Şimdi Ara

Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler [Güncellendi] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
73
Favori
99.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
993 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten inanılmaz.Tebrik ederim sizi.Umarım hakkınızı en kısa sürede alırsınız.Bu forumda son zamanlarda açılan en önemli başlık bu olmalı.Hak ettiğiniz çok başkaydı.

Duruşunuz için ayrıca tebrik ederim.
  • nexus can N kullanıcısına yanıt
    Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler [Güncellendi]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demek ki bazen p*ç olmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FashionC0L0Rs

Ansızın 82 apple 83 microsoft
  • yanlışın var. böyle bir backdoor olamaz. çünkü çok basit ve herkesin bulabileceği birşey olduğu için bu riski göze alamazlar. tabi kimse böyle bir açığın apple'da olacağını tahmin etmez orası ayrı bir konu ama dediğim gibi backdoor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beware. -- 10 Şubat 2019; 11:45:40 >
  • piyango çıkmış ve yırtıp atmışsınız tebrikler

• Sağlık olsun. Bi daha ki sefere daha farklı bir yol izlersin.

• Dostum öncelikle merhabalar.Yazını baştan sonuna kadar keyifle okudum.Fakat kusura bakma ki gözümden kaçmış olabilir apple türkiye ile mi bağlantı kurdun.?

Ayrıca bende kendimden buna benzer bir olayla bahsetmek istiyorum.

2014 yılında türkiye iş bankasının işcep mobil uygulamasında bir güvenlik açığı tespit ettim.Herhangi bir internet ağını kapattığınız zamanda birkaç işlemler menüsünde istediğiniz gibi dolanıp para transferi vb. işlemler yapabiliyordunuz.Müşteri hizmetleri ile görüştüğüm de durumu sadece yazılım veya güvenlik departmanına ileteceğimi söyledim.Daha sonra beni hem yazılım hem de güvenlik müdürü ile görüştürdüler.En az 1 hafta iletişim halinde olduk fakat sonucunda herhangi bir teşekkür dönüşü bile olmadı.

Demem odur ki bu kurumlar boşa maaş ödüyor.Ülkemiz de ne yazık ki bu tür işlere değer ve önem verilmiyor.

• Emeğin karşılığı alınmadan olmaz.İlle de para alınmalı apple dan.Açık ve net bir şekilde emeğinizin karşılığını tekrar isteyin.

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    yüksek rakamlara satsaydı bu parayı banka hesabına çekerken sorun yaşardı her türlü Masak hesabı incelemeye alırdı yüksek miktarlarda
  • Dibine kadar okudum ve gurur duydum umarım hakettiğin yer ve kazançlara ulaşırsınız güzel iş çıkartmışsınız 👏👏

• Hocam ödül sözü verildiğine göre mahkeme sart.
    Artı konuyu farklı yabancı forumlara da tasıyalım.
  • Hocam böyle firmaların çok hareketleri adamı kanser ediyor ama bizi aydınlatan bir olay artık bu , iCloud kullanmak istemiyorum net olarak .

• Abi ben senin yerinde olsam bu işin peşini bırakmazdım ve yeni yeni açıklar bulmaya çalışırdım sonra kan alırdım apple'dan açık ve net.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç ünlünün bilgilerini kaydetseydin ne olurdu

Hapis

Para

Yoksa ikiside mi

• Sonu kötü olsana tebrik ediyorum

• Bir türk vicdanı işte bu.. İyi niyetle davran ama karşındaki aç bi canavar anlıyor musun... Bi amerikalı bunu bulsa appleın götüne çomak somardı

• Bu karaktersizlere bedava iş yapman ilginç dibine kadar sömürürdüm

• Merhabalar, 15 yılın üstünde bir üyeyim, sizin bilgi beceri ve kabiliyetlerini paylaşan insanlari tebrik ve takdir ediyorum.
    Sonuc itibari ile bu durum android ile olsaydi sonuç farklı mi olurdu merak ediyorum.

Keşke bu dünyadaki bu tür işlerin kul yapısı olduğu ve el elden üstündür mantığı ile sizi sahneye almalarını beklerdim.
    Yazıklar olsun Apple.
    Tüm dünyada bir çok firmanın üst yönetiminde mutlaka bir Türk olması yadırganmıyorda, bu vesile ile aldığın önlemi gururla söylemek mi garip oluyor.

Tekrar yazıklar olsun Apple!

• Belki de hayatında bir daha gelmeyecek milli piyango gibi bir fırsatı kaçırmışsın demek ki zeka ile akıl bir degilmiş gelmişsin kul hakkından söz ediyorsun zaten bu ülkedekiler de sizler sayenizde ekmek yiyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.