Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.072
Cevap
24
Favori
53.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

Evet başka bir arkadaşmış yanlış oldu kusura bakmayın Windows 7 kullanıyorum ben monitör le ilgili hiç birşey yüklemedim ama windows direk G2460PF olarak tanıdı monitör gerçekten kusursuz artık iş yerimdeki monitöre bakamıyorum sözde IPS.

hocam bende windows 7 kurdum aygıt yöneticisinde 2460p4 yazıyo ve oyunlarda fps düşüşünü çok net hissediyosun

Akşam aygıt yöneticisine tekrar bakıp kontrol edeceğim ne yazdığını. FPS düşüşü veya herhangi bir problemle karşılaşmadım ben her türlü oyunu da oynuyorum. Sizin ekran kartınız nedir?
  • Ben youtube da video izlerken ya da twitchde yayın izlerken falan özellikle karanlık sahnelerde siyahların geçişlerinde kareleşme aşırı derecede göze batıyor. Ne kadar görmemeye çalışsam da seyir keyfini etkiliyor. contrast ve gamma ayarlarıyla ne kadar oynasam da yok edemedim.
    AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)
    AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

• quote:

quote:

quote:

Evet başka bir arkadaşmış yanlış oldu kusura bakmayın Windows 7 kullanıyorum ben monitör le ilgili hiç birşey yüklemedim ama windows direk G2460PF olarak tanıdı monitör gerçekten kusursuz artık iş yerimdeki monitöre bakamıyorum sözde IPS.

hocam bende windows 7 kurdum aygıt yöneticisinde 2460p4 yazıyo ve oyunlarda fps düşüşünü çok net hissediyosun

Akşam aygıt yöneticisine tekrar bakıp kontrol edeceğim ne yazdığını. FPS düşüşü veya herhangi bir problemle karşılaşmadım ben her türlü oyunu da oynuyorum. Sizin ekran kartınız nedir?

Evet 2460p4 yazıyor. Ben birşey sormak istiyorum öğrenmek için. FPS düşüşünü çok net nasıl anlıyorsunuz. MSI Afterburner gibi bir programlamı takip ediyorsunuz ben kullanıyorum çünkü bizzat takip ediyorum sürekli görüntüye de bakıyorum project cars, doom, fifa 17 ve cs:go oynuyorum genellikle ve bu dediklerinizi ben farkedemiyorum bir problem varsa garantisi bitmeden satalım.

• Ürün amazon'dan 13 günde elime ulaştı. Kulübe hoş geldim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BacardiLemon

Ürün amazon'dan 13 günde elime ulaştı. Kulübe hoş geldim :)

Resim ve yorum eklersen iyi olur, hoş geldin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet 2460p4 yazıyor. Ben birşey sormak istiyorum öğrenmek için. FPS düşüşünü çok net nasıl anlıyorsunuz. MSI Afterburner gibi bir programlamı takip ediyorsunuz ben kullanıyorum çünkü bizzat takip ediyorum sürekli görüntüye de bakıyorum project cars, doom, fifa 17 ve cs:go oynuyorum genellikle ve bu dediklerinizi ben farkedemiyorum bir problem varsa garantisi bitmeden satalım.

frapsdan takip ediyorum fps 140dan mesela 137ye düştüğü anda anlık takılma hissediyorsunuz freesync bir halta yaramıyo yani bize dedilerki takılma hissetmiceksiniz düşüşlerde hepsi yalan

• AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

Ürün elime bugün ulaştı . Toplam 20 gün sürdü ve sonuç :( TecPro ankara şubesini aradım yollayın dediler fatura örneğiyle. Ya değişim yaparız ya da tamir ederiz dediler. Yarın kargoyu yapacağım. Gelişmeleri burdan yazarım

27 Aralık 2017 .Son durumu paylaşayım. Amazon yeni ürün siparişi verdi bedavaya. O monitör gelince arızalı monitörü geri göndermemi istediler. Yeni monitörün elime ulaşmasını bekliyorum.

30 Aralık 2017. 9 Ocak'ta sevkiyat görünüyor. 11-13 Ocak Arası teslimat tarihi gözüküyor.

3 Ocak 2017. Kargoya bugün verilecekmiş. 5-9 Ocak Arası teslimat tarihi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mursel1905 -- 3 Ocak 2017; 6:59:54 >

• mursel1905 M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim AOC sırf bu servis hizmetiyle daha çok müşteri kapar helal olsun adamlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mursel1905 M kullanıcısına yanıt
    Kutunun içerisinde display port çıkıyor ve monitörün çevresinde jelatin mevcuttu.Büyük ihtimalle ürün 2. El Amazon la iletişime geçin durumu anlatın yardımcı olurlar

• şu monitörde freesyncden faydalanan bir arkadaş konuşabilirmi
  • Arkadaşlar bende bugün siparişi veriyorum inşallah. amazon.com 310 dolar gibi fiyat verirken amazon.de 280 dolar gibi bir fiyat vermekte. aklınızda olsun. fakat stokta gözükmüyor. yine de sipariş alıyorlar. tedarikten sonra gönderiyorlar. ne zaman gelirse artık.
  • Beni de kullanıcılar ekibine katarsanız sevinirim. Dün elime ulaştı sorunsuz bir şekilde
  • Masaustunde 144 Hz yapinca herhangi bir pencere acmaya calisinca ekran titriyor. Bu neden kaynaklanabilir? Monitor driverini yukledim fakat ekran kartini kutu icinden cikan cd den yukledim. Bu yuzden olabilir mi?
  • Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    Evet, sitesinden en güncel versiyonu yükleyin.
  • Ben yeni bir bilgisayar topladım sisteme windows 10 pro kurdum.Ekran kartı drıver yukledım.Sıra monıtorun drıver yukledım ama cozunurluk olarak maksimum 1024x768 cıkıyor dp ile.Kac kere sılıp tekrar kurdum ama olmadı.hdmi ile bagladıgımda 1920x1080 veriyor.bana bu konuda yardım edermısınız?
  • CanUSeeThat C kullanıcısına yanıt
    Monitörün driver'ını yüklemek zorunda değilsin veya Beta driver'ı indir kur + ekran kartı driver'ı güncel olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Evet, sitesinden en güncel versiyonu yükleyin.

Ekran karti driverini en guncel versiyonunu yukleyince titreme felan kalmadi. Şuan sorunsuz. Fakat freesync in calisip calismadigini nasil anlayabilirim. Sadece ekran karti driverinden freesync on yapiyorum ve Dp ile baglantisi var.

• Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    O kadar olması lazım zaten ilk sayfayı da kontrol edin gene.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam ViewSonic XG2401 24" 144Hz 1ms ve aoc G2460PF arasında kaldım hangisi sizce ? gtx 1070 kullanıyorum freesync malesef kullanamıcam. gsync monitörlerede 3-4k vericek bütçem yok o yüzden sadece 144hz ve tepki süresi 1ms olması ve input lagin 3-6ms arasında olmasına dikkat ediyorum bu özelliklere bakacak olursak hangisini önerirsiniz ?
  • Herkese merhaba. Bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Amazon.de'den verdiğim sipariş yaklaşık 1 hafta içinde elime geçti. Ekran kartı R9 390 kullanıyorum. Tavsiye edebileceğiniz ayarlar nelerdir? Dikkat etmem gereken hususlar var mı? İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.