Şimdi Ara

Apartman önüne park kavgası ( Şikayet şekli öğrenildi ) ( Şikayet Sonucu Zabıta geldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
157
Cevap
4
Favori
68.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya tamam kardeşim git aksam aksam laf soyleyip durma.zaten herkesin canı sıkkın.nasıl biliyorsan oyle yap.buyuk sehirde yasiyorsanız mustehak sizlere.girin dip dipe kıc kıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Fikri olmayan konuda zikri olan sensin hocam bizi gerende senin gibi kanun hukuk bilmez bencil insanlar. Başlığı bilgisi olan fikir versin diye açtım gelip boş muhabbet yapan sensin hadi uğur ola

benim canımı sıkma agzının payını veririm sana.terbiyesiz insan.agzından cıkanı kulagın duysun cahil cuhela sen kimsinde bana laf soyluyorsun.millete kabadayılıgın yetmez verirler o arabanın aynasını eline.karsında cocuk yok.başını belaya sokma.baltayi taşa vurursun .
  • Tutan yok seni küçük enişte
  • yazmayın arkadaş su adamın konusuna.adam konu acıyor fikrimizi soyluyoruz hakaret yiyoruz..essek hosaftan ne anlar.yokmu bu adamı taniyan eden.plakasini veren.ugrasıyım yarin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 11 Aralık 2016; 18:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Fikri olmayan konuda zikri olan sensin hocam bizi gerende senin gibi kanun hukuk bilmez bencil insanlar. Başlığı bilgisi olan fikir versin diye açtım gelip boş muhabbet yapan sensin hadi uğur ola

benim canımı sıkma agzının payını veririm sana.terbiyesiz insan.agzından cıkanı kulagın duysun cahil cuhela sen kimsinde bana laf soyluyorsun.millete kabadayılıgın yetmez verirler o arabanın aynasını eline.karsında cocuk yok.başını belaya sokma.baltayi taşa vurursun .

ha ayrıca benden 3 yaş da küçüksün baktım profiline yani senin de karşında çocuk yok! Buraya merak ettiğim bir konuda soru sordum konuyu saptıran başka yere çeken sensin bana da edebi öğretmeye haddin yetmez

• Dandik mal arabalar ve onların park edileceği yer için kavga etmenin anlamı yok. Kim haklının da bu nedenle anlamı yok boşverin yahu. İşi ciddiye almayı boşverin kimse kimseyi üzmesin. Bakın terör var canlarımızı kaybediyoruz bu münakaşalar hakikaten boş. Herkes sevgiyle saygıyla kalsın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ha ayrıca benden 3 yaş da küçüksün baktım profiline yani senin de karşında çocuk yok! Buraya merak ettiğim bir konuda soru sordum konuyu saptıran başka yere çeken sensin bana da edebi öğretmeye haddin yetmez

git kardesim işine.evin barkın colugun cocugun vardır.aksam aksam kasınma.karşında kim var ne var bilemezsin kardesim.yazık olur kotu olur.ben izmirde okudum izmirliyi az cok bilirim.git anadolu insanıyla ugraşma.

Hocam 35 P 6606 ayrıca İzmir'de yaşıyorum ama Ankaralıyım delikanlılık zaten klavyeden olmuyor plakayı da yazdım yarın beni etiketle ne yapacaksın merak ettim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

git kardesim işine.evin barkın colugun cocugun vardır.aksam aksam kasınma.karşında kim var ne var bilemezsin kardesim.yazık olur kotu olur.ben izmirde okudum izmirliyi az cok bilirim.git anadolu insanıyla ugraşma.

Hocam 35 P 6606 ayrıca İzmir'de yaşıyorum ama Ankaralıyım delikanlılık zaten klavyeden olmuyor plakayı da yazdım yarın beni etiketle ne yapacaksın merak ettim

tamam kardeşim bende ankarali sayılırım.git işine.konu actın fikrimizi soyledik hakaret ettin.bak kan beynime sicrarsa olmaz yanlış olur.karşında ne var bilemezsin.sen bir daha konu filan acma eleştiri kabullenemiyorsun daha.bak tekrar soyluyorum herkesin canı sıkkın .pazar aksami kimse kotu olmasın.yorum filan yazma konu uzamasin.ailelerimiz var colugumuz cocugumuz var.33 yasındayım karsında 15 yaşında adam yok.

