Şimdi Ara

Apple EarPods 3,5 mm Jak Girişli Kablolu Kulaklık 67.81 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
11.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

amazon'a yazıyorum bu konuyu , merak ettim

Alıntıları Göster
    Hocam önceki sayfalarda bir yerde benim mailin vardı orijinallik ve Apple garantisi hakkında amazona

Düzenleme:
    Bu mesaj hocam

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=136160517

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sahin -- 7 Aralık 2018; 17:44:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BEYLER ORJİNAL DEĞİL BİZZAT ALDIM

HATTA ORDA YORUMUM VAR AMAZONDA TAHSİN DİYE.

ÖNCEDEN AÇILMIŞ PAKETTİ BANA GELEN HATTA.

BU ÜRÜNLER BİRİNCİ SINIF REPLİKA ARAŞTIRIN SAKIN ALMAYIN SATICI AMAZON AMA REPLİKA ÜRÜN

• thsnblt kullanıcısına yanıt
    Zaten bu fiyata nasil orijinal beklentisine girilebiliyor anlamiyorum. Ha orijinal yazip sahte urun satmak da yorumsuz. O paranin hayrini gormesinler

• Ürünü bende aldim %100 orjinal. Satıcı amazon olan ürünün replika ürün olduğunu iddaa edenler durmasinlar sosyal medyada ortaligi ayaga kaldirsinlar. N11 hepsiburada gonullu sponsor olacaklardir.

• Kulaklık 15 dk önce elime ulaştı. Bence orijinal, amazondaki model no ile bana gelen kutudaki model nolar da eşleşiyor, aşağıda fotoğraflardan da görebilirsiniz zaten. Ancak büyük ihtimalle refurbished ürün yolluyorlar (apple'ın alıp tamir edip tekrar piyasaya sürdüğü ürün). Bana gelen kulaklığın jak bölümünde klasik temassızlık sorunu vardı. O yüzden meccbur iade yolu gözüktü.
    Edit: Uzun zamandır telefonda kablosuz kulaklık kullandığım için jak girişim kirlenmiş. Diş fırçasıyla temizleyince hiçbir sorun kalmadı. Yine bu fiyattan alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Apple EarPods 3,5 mm Jak Girişli Kablolu Kulaklık 67.81 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cologneman -- 9 Ocak 2019; 19:54:4 >

• Iphone 6 kutusundan çıkma kutusu açılmamış 3.5 jaklı kulaklık var ilgilenenler fiyat teklifi ile pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeomustafa

Ürünlerin imitasyon olduğu ortaya çıktıkan sonra satıştan kaldırılıyor. Diğer bir açıdan ürünler orjinal ise Apple neden böyle bir durumu dile getiriyor?
    apple bu durumu neden önceden değilde bim iphone 6 satmaktanvazgeçince açıklıyor ? ürünler satılalı aylar geçti kablo filan satıştan kalkmadı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.