Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet biliyorum ama demo ürün vesayre de olabilir bilemiyorum tabi. ben trendyol üzerinde teknosa'ya sorulan soruları okudum.

https://m.trendyol.com/apple/ipad-air-10-9-inc-wi-fi-64gb-gok-mavisi-myfq2tu-a-p-58255948/saticiya-sor?merchantId=107870

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutuyu açıp şarj aletini çıkarmaları gerekir, Teknosa bir cevapta şarj aleti yok demiş ama umarım yanlıştır, iade ederim.

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Ben yakın zamanda bir firmadan 5.100 tl ye Air 4 ve başka bir firmadan 2.800 tl ye ipad 8 aldım. Her ikisinde de ölü piksel çıktı. Apple’ı aradım ve daha 1 kez kullanmadığım cihazları garanti de ekran değişimi yaparız siz o nedenle aldığınız firmaya iletin dediler. Birini iade için gönderdim. Servise ilettik servis sonucunu bekleyin dediler. Diğerini de pazartesi günü iade için göndereceğim. Alanlar mutlaka ölü piksel kontrolü yapsın. Çok can sıkıcı bir durum. Hem de apple ürününün arkasında durmuyor eğer Apple store dan almadıysanız.
  • weightestim W kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam. Anlaşılan Apple kendi dükkanı haricinde satılan ürünlere 2. Sınıf muamele yapıyor. Lakin 6300 nedir yahu! Hadi 5500 olsun. Açıkçası anlattıklarınizdan sonra bu fiyat farkının nedeni anlaşılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bzkynkvlcs

Kutuyu açıp şarj aletini çıkarmaları gerekir, Teknosa bir cevapta şarj aleti yok demiş ama umarım yanlıştır, iade ederim.

benim tabletim kargoda hocam,gelsin bilgi vereyim size. eğer şarj cihazı yoksa ben de iade edeceğim. (zannedersem kutu açılmış demek oluyor o zaman.)

• quote:

Orijinalden alıntı: bzkynkvlcs

Kutuyu açıp şarj aletini çıkarmaları gerekir, Teknosa bir cevapta şarj aleti yok demiş ama umarım yanlıştır, iade ederim.

Ben Trendyol üzerinden Teknosadan Air 4 aldım şarj aleti var herhangi bir problem yok üründe.

• Acilmis kutu urun satamazlar. Ben vatan mediamarkt teknosa trendyol fiyat arastirmasi yapiyorum space gray tutturamadim bir turlu. Gri renk buldum sepete ekledim alayimmi almayimmi derken onlarda gitti. Vatanda fotograflar kutu icerigi fotografi var ekran goruntusu alin. Media markt de teknik ozelliklerde guc adaptoru diye yaziyir ekran goruntusu alabilirsiniz. O sekilde satmak zorundalar. Ama teknosa yine isin kurnazliginda herhangi bir bilgi yok. Bende teknosadan almak istemiyorum. Sarj adaptoru cikiyorsa mecbur alacagim.

• OHOHO O kullanıcısına yanıt

Hangi rengi aldiniz. Bende gumus rengini almak istiyorum. Belirli tarihten sonra olanlardami yok acaba? Teknosa Musteri Hizmetleri ilk sarj aleti var dedi sonra yok dedi. Sonra sarj aleti var dedim sarj adaptoru demedim. Sarj adaptoru yoktur dedi. Bilgileri yok anladigim kadariyla. Yeni iPhonelar gibi saniyorlar sanirim.

• ///MRE / kullanıcısına yanıt
    bence telefonlrdan cikmiyor ya onunla karistiriyorlar

bilgi karmasasi var… tablet siparişlerinizi hepsinde sarz adaptörü cikar arkadaşlar sıkıntı yapmayin 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: ///MRE

Hangi rengi aldiniz. Bende gumus rengini almak istiyorum. Belirli tarihten sonra olanlardami yok acaba? Teknosa Musteri Hizmetleri ilk sarj aleti var dedi sonra yok dedi. Sonra sarj aleti var dedim sarj adaptoru demedim. Sarj adaptoru yoktur dedi. Bilgileri yok anladigim kadariyla. Yeni iPhonelar gibi saniyorlar sanirim.

Mavi renk aldım ben. Muhtemelen dediğin gibi iPhone'lar ile karıştırıyorlar. Garantisini vs. kontrol ettim bir sıkıntı yok rahatlıkla alabilirsin. Apple store'un desteği ile ilgili daha önce Turkcell'den aldığım iPhone X için sitesinden randevu alıp götürdüm herhangi bir sorgulama yapılmadan işlem yapılmıştı.

