Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gürgençler'de şu anda iPad mini 5 Gümüş renk 64GB stoklara girdi. 2943 Lira olarak satış fiyatı var, öğrenci indiriminde düzenleme geleceği için şu an öğrenci indirimi inaktif olduğunu söylediler. Yeni stokların da çok yakında geleceğini belirttiler.

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• mevlutucar kullanıcısına yanıt
    zubizu indirimi vardı uygulamadan kontrol edin 100 lira daha iniyor 2843'e geliyor, ben o fiyata aldım.
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    2843 şu an güzel bir fiyatmış doğrusu. Bakacağım... Acaba daha da düşer mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    1 Haziran'a kadar bekleyeceğim sanırım. İndirim devam ederse zubizu kodu kullanarak sipariş veririm...

• ipad 6.nesil wifi+cellular mı yoksa ipad 7.nesil wifi mı daha iyidir ? Fiyatlarının aynı olduğunu düşünürsek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    Elinizde 5 varsa hiç biri. Hücresel veri kullanacaksanız 6, onun önemi yoksa 7. İkisi arasında kıyaslama isterseniz şuna bakabilirsiniz.
  • mevlutucar kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda düşeceğini düşünmüyorum hocam, bulunabilecek en iyi fiyat son zamanlarda, taksit de var. Bir ara teknosa 2800 civarına satmıştı sanıyorum , tam fiyatı bilmiyorum ama teknosa faturalı sıfır cihazlar sahibinden üzerinden 3000e bir sürü ilan vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fischerweise1

Hocam ben iç mimarım. Mesleğim dolayısıyla grafik ve çizim işleriyle hayli meşgul oluyorum. Kalem tabii ki çok gerekli olacak ancak hemen alamayacağımı düşünüyorum. Ama onun dışında netflix spotify video izleme gibi fazla yük gerektirmeyen uygulamaları kullanmak için almak istiyorum
    Kalem kullanacaksanı, kalemli modeller belli. Grafik tasarım app lerini araştırıp en uygun tableti seçmeniz lazım. Pro ya doğru gider :) geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad 7 almıştım 2250 TL ye sıfır , bunu açmadan iade etsem mi tereddüte düştüm .fiyat düşer mi hiç sizce

• byturkuaz kullanıcısına yanıt
    Düşmez hocam daha ne kadar düşükten almayı planlıyorsunuz ki gayet uyguna almışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Düşmez hocam daha ne kadar düşükten almayı planlıyorsunuz ki gayet uyguna almışsınız
    herkes yazmış 1 ay önce 2050 ye aldık mediamarketten şöyle böyle ucuz diye. apple pencil alacağım birde eğitim indirimi ile 620 lere geliyor. onlara sizce zam gelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

herkes yazmış 1 ay önce 2050 ye aldık mediamarketten şöyle böyle ucuz diye. apple pencil alacağım birde eğitim indirimi ile 620 lere geliyor. onlara sizce zam gelir mi

Alıntıları Göster
    Mediamarket anlık yaptı indirimi bence uyguna almışsınız anca Eylül ayında düşer fiyattar kalem için de sarı siteden bakabilirsiniz

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    İnsanlar kutusu yedeği olmayanlara 500 TL felan istiyorlar :) 2 el olanlara . Yedeği zaten 130 lira , çok garip bu aralar 2 el piyasası şaşırtıyor beni :)

• Bugün kendi sitesinden öğrenci indirimi ile iPad 7 aldım 2399 a hiç öğrenci kartı falan sormadı bu arda 🤔🤔🤔

• Pt de ipad mini 5 2889 dan stoklara girdi. Değerlendirmek isteyen kaçırmasın.

• axilik kullanıcısına yanıt
    Pt güvenilirmi ipad 7.nesil alacaktım 128 gb 3200 e baktım pt de ipad Air 3.nesil 3640 TL 400 TL verip airmi alsam acaba a12 var sonuçta..

• Hocam salı günü pt den sipariş verdim cuma günü elimde oldu. ipad 7 nesil 10.2 32 gb olanını aldım. site güvenilir sıkıntı olmaz.
  • bcakirr B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben alışveriş yapmadım ama alışveriş yapanlardan sıkıntısız yorumlar var.

• bcakirr B kullanıcısına yanıt
    Güvenilir sitedir.

• EPTT'de sorun yaşamıştın. Onay kısmı yoktu. Para direk sahtekar satıcıya gitti. EPTT'ye talep açmıştım. Onlarda, hiç ilgilenmeden artık muhatabınız satıcı dedi. Para öyle çöp oldu. Allah'tan ufak bir tutardı.Aman dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.