Şimdi Ara

Apple EarPods 3,5 mm Jak Girişli Kablolu Kulaklık 67.81 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
11.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

sen farkında mısın ;

- apple , jack girişi kaldırdı diye piyasadaki eski iphone modeller de mi bir anda kalktı ?

- incehesap'taki çakma olma ihtimali var, daha önce bim sattı , çakma çıktı , apple kendi sitesinde orjinali 250 lira

Alıntıları Göster
    Bim ne ya cidden karşılaştırma yapılacak bir firma mı sizce? Amazon tüm dünyada iş yapan ve ünlü bir firma, bim ne olduğu belirsiz mallar satan basit bir yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

satıcısı amazon muydu önemli olan o?

bir de orjinal olup olmadığını nasıl anlarız ? ürün gelince kontrol ederiz orjinal değilse iade isteriz.

Alıntıları Göster
    Evet amazondu eminim.

• quote:

bim de amazon kadar olmasa da milyonluk firma, ama sattı

Alıntıları Göster
    oha sen şimdi bimle amazon'u mu kıyasladın ben mi yanlış okudum?

ayrıca amazon milyonluk değil hatta milyarlık bile değil , trilyonluk firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Aralık 2018; 19:37:0 >
  • Yine sayfalarca sürecek kavganın ilk tohumları atıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirim bitmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca amazon sahte kulaklık satmaya tenezzül etmez. Burada kulaklığa laf eden, %100 sahte diyenler ya zamanında 100-150-200 tlye almıslardır ya da klasik Türk mantığı bu paraya bu ürün olmaz kesin sahte düşüncesi ile hareket eden tipler.

Bal gibi de olur eski tip kulaklık
  • Şu anda işteyim ilk molamda gördüm, vaktim azdı ikinci molamda alırım dedim bitmiş. Kaçırdık üzdü. Tekrar düşerse haber verin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 5 Aralık 2018; 20:4:40 >
  • şunu kullanmayın toplum içinde yahu. Son sesde v.s dinlediğinizde kesinlikte dışarıya çok fazla ses veriyor.
    otobüste dinleyenleri dürtüp kıstırıyorum seslerini YETER takmayın dandik kulaklığınızı.
    Not: samsung un bir ucu kısa olan kulaklığı bile bundan daha iyidir.
  • İncehesaptaad bu fiyatta

• 35 tlye akg kulaklik aldim julak içi hem kulaktan dusmuyor hem sesi disari vermiyor gümbür gumbur bi kulaklikdi zaten bi kulakliga sirf elna resimi var diye 200 300tl verilmez bence dh ölücü ruhuna ters

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar bende bu akg den alicaktimda n11 den mi aldiniz? Begendiniz mi? Mikrofonu falan nasıl? Yardimci olurmusunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bim de amazon kadar olmasa da milyonluk firma, ama sattı

Alıntıları Göster
    Habere konu ürünler, ithalatçı firma tarafından verilen, ürünlerin orijinal olduğu bilgisi ve güvencesi ile satışa sunulmuştur. Fikri ve sınaî hakların korunması bilincine sahip olan BİM faaliyetlerini her zaman yasalar, ticari etik kurallar ve dürüstlük çerçevesi içinde yürütmektedir. Nitekim Apple şirketi tarafından gönderilen ihtarname ardından, ileri sürülen iddialar için şirketimiz tarafından araştırma başlatılmış ve iyi niyetli bir yaklaşımla bu ürünler satıştan çekilmiştir.

Daha sonra Apple tarafından ithalatçı firma aleyhine suç duyurusunda bulunulması üzerine, Savcılık tarafından atanan bilirkişi ürünleri incelemiş ve 10.05.2018 tarihli rapor ile söz konusu ürünlerin marka ve ürün kullanımı kapsamında birebir aynı ve orijinal oldukları sonucuna varılmıştır. 29.05.2018 tarihinde ithalatçı firma yetkilisi hakkında kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmiş, Apple tarafından savcılık kararına yapılan itiraz işleminin de reddi üzerine, söz konusu takipsizlik kararı kesinleşmiştir.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    http://www.diken.com.tr/bimden-urunler-sahte-diye-ihtarname-ceken-applea-bilirkisi-urunler-orijinal-dedi/
    Yani muhterem bilirkişi(!) ürünlerin orjinal olduğunu üreticisinden bile daha iyi bildiğini ortaya koymuş. Ülkedeki hukuğun yerlere serilmiş hali işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomustafa -- 6 Aralık 2018; 3:45:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