• Yeri değil biliyorum ama fikir almak için sormak istedim. Steamde olan bir çizim uygulaması var. Mac os x desteği var.

Apple tablette kalem ile bu programı kullanmak mümkün mü?

Tablete direk kurulabilir mi?

Tableti monitör olarak kullanıp çizim yapılabilir mi?

• OHOHO O kullanıcısına yanıt

Gumus rengini satin aldim bende trendyoldan. 2-3 kisi daha sormus adaptor cikmiyor seklinde bilgi veriliyor. Trendyoldan alipda adaptor cikmayan oldu mu? Apple bu sekilde urun sattirabilir mi ben anlamadim? Bunlara sorunca adaptor yok deniyor. Apple a sorun demisler bazi cevaplarda apple var derse adaptor icin o zaman napicaklar anlamadim.

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Ya şansızlık bende ya da gerçekten bir şeyler var. Ama eğer servisten sıfır ürün ile değiştirilirse, o zaman 5.000’e alınıp en kötü servis üzerinden yenilemek gene daha karlı olacaktır. Bu süreçler bittiğinde, aldığım iki firma için de süreçleri anlatan bir yazı yazmayı düşünüyorum.
  • iPad mini 5 uzay grisini Apple etkinliği gecesi zamlanmadan GittiGidiyor üzerinden almıştım. Fakat aklımda beyaz rengi ukte kaldı. Ekranda ölü piksel mevcut ve yenisi ile değişim garantim var. Sırf beyaz renge geçmek için bunu satıp (ucuz yollu diyerekten) 8.nesil alayım mı? Gitgellerdeyim... Siyah rengi çekici gelmiyor ve soğumaya devam ediyorum cihazdan..

• mesaon kullanıcısına yanıt
    Gumus ve siyah var bende. Siyah her zaman karizma. Tercih meselesi bu kisisel. İpad 6 da var elimde. Mini 5 mukemmel bir cihaz. Tasinabilirlik onemliyse hic degistirme. Pili cok iyi gitsin ekran buyuk dersen o baska. Yanliz 32 gb almamakta fayda var. Mini 5 bir avantajida 64 ten baslamasi.
  • ///MRE / kullanıcısına yanıt
    İpadlarde adaptor cikmama gibi bir durum kesinlikle yok. Kablo ve adaptor standart. Adaptor cikmamissa satici firmanin yaptigi birseydir. Ayrica buyuk kurumsal firmalar boyle birsey yapmazlar.
  • crepeer39 C kullanıcısına yanıt
    su miniler o koca kasaya 7.9 ekran cok kotu…
    ayni kasa boyutuna 8.5 inc yada 8.9 inc sigdirsalar cok alicisi olur
  • catik kullanıcısına yanıt
    Bekledik bu etkinlikte fakat tanitilmadi. O kasaya tam ekran yapsalar mukemmel olur ama apple bu. Diger urunleri biraz daha satsin yapabilir ilerde. Kismet gorecegiz.
  • crepeer39 C kullanıcısına yanıt

Mini 5 hakikaten güzel ama renk yüzünden albenisini gözümde yitiriyor ona üzülüyorum. 64 söylemiştim zaten. iPad 8 boyut olarak epey büyük ama ulaşılabilir beyaz rengi için düşündüm sadece. Büyük cihazların gitmediğini anladım zaten, ki daha yeni Pro 11 3.nesili sattım. Olmadı beyaz çerçeveli ekran koruyucu alır takılırım. Yeni cihazlarda da artık ön panelde renklerin sabit olması.. ne bileyim biraz tercihe bırakılsaydı keşke.

• mesaon kullanıcısına yanıt
    Benden tavsiye. Siyah renge her zaman kilif aksesuar bulabilirsin. Pdf kitap okurken gozu yormaz. Karizmadir. Beyaz goz yorar tecrubeyle sabittir. Aynen yeni cihazlar hep siyah. Arkasi farkli sadece. Spigenin touch armor siyah kilifini al bak cihaz nasil oluyor. Ben aldim. Cihaza bir daha asik oldum. Pro 11 de var fakat mini 5 siyah spigen kilif ve ekran koruyucu ile mukemmel oldu. Heryere tasiyabiliyorsun. İpad 8 tabiki guzel cihaz. Sen hangi boyut istiyorsun once ona karar ver. Renginide takma. Zamanla seversin.
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.