlılığı hiç bozmuyor orjinal ekranı kadar da güzel dokunmatik yüzeyi

|
    |
    Afusan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: integral sabiti

Spigen’in ekran koruyucusunu öneririm hocam canlılığı hiç bozmuyor orjinal ekranı kadar da güzel dokunmatik yüzeyi
    Gelecekmiş TR’ye ama ne zaman geleceğini söyleyemiyolar

• Yarbay
    3703 Mesaj

evet kesinlikle katiliyorum bende coook memnun olarak kullniyorum

hocam kalemle yazarken arada hafif yazida kayma hossediyormusun.... cam filmi cok kaygan olduğundan hafif kaymalar oluyor diye yorum okumuştum
    sanrim spogen kilif sebebi ile bendede oluyor

|
    |
    integral sabiti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3703 Mesaj

hocam bende denim... goodnotes alicam yakinda ama alana kadar ucretsizleri test etmek istiyorum

gecmiste one note bilg kisa bir sure kullanmistim

bakalim gelistirme varmi yada ipad ile daha uyumlu calisyormu üstelik kalemde olacak

|
    |
    Afusan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    156 Mesaj

Aynen hocam kalem yazıyor kayarken onun için kalemin ucuna silikon başlık aldım hem yazarken ekrandan gelen tak tak seslerini engelliyor hem de yazarken kaymıyor kalem

|
    |
Reklamlar
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,452
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.