• xnoname kullanıcısına yanıt
    Yozgattan angaralı mısın o plaka özel galiba. Şaka bir yana ben de angaradan istanbulluyum
  • Sokakta 50 kağıdın altında araba yok ama sürücüler insanlıktan zerre kadar nasibini almamışlar. Her şey para ile olmuyormuş demek ki.
  • Özet: büyük şehirlerde yaşamak birçok konuda(ulaşım, geçim, gürültü, asayiş olayları hatta terör vs) streslidir hatta arabayı koyacak yer bulmak bile problemdir. O derece ki konu komşu hatta böyle bir forumda bile münakaşa meselesidir. Yeni araba alacaklar ve böyük şehirlere yeni taşınacaklar dikkatli olsun .
  • bende onu söylüyorum arkadaşım konuyu uzatma diye hadi bak işine diye kaç mesajdır yazıyorum tehdit etmeye çalışan sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Yozgattan angaralı mısın o plaka özel galiba. Şaka bir yana ben de angaradan istanbulluyum

Valla hocam sen büyük şehirdesin ne demek istediğimi anlıyorsundur ne demek istediğimi anlamadan yazan yazana
  • Anlamam mı hiç! Tanıdık birisi var evinin yakınında bir işyeri sahibi ile anlaşmış. Sabah işyeri sahibi araçla geliyor bu tamıdık da aynı saatte işyerine gidiyor birisi arabayı çıkarınca öteki koyuyor akşam da işyeri sahibi onu bekliyor bu defa o arabasını çıkartıp diğeri koyuyor sabaha kadar bu devri daim böyle hatta yedek anahtarlarını bile birbirlerine vermişler o derece. Yoksa park yeri bulmak için birisi sabah diğeri akşam sokak sokak gezmek zorunda kalacaklar. O denli problem bu iş.
  • quote:

quote:

İşte senin gibilerin zihniyettinden kaynaklanıyor böyle kavgalar zaten mantıksız kardeşim iyi dinle ! Bir evin cephesi en fazla 4 5 araba alır geri kalan nereye bırakacak artı sokak kimsenin malı değil! O halde sen de bir misafirliğe veya şehir dışına tatile gittiğinde cebine koyarsın arabanı! Benim evimin önüne koymak gibi bir kompleksim yok o kompleks sen ve senin gibilerde var!

kimse kimsenin apartmanın onune arabasını koyamaz.git kendi binanın onune koy.ben arabamı kendi binanın onunde gormek isterim.belki kamera sistemim var.belki guvenligim var.para verip bişeyler yaptirdim belki.ben yaptircam ettircem sen gelcen benim binamin onune park etcen oylemi?yok oyle bişey.seninle tartişilmaz.kim bilir o bina sahiplerinide nasıl cıldırttın.seviyeni hemen belli ediyorsun bel alti vurarak.zaten haksız oldugunu burdaki yorumlarda da gorunuluyor.millete kopurmeyle olmuyor?

Arkadaşım hangi ülkede hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama İstanbulda isen gel Şişlide 4 yıl kaldığım mahallede bi ev kirala da kendi evinin önüne nasıl park edeceksin hep beraber izleyelim. Mahalle baştan aşağı adeta açık otopark gibi, değerlendirilebilecek her noktaya birileri aracını park etmek zorunda kalıyor, dar yollar bile çift taraflı park ediliyor, yine yetmiyor mahalle bitimi ana yollara bile araç park etmek zorunda kalıyor millet.

