Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler, güle güle kullanın

• AmIMad. A kullanıcısına yanıt
    Sağolun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evacold

Merhaba. Yalnızca dizi film izlemek ve kitap okumak için tablet alacağım. iPad 8 yeterli olur mu? Nereden almalıyım?☺️

Bende o amaçla kullanıyorum yeterli dostum. Sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi fiyat skalasında ipad 8.nesil mantıklı bir seçim midir?

• EPICA kullanıcısına yanıt
    2800 lira civarındayken üniversite öğrencisi için mantıklıydı. Slayt, pdf okuma. Video izleme için alınabilir. Ama sade oyun için alınır mı? Bilmiyorum. App store da çoğu şey ücretli almadan önce oradaki fiyatlara bakmak da lazım. Sonuç olarak alınabilir amaca bağlı olarak

• RipperNo! kullanıcısına yanıt

Aslında bütçe 5 bine kadar çıkabilir. Bu noktada air 4 mü alınmalı sizce, aradaki farklara değer mi?

• EPICA kullanıcısına yanıt
    Ben air 4 aldım. Kalem de aldım. Üniversite öğrencisiysen çok işe yarıyor.
    Air 4 alma sebebim.:
    ✔️iPad 8.nesil kasa olarak eski geldi.
    ✔️1.nesil kalemin sarj etme şekli hoşuma gitmedi.
    ✔️Daha güncel cihaz.

Kötü yanı olarak. App store daki uygulamalar biraz pahalı. Onları araştır

• Merhaba, daha önceden bahsetmiştim 2 farklı firmadan ipad almıştım. Şengüller iletişimden ipad air 4, Pt’den ise ipad 8 almıştım. İkisinde de ölü piksel çıktı. İpad Air 4 üzerinde büyük iki tane, Ipad 8 üzerinde ise bir tane küçük ölü piksel vardı. Şengüllerden aldığımı 2 hafta önce iade ettim fakat ondan henüz ses çıkmadı. Pt’de ise geçen hafta ilettiğim cihaz dün teslim edildi. PT den almak isteyenlere fikir vermesi adına paylaşıyorum. Ölü pikselden dolayı iade etmek istediğimi söylediğimde benden hiçbir şey istemediler. Ürünü tam kutulu bir şekilde, verdikleri kargo numarasına göre faturasıyla kargoladım. Tam 5 gün sonra sıfır, jelatinli ürünü bana teslim ettiler. Ne bir soru sordular, ne de bir sıkıntı çıkardılar. Çok memnun kaldım. Almayı düşünen olursa, satış sonrası destek de çok önemli bunu da atlamayın derim. Şengüller tarafında ise bazı sıkıntılar yaşıyorum ama tam süreç tamamlanmadan yargılamak da istemiyorum. Orada süreç biraz daha sıkıntılı ve uzun sürdü. Süreç sonuçlanınca, almayı düşünenlere fikir vermesi adına onu da paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weightestim -- 23 Mayıs 2021; 12:32:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• weightestim W kullanıcısına yanıt

İlk defa ölü pikselin büyüğü küçüğü olduğunu duyuyorum. Biraz daha açıklayabilir misiniz yaşadığınız sorunu

• Daha önce görenler kusura bakmasın, soranları görünce tekrar paylaşmak istedim, amacım birilerinin işine yaraması sadece :)

İpad air 4 bir kullanıcı gözünden;

ipad 8. nesil ;

Bu iki video farka değer mi değmez mi karar vermenize yardımcı olabilir, iki cihazda elimin altında yine buradan dm ile yada yorumdan istediğiniz sorabilirsiniz..

• Christhof C kullanıcısına yanıt
    Yani şöyle açıklayayım. ipad 8 de bir toz tanesi gibi bir siyahlık vardı. Hangi rengi açarsam açayım, siyah bir toz tanesi gibi ekranda duruyordu. Ipad air 4 de ise sanki iki, üç toz tanesi yan yana gibi daha iri bir siyahlık vardı. O da aynı şekilde bütün renkler için siyahlık kalıyordu. Ayrıca, Ipad Air 4 de bir tane de ipad 8 deki gibi ufak bir toz tanesi gibi siyahlık sadece kırmızı renkli bir arka plan açarsam siyah gösteriyor diğer renklerde bir sıkıntı olmuyordu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iPad Air 4 için çanta önerebilir misiniz kılıf şeklinde sadece kendisi sığsa yeterli. esr kılıf aldım ayrıca çanta arıyorum.

• weightestim W kullanıcısına yanıt

Fiyatı 5bin lira bandına düşünce bende kardeşime aldım n11 cepekspress mağazasından, şengüllerden yani. kardeşimin işini görmediği için iade etmek istedik ve başımıza gelmeyen kalmadı. kesinlikle ama kesinlikle pozitif teknolojiden almanızı tavsiye ediyorum. ben bilgisayarımı da pozitiften aldım hiçbir problemim yok her türlü destek olacak bir firmadır. tableti fiyatına aldanıp şengüllerden aldım ben yandım siz yanmayın :)

https://forum.donanimhaber.com/n11-thh-kararini-uygulamiyor--149194328

• merhabalar ipad 8 sahibiyim ve çok mennunum şuan airpods istiyorum ve galiba 1 ay sonra eğitim indirimiyle air 4 yanına hediye ederler öyle bir şey olursa çiziği bir şeyi olmayan 32 gb 8i satıp sizce üstüne ne kadar koyarsam air 4 ve airpods sahibi olabilirim ve değer mi asıl istediğim dediğim gibi kulaklık

• quote:

Orijinalden alıntı: canverse

Bu mesaj silindi.

Bunu google a yazsana delikanlı, nispet mi yapmak niyetin :)

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt

İnsan gibi soru sorduk. Burada google'layınca bulunamayan indirimleri yakalıyor insanlar.

Neyse senin gibi insanları akıl edemedik tabi.

İyi günler.

• canverse C kullanıcısına yanıt
    Satın aldığınız ipad kac gb idi?

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt

Selamlar.

32 GB hocam.

Gönül 128 almak isterdi ama fiyat farkı yüksek olduğu için 32 alabildim.

• canverse C kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam kıyas yapmak için sormuştum tlye cevirince 2400 civarına geliyor burada pt elektronikte öğrenciler için 2800e satiliyor demek ki bu üründe TRden 2 yil garantili almak daha cazip.Peki performansını nasil buldunuz

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt

Evet bence de dediğiniz gibi gereksiz bir alışveriş olmuş gibi geldi. Henüz kullanamadım. Taşınma süreci çok yıprattı.

En kısa zamanda deneyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.