Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.789
Cevap
316
Favori
464.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1307
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 316
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catik (220 mesaj) burak335 (77 mesaj) xweser (60 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) hvl00 (46 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1624 mesaj) Mobil (1437 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (282 mesaj) Uygulama (692 mesaj) (94 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1090 Mesaj

Hocam ben gece baktım pixel test yaptım ışık sızması yok gibi. 2 yıl garanti var sorun olursa yollarız olur biter. Araştırmak iyi bence. Yeşil Renk aldım hocam. Bu fiyatlara bence bedava
    |
    |
    ///MRE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Dogru soyluyorsunuz. Reddit de sky blue renginde sorun oldugu yazilmis. Bende gumus rengini aldim. Aslinda ips ekranlarda olabilen birseymis. %100 parlaklikta karanlik ortamlarda olan birseymis. Pro almayi da dusundum ama daha eski model diye almak istemedim ve tabi daha pahali. Apple pencil icin indirim goren var mi? Kalem ve kilifda alacagim. Kalem olarak apple pencil 2 mi en mantiklisi farkli marka uyumlu verimli calisir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umut Aşkın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1090 Mesaj

Kalem ucuza zor Hocam. Hele 2.nesil. Benzer ürünler var ciddi ciddi Apple Pencil 2 kadar iyi olan ürünler. Almayı bende düşünüyorum. Kılıf esr marka çok iyi. Trde çok pahalı aliexpress üzerinden bi nebze daha uygun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj

logitech crayon aldım troy dan, kargo verilmedi deneyimleyemedim daha :) ama güzel yorumlar vardı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Evet logitech crayonu bende duydum. Basınç sensörü yokmuş sanırım. Ben grafikerim çizim için daha çok kullanıcam kalemi, basınç sensörlü kalem daha mantıklı gibi duruyor. Birde beyaz kalem nedense iPad in yanına daha çok yakışıyor. Logitech renk ve şekil olarak biraz tuhaf olmuş :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    İpad air 4 64gb 5000₺ İpad pro 11 3. nesil 8.600₺ Hangisi FP? Çok Profesyonel bir iş yapılmayacak ama Pro çok güzel göründü gözüme 6 taksit alınır mı ki acaba ipad 8’den sonra air 4’üde mi geri iade etsek valla bilemedim (Vazgeçtim sonra onu da iade eder İpad 12’9 inç 5. nesil alırız biz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmaaa1907 -- 16 Mayıs 2021; 21:52:2 >
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karizmaaa1907

İpad air 4 64gb 5000₺ İpad pro 11 3. nesil 8.600₺ Hangisi FP? Çok Profesyonel bir iş yapılmayacak ama Pro çok güzel göründü gözüme 6 taksit alınır mı ki acaba ipad 8’den sonra air 4’üde mi geri iade etsek valla bilemedim (Vazgeçtim sonra onu da iade eder İpad 12’9 inç 5. nesil alırız biz)
    Eger m1 gibi bir ihtiyacınız yoksa su an hem vatan da hem mediamarktta 12.9 pro 8640 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj

Boyutu önemli değildi işlemcisi performansı özellikleri bakımından düşündüm ama sonra vazgeçtim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akelei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Ok hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,267
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.