Bizim mahallede kimse kimseye aracını niye buraya park ettin diye çemkirmedi,çünkü kim nereyi boş bulursa oraya koymak zorunda kalıyor. Bizim binanın önüne koyabileceğin araç sayısı 3, binadaki daire sayısı 40, araç sayısı eminim 3ten fazladır. Tüm mahallede durum böyle iken, ufacık bir alanda hep 5-10 kat apartmanlar sıkışmış vaziyette ve yakında bir otopark yok iken milletin ne yapmasını bekliyorsun?

Oh ne ala memleket, ağanın keyfi için, efendi 200 metre aracına yürümesin diye aracımızı da park etmeyecekmişiz.

Al sana link de atıyorum, fotoğraf da atıyorum, gündüz vakti mahallenin haline bak. Etraftaki apartmanların daire sayısını hesapla, önlerindeki park alanını hesapla bakalım içinden çıkabilecek misin.
    https://www.instantstreetview.com/@41.059066,28.973222,168.74h,-13.54p,1z

Apartman önüne park kavgası ( Şikayet şekli öğrenildi ) ( Şikayet Sonucu Zabıta geldi)

Apartman önüne park kavgası ( Şikayet şekli öğrenildi ) ( Şikayet Sonucu Zabıta geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 11 Aralık 2016; 20:25:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xchg

Güvenlik sadece apartman ve site sınırları içinde yetkili. Yine tapundaki alan dışına zincir, duba, saksı, vb.ile kapatamazsın. Şöyle sıralarsak, apartman dairesi sadece senin, apartmanın bahçesi bodrumu garajı özellikle planda bir ayrım yoksa tüm apartmandaki malik ve kiracıların kullanımında, aparman dışındaki sokak ve park alanları tüm kamunun kullanımına ait.

Aynen bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlamayan anlamıyor işte
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    hocam o 40 dairede toplamda 30 araçtan aşağı çıkmaz emin ol bizim 15 dairede 12 13 araba var
  • quote:

quote:

İşte senin gibilerin zihniyettinden kaynaklanıyor böyle kavgalar zaten mantıksız kardeşim iyi dinle ! Bir evin cephesi en fazla 4 5 araba alır geri kalan nereye bırakacak artı sokak kimsenin malı değil! O halde sen de bir misafirliğe veya şehir dışına tatile gittiğinde cebine koyarsın arabanı! Benim evimin önüne koymak gibi bir kompleksim yok o kompleks sen ve senin gibilerde var!

kimse kimsenin apartmanın onune arabasını koyamaz.git kendi binanın onune koy.ben arabamı kendi binanın onunde gormek isterim.belki kamera sistemim var.belki guvenligim var.para verip bişeyler yaptirdim belki.ben yaptircam ettircem sen gelcen benim binamin onune park etcen oylemi?yok oyle bişey.seninle tartişilmaz.kim bilir o bina sahiplerinide nasıl cıldırttın.seviyeni hemen belli ediyorsun bel alti vurarak.zaten haksız oldugunu burdaki yorumlarda da gorunuluyor.millete kopurmeyle olmuyor?

Belediyeden kiralanmadığı sürece herkes aracını istediği yere koyabilir, kamera koydunuz diye yolu parsellemiş olmuyorsunuz

Kafanıza göre kural uydurmayın.

Konu sahibi arkadaş zabıtaya başvuracaksınız.

• yav boşverin gayrimenkul balonu patlıyor zaten bir kaç aya kalmaz satarlar orayı inşallah dairelerin fiyatı düşer milletin kira ödeye ödeye anası s.k.ldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

sokakta inşaat var adam 3 katlı bodrum yaptı millet bu ne deyip durdu, sonradan otopark yapıyormuş onu anlayınca helal olsun dedim, istanbulda benim için en büyük sorun otopark, trafik daha sonra geliyor

Helal olsun gözüm yaşardı resmen. Kesin o müteahhiti salak yerine koyan olmuştur 3 katı ev yapmadığı için. Keşke herkes böyle olsa 2 arabada 3 arabada girse otopark olmalı hiç yoktan iyidir ne kadar az sokağa araba koymak zorunda kalırsak o kadar park sorunu azalır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.