Şimdi Ara

Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler [Güncellendi] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
73
Favori
99.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
993 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Is isten gectikten sonra herkes az cok mantikli sey dusunur. O halde yapilacak mantikli sey bana da bu gelirdi muhtemelen.

Benim en cok sasirdigim nokta su ki, nasil bu kadar basit bir acik birakabiliyorlar?

Dh de haberinin yapilmasini umuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yorum vardı " APPLE - Another Privacy Problem Lingers Endlessly" ...
    Tebrik ederim hayretle okudum, anlamadım. Çalışmalarınıza tam gaz devam etmelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 10 Şubat 2019; 2:30:35 >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    Sen bakma millete hocam hacker çok var :D Belki tanıdıklarından biri bile olabilir, ama söylemiyordur.

Bu arada konu sahibine helal olsun. Umarım alabileceğinin maksimumunu alırsın hocam.
  • Apple hisseleri dibe doğru giderken bu olayı farklı bir şekilde duyursaydınız muhtemelen onlar için felaket olurdu. Ek olarak şunu da belirtmeliyim bu bir açıktan çok backdoor gibi gözüküyor. Tıpkı intel işlemcilerdeki backdoor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArıKovanınaDalanAyı -- 10 Şubat 2019; 3:19:36 >
  • Vay be adamlara iyilik yap ne kadar zarardan davadan kurtar ve sonuç? Adamlar teşekkür bile etmesin çok güzel çok, keşke Michael olsaydın abi be paraya konmuştun.

• Redditte kanıtlarıyla beraber paylaşın kisa sürede yayılacaktır zaten.

• Bir arkadaşıb dediği gibi Rusya'ya bunu bir program yapar satardım köşeyi dönerdim. Nereden bulacak apple beni 😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödül hakkınız ama asla alamayacaksınız, olay kapatılacak. Açık büyük olduğu için veya Türk olduğunuz için değil, Icloud hakkında olması yeterli. Icloud dan o kadar çok patladılar ki bulunacak en ufak açık bile güven sarsar biliyorlar, dolayısı ile en ufak şey bile saklanmak isterken bu tür bi açık, kusura bakmayın dost acı söyler doğru olanı yapmışsınız ama ödülü vermemek için her şeyi yapacaklar.

• Umarım artık haber yapılır
    Tebrikler bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keske redditte paylaşsaydın hocam. apple büyük yamuk yapmış.
  • deneme
  • Hocam tuvnera ya sorsaydınız.
    Adamın uzmanlık alanı.

Tuvnera şimdiye Apple ceo su olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bunun bir açık olmadığını herkes farkında... Herzaman açık bir kapı bırakıyorlar...

• Düzgün bir İngilizce ve format ile, herşeyi açık ve net anlatarak reddite koy. En çok orda ivme kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faustus -- 10 Şubat 2019; 6:42:38 >
  • ben böyle birşey bulsam hiç bir zaman resmi kanallara başvurmam ki. başvursam bile ilk videoyu attıktan sonra para ödemesi yapmazsa önce hackerlara sonra haber kanallarına vererek tehdit ederdim. baktım para vermiyor. ondan sonra yayarım herkese. hiç işim olmaz applele mepille.
    şimdi seni hem apple kandırmış oldu. hemde bulduğun açık kapanmış oldu
  • Bir şey olmaz başka açık olur onu da bulursun sen koçum benim.
  • bunlara iyilik yaramaz hocam süper bi çalışma ancak sonucu olmaması üzücü
  • Bende vaktiyle bir kumar sitesinde demo hesapla algoritmada bir açık bulmuştum. Gerizekalılar 7 kere üst üste kayıp kaydedildiğinde kullanıcının şevki kaçmasın diye kayıtsız şartsız kazanması için programı "if" döngüsüne sokuyordu. Bende o "if"i" when(1) "yaptım. Demo hesapta 1 saatte milyonlarca kredi kastım. Sonra bir mesaj tam hatırlamıyorum ama bazı vaadler sonrası açığı verdim. Ödülü banlanmak oldu. Benimki eğlenceydi hiç gerçek hesaba geçip kazanca çevirmeyi düşünmedimde istemedimde.

Demek ki bu tür durumlarda önce kendinizi sağlama alacaksınız. Bahsi geçen dünyaca ünlü şirket cini şişeye geri sokup şişeye tıpayı basmayı denemiş başarmış.

• Ülkemdeki bu Apple sevdasını bir türlü anlamış değilim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.