BİM'de de sahte satılmaz diye güvendik ama sahte çıktı. Apple, orijinal bir ürünü bu fiyata toptancılara bile vermez bence. Dolayısıyla sahtedir tahminim.
    Bilirkişi Bimde satılan kulaklıkların orijinal olduğuna karar vermişti
  • bimdeki ürünler çakma değildi orjinali ile fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeomustafa

http://www.diken.com.tr/bimden-urunler-sahte-diye-ihtarname-ceken-applea-bilirkisi-urunler-orijinal-dedi/
    Yani muhterem bilirkişi(!) ürünlerin orjinal olduğunu üreticisinden bile daha iyi bildiğini ortaya koymuş. Ülkedeki hukuğun yerlere serilmiş hali işte...
    hocam bim bim apple boykot ediliyor diye iphone 6 satmaycağını açıklamıştı.bu çakma muhabbeti o zaman çıktı.bence ürünler orjinal.

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Bende ve kardeşimde orijinal Earpods var ve sitede seri numarasından sorguluyorum bir şey çıkmıyor. Millet nasıl sorguluyor anlamıyorum. Belki iPhone telefonun içinden çıktığı, ayrıca almadığımız için çıkmıyordur diye düşünüyorum.
    Birebir cakmasini yapan firma 10-15 rakamdan olusan herhangi bir earpods seri nosunu bulup yazamayacak mi ustune? Seri nonun dogru olmasi orijinal oldugu anlamina gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: mcdaredevil_17

Habere konu ürünler, ithalatçı firma tarafından verilen, ürünlerin orijinal olduğu bilgisi ve güvencesi ile satışa sunulmuştur. Fikri ve sınaî hakların korunması bilincine sahip olan BİM faaliyetlerini her zaman yasalar, ticari etik kurallar ve dürüstlük çerçevesi içinde yürütmektedir. Nitekim Apple şirketi tarafından gönderilen ihtarname ardından, ileri sürülen iddialar için şirketimiz tarafından araştırma başlatılmış ve iyi niyetli bir yaklaşımla bu ürünler satıştan çekilmiştir.

Daha sonra Apple tarafından ithalatçı firma aleyhine suç duyurusunda bulunulması üzerine, Savcılık tarafından atanan bilirkişi ürünleri incelemiş ve 10.05.2018 tarihli rapor ile söz konusu ürünlerin marka ve ürün kullanımı kapsamında birebir aynı ve orijinal oldukları sonucuna varılmıştır. 29.05.2018 tarihinde ithalatçı firma yetkilisi hakkında kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmiş, Apple tarafından savcılık kararına yapılan itiraz işleminin de reddi üzerine, söz konusu takipsizlik kararı kesinleşmiştir.

Alıntıları Göster
    Ya Apple mi bilecek orijinalligini, ne idugu belirsiz bilirkisi mi? Urunler orijinal olsa niye sahte diye ihtarname ceksinler? Sonucta kendi urunlerini satacak Bim, memnuniyetle kabul ederler. Urunler sahte oldugu ve ileride insanlar orijinal sanip memnun kalmadiklarinda marka itibari dusecek. Bunu engellemek icin durdurdular satislari. Bim'in iyi niyetli olarak satistan kaldirildi safsatalarina inanmayin. Orijinal olsa mumkun degil kaldirilmazdi satistan. Kendinizi kandirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

Hocam selamlar bende bu akg den alicaktimda n11 den mi aldiniz? Begendiniz mi? Mikrofonu falan nasıl? Yardimci olurmusunuz?
    Gayet iyi evet n11den almistim iphone kulakliktan hicbifarki yok bana göre

• bimden aldıgım kulaklık ve kabloyu kullnıyorum 6 aydır

halen bım sahte sattı dıyen var... alıp da kullanan degıl almayıp kulakdan dolma bılgılerle sahte denılıyor

bımde satılan kulaklık orjınalden hıc bır farkı yok sahte ıse de massalh muthıs ses veren kalıtelı bır kulaklık yapmısş bim....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.