Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
839.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mini'yi daha önce test ettim. Evet ekran ve kasa olarak normal ipadden ciddi anlamda küçük. Benim için avantaj aslında bu. Kullanmak ve taşımak daha rahat oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro alacak kadar profesyonel işler yapmıyorum hocam. Evet, Pro da incelemiştim. Pro biraz daha laptop yerine tercih edilebilecek bir cihaz. Ben tamamen normal kullanıcı gibi kullanacağım. (Üniversitede kullanmak, internette dolaşmak, spotify, youtube ve netflix için kullanmak gibi.)

• Mobil cihazlardan oyun oynamıyorum ama sizin de bahsettiğiniz gibi kullanım yapacağım.

• mevlutucar kullanıcısına yanıt
    Kalem vs kullanacaksınız mini çok küçük kalıyor. O nedenle air 3 almıştım çok memnunum.

• mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    Kalem kullanacağımı sanmıyorum. Öncelikle iPad almayı düşünüyorum, belki ilerde olabilir.

• Tuff88 T kullanıcısına yanıt
    Öyle bişey Aliexpress üzerinden bulabilirsin, diğer türlü Apple'ın klavyesi dışında seçenek yok.

Aliexpress üzerinden olanlarda çok dandik, bildiğiniz bluetooth klavye.

Bir gün gözümü karartıp şu Apple'ın klavyesini alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Forumda da 1 yıl kullanılmış iPad mini 5 e 2750 TL fiyat biçen var. Hergün yeniliyor ilanı.

Alıntıları Göster
    inanır mısın, kalemi ile birlikte 3000 teklif ettim, kabul etmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

inanır mısın, kalemi ile birlikte 3000 teklif ettim, kabul etmedi...

Alıntıları Göster
    Bu tipler yüzünden forumun 2. El bölümü tam anlamıyla bitti. 2. Elin ne olduğunu da, nasıl fiyatlanmasın gerektiğini de bilmiyorlar. Allah akıl fikir versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevlutucar

Arkadaşlar iPad mini 5 kullananlar memnunlar mı? En uygun nereden alabilirim? Apple'ın kendi sitesinde öğrenci indirimi ile 3071 liraya geliyor. Planlanan bir indirim tarihi veya daha uygun bulabileceğim bir yer varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler.
    Gürgençlerde 2800 civarıydı sanırım.

• Referans mesajıdır

10 gün önce N11 den ESC Market den Air 3 Gümüş aldım.
    Anneler günü için dağıtılan kuponlardan 111 TL'lik kuponu kullandım ve maximum e ticaret 100 tl puan kazandım.
    Ürün 3998 TL idi. 3998-111 - 100 = 3787 TL ye geldi. Eğitim indiriminden 53 TL aşağıya olması çok büyük olmasada bir avantajdı. Ama 6 taksit olması daha iyi bir avantajdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    logitech folio klavye modelleri uyumlu. ipad 5 için kullanıyorum zaman zaman. biraz artmış ama gene de görece uygun.
    https://www.hepsiburada.com/logitech-slim-folio-9-7-ipad-5-6-nesil-klavyeli-kilif-siyah-italyanca-920-008635-p-HBV00000QTGIX
  • unalub U kullanıcısına yanıt
    10.2 inç için olur mu dersiniz

• Arkadaşlar merhaba. Apple Resellerların çoğunda iPad stokları bitmiş gözüküyor. 1 Haziranda'da mağazalar açılacak biliyorsunuz, acaba stok yenilemek için 1 Haziran'ı mı bekliyorlar dersiniz? Bir de bu sene Mini 6'nın çıkması gibi bir durum var mı sizce?
    Teşekkürler...
    ipad 5 (2017) boyutları 241.2 x 185.7 mm.
    10.2 inç ipad boyutları 250.6 x 174.1 mm. boyu 1cm daha uzun, eni 1 cm daha dar.

çerçeveli kılıflı bir model değil de, benim kullandıgım gibi sadece klavye şeklinde bir model tercih ederseniz boyu uymasa bile klavye ve stand olark kullanabilirsiniz. burada 2012 tarihli bir inceleme mevcut, benim aldığım model de buna çok benziyordu. https://www.youtube.com/watch?v=K4qF0PTSWvo

ama taşıma sırasında da ekranı korusun derseniz veya çerçevesini saran bir model isterseniz ipad 10.2 uyumlu bir model seçmeniz şart.
    https://www.logitech.com/tr-tr/product/combo-touch.920-009616.html?crid=1762

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalub -- 28 Mayıs 2020; 9:22:23 >
  • Kılıf tavsiye, çok karizmatik. Bendeki kahve, Sadece tablet sığar.
    https://m.n11.com/ipad-tablet-kilifi-97-ince-kadar-uyumlu-standart-P341042653
    Şık, kalın, mıknatıslı kapak, içi kumaş kaplama, suni deri, mıknatısın oldugu yerde çizgi şeklinde iz var ama kapağın altında kaldığı için sorun yok. İpad5 ile tam uyumlu. Tavsiye ederim.

Ölçtüm, 5ten büyük tabletler için uzun değil! Genişlik olarak belki max 5mm tolere edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 28 Mayıs 2020; 18:3:38 >
  • Merhaba arkadaşlar. İkinci al ipad tablet alacağım. 2000 tl ye kadar bütçem var. Bütçen dahilinde hangi modeli tavsiye edersiniz? 1750₺’ye ipad air 2 modeli uygun mudur? Pek bilgim olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum

• fischerweise1 kullanıcısına yanıt
    İpad 7 al biraz daha çıkarsan indirimlerde sıfırını alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: fischerweise1

Merhaba arkadaşlar. İkinci al ipad tablet alacağım. 2000 tl ye kadar bütçem var. Bütçen dahilinde hangi modeli tavsiye edersiniz? 1750₺’ye ipad air 2 modeli uygun mudur? Pek bilgim olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum
    Be için kullanacaksınız onu netleştirin, kalem kesin lazımmı onu netleştirin. Gerisi kolay.

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iç mimarım. Mesleğim dolayısıyla grafik ve çizim işleriyle hayli meşgul oluyorum. Kalem tabii ki çok gerekli olacak ancak hemen alamayacağımı düşünüyorum. Ama onun dışında netflix spotify video izleme gibi fazla yük gerektirmeyen uygulamaları kullanmak için almak istiyorum

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Tam aradığım ürün gerçekten harika,
    10.2 için uyum sağlarsa hemen sipariş geçeceğim teşekkürler paylaştığınız için